heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Padla tady taková myšlenka burzy, tedy výměny karet. Já sám uvažuji o tom, že bych si časem možná, dá-li Bůh, nějaký ten pakl pořídil. Možná byste na mne mohli směřovat všechny karty, které nepotřebujete. :twisted: :idea: Hodlám hrát za Stark…
  • Hail to you, champion! 8) :wink:
  • Milý Léto! Já bych si s tebou klidně zahrála. Ale musel bys mě naučit pravidla. A dát mi nějaký plánek cesty k Tobě do doupěte. I když jsi mi dosud neodpověděl na můj seriózně míněný dopis v sekci Zlovlci. Zlovlčice Krásnoočka. PS: Jestli chceš, mů…
  • A přišel někdo? :o
    V diskuzi Muzikál Ice&Fire Komentář od heavy_head 5. dubna 2009
  • Světla v sále pohasínají, zapalovače v hledišti blikají a přichází Samwell a jeho tklivý protestsong a zpověď bratra Noční hlídky. "Nocí půjdu sám." :wink:
    V diskuzi Muzikál Ice&Fire Komentář od heavy_head 24. ledna 2007
  • :lol: Na scénu vbíhá s rozpustile dívčími culíky Brienne a rozbaluje svůj nejslavnější a jediný hit "Měls mě vůbec rád." Doprovodná kapela: lead guitar Jaime Lannister (dlouhé rockerské páčo, celý v kůži), bass guitar Renly Baratheon (bez košile)…
    V diskuzi Muzikál Ice&Fire Komentář od heavy_head 24. ledna 2007
  • Tak to sú klidné... :)
  • Zima přišla a Noční hlídka osiřela. :evil:
  • Nie, ja som pravdupovidiac zastal na jedenástke, u tej srdcovej desiatky, nie som dobrý karbaník... :wink:
  • Já na stránku padesát osm. Je tu někdo lepší? :lol:
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 31. října 2008
  • Také se občas sprchuji (párkrát do roka), většinou tehdy, když si již připadám jako jedna z postav Goldingova románu Pán much. :P Myslím, že k tématu (Zima se blíží) by se hodily nějaké ty věci se zimní, sněžnou tématikou. Tady jedna je. Je to s…
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 18. září 2008
  • Á, buřina je zde. 8) Takový menší tajfun. Doufám, že nám nevyvrátí sloupy elektrického vedení. :roll:
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 25. června 2008
  • Naši Těžkou brázdu to teprve ještě asi čeká. Mohlo by se to vyběsnit v noci, zatímco budu spát. 8) Doufám, že mi to nezkratuje počítač. :x
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 25. června 2008
  • No jo, Tarja možná má větší hlasový rozsah, ale zas tam není ta dětská bezprostřednost. Mně se víc líbí Connie Talbot. (Myslím po pěvecké stránce.) :)
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 2. května 2008
  • Jak se vám líbí? :) http://www.youtube.com/watch?v=MYOFZprNAuY&feature=related
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 30. dubna 2008
  • Léto wrote:Není divu, že se mu dostalo spravedlivé odplaty Nebes, když jezdil po lese s jezdcem, jenž si nutně potřeboval ulevit. Všechno do sebe zapadá. Máš pravdu, sere. Zima se blíží. Říká se kálí, nechceme přece zabřednout do nespisovné mluvy, …
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 25. ledna 2008
  • Ano, také je poměrně obtížný kousek nechat si nejprve utéct koně, a až pak z něj sesednout. Ale stává se to. Zejména, když se zima blíží. :wink:
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 23. ledna 2008
  • Ano, něco přesně takového jsem měl na mysli. A už dorazil i k nám, v noci. G.R.R. Martin na bílém koni. :) Škoda, že přes den to zase skoro všechno roztálo. Co naděláš. :|
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 23. ledna 2008
  • Člověče (teda zlovlku :) ), to se máš. U nás furt nic. Schválně jsem vykoukl z okna, abych si to ověřil. Nemám rád moc velkou zimu, ale líbí se mi, když přes noc třeba napadne sníh a ráno to tak pěkně jiskří a křupe pod nohama.
    V diskuzi Zima se blíží Komentář od heavy_head 22. ledna 2008
  • Tomuto slovnímu obratu tak docela nerozumím. Nejsem ajťák. :twisted: (Všimli jste si, že Samwell je ve skutečnosti Beethoven? :shock: :)
    V diskuzi Tyrion Komentář od heavy_head 28. června 2008
  • Nemám rád slabší scénáře. :idea: Líbí se mi však Penelope Cruz. :P Asi jsem schizofrenik. :x (Někdy se mi zdá, že mám více hlav. Jsem drak? :shock: ) Ještě by mohl Tyriona hrát náš Krytinář. :idea: :arrow: :o
    V diskuzi Tyrion Komentář od heavy_head 28. června 2008
  • To je výzva! :idea: Nehlaste se všichni. :P Mohl bych si případně obarvit vlasy na bílo-růžovo a v topicu Jaqen H'ghar uveřejnit pár fotografií ze svého archívu. 8) :) Tyna by založila topic o Cersei - nebo Melisandře? Eddard o Eddardovi. …
    V diskuzi Tyrion Komentář od heavy_head 25. června 2008
  • To zní zajímavě. Skoro jsem si to myslel. :) Jimmy zde vystupuje v roli osudového trpaslíka, do kterého se všechny krásné ženy zamilovávají na potkání. Nakonec se do něj zamiluje i ultra drzý gangster Colin Farrell. A všichni berou drogy. To …
    V diskuzi Tyrion Komentář od heavy_head 25. června 2008
  • No ano, proč ne? :wink: A o čem je ten film? A v jakém stádiu je tvůj plán na vyhledání vhodného herce každé postavě Písně, Léto?
    V diskuzi Tyrion Komentář od heavy_head 23. června 2008
  • reakce na DOTAZ: Nejedná se o žádnou diskriminaci. Na začátku topicu Turnaj jsou zveřejněna pravidla. Předpokládal jsem, že si je zájemci o hlasování přečtou. Jsou stručná a přehledná. to Eddard: Možnost udělit 2 body má v průběhu turnaje každý dva…
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 19. ledna 2007
  • A co teprv naše potomstvo! 8)
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 18. ledna 2007
  • Podívejme! Z prostého pobíječe much se vypracoval až na současný prestižní post chlípného perverzního eunucha. To není až tak běžný úkaz. :lol: A na stejné úrovni jsem i já. Wow. To až řeknu doma.
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 18. ledna 2007
  • Dnešní podvečer je plný hlubokých odhalení. Doufám, že to nikdo nečte. :D :?
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 17. ledna 2007
  • to Léto: Za zlovlka hovoří jeho dílo. to Alek: Ale líbí se mi, že jsi s námi tyto poměrně revoluční změny náležitě prodiskutoval. Není nad otevřený dialog. :wink:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 17. ledna 2007
  • Napadá mě příměr: mnoho šoků, desaixxova smrt. :shock:
    V diskuzi Reorganizace Komentář od heavy_head 17. ledna 2007

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.