heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Na mne ohledy brát nemusíš. Jsem z adminské hlídky dostatečně otrlý. Ale co chudák desaixx? Musel jsem ho pro jistotu uložit do protišokové polohy! :wink:
-
Mne to vpustilo. Transcendentní zážitek. 8)
-
Miluji jinotaje. Tvé dílo je jimi prošpikováno v míře vskutku nebývalé. :)
-
Nebo že by v tom měl prsty ten chlípný kozel Malíček? :twisted: Nebo VELKÉ BEZEJMENNÉ ZLO? :?: :x
-
Já je nepozřel. Přísahám na citronový zákusek. :!: Toť otázka na lorda Aleka. :arrow:
-
A co takhle Lidé, Události, Teorie? :roll: Navrhuji urychlené řešení tohoto problému, někteří účastníci fóra jsou silně zneklidněni. :wink:
-
Promýšlej, promýšlej. Překvap mě. :o
-
Zde ovšem diskuze fungují. Staré dobré prohnilé fórum. Že, Aleku? :twisted:
-
Můj brzlík je free, cool and in. :o Zlovlk bez tajemství je jako... inu jako fórum bez fórů. :idea: Také se dnes večer cítím tak nějak filozoficky naladěn. :wink:
-
No tohle! Tys mi sáhl na brzlík! :shock: :evil: Dej si pozor, abych ti nestrčil ruku do tlamy a neobrátil tě naruby! :P
-
Tohle téma je něco jako volný wrestlingový styl, jestli to dobře chápu. :idea: To se mi líbí! :P
-
Na fóru zavládl nezvyklý klid a mír. Už příští měsíc by měl vyjít Tanec s draky, jedná se tedy podle všeho o příslovečný klid před bouří (tedy před Tancem). Už aby to bylo! 8)
-
Opravdu dobrých fantasy a hororových filmů jsem viděl o dost méně nežli opravdu dobrých scifáren, holobrádkové! :x
-
Vy jste mi roztěkanci. :roll: Když je film dobrý, vůbec nesleduju čas! :!: Nejlepší sci-fi film všech dob je Vetřelec. U něho jsem se nenudil ani minutu a to trvá pěkně dlouho. Prej nechutný scifárny. :x
-
Science fiction is a way of life. :!: Seriály příliš nestíhám sledovat (v podstatě vůbec), ale nějaký ten povedený film nebo knížka - lahůdka. 8)
-
Nemám nic, co bych řekl, pouze jsem se chtěl zviditelnit. Děkuji za pozornost. :)
-
No fakt, že jo! Připojuji se. Vítej v klubu. 8) Tak ať ti to píše i dál a měj víc rád Sansu. :wink:
-
Ano, ty dva dny bez tebe byly k nevydržení. :wink: Muselo tě to sklátit velmi rychle, mezi dvěmi odpověďmi, takřka na místě. :o Je dobré, že jsi nepošel. :!:
-
sarven wrote:inak jedna otázka. musím sa priznať, že som prekvapený ako sa to tu znovu-rozbehlo. Svojho času som sem občas zablúdil, aby som sa uistil, že to tu spí ťažkým spánkom bojovníka doráňaneho na turnaji Načase, že ses taky ukázal! :wink…
-
Je to neuvěřitelné, leč stalo se skutečností! :!: Ser Těžkohlavý s pomocí svých přátel (sám by to pochopitelně nezvládl) konečně přemohl mocné démony prohánějícími se jeho nebohou operační pamětí, různé strašlivé červy a obludné řehtající trojské k…
-
Quote:Prosím, nezažeň ji O sebe strach nemám, Chmure. Jsem rád, že mou nadsázku chápeš čím dál, tím lépe. :wink: Nicméně bych byl opravdu rád, kdyby toto fórum bylo více implicitní a přívětivější pro Zdi neznalé návštěvníky. Ať nemá nikdo důvo…
-
Ano, to je patrně účel a smysl tohoto fóra. Žasnout. :)
-
Dandali wrote:ale zároveň to může působit i jako rušivý element Rušivý v žádném případě. Spíš vzrušivý. :wink: Představ si to - někteří členové Noční hlídky v životě nepotkali živou ženu, natož aby s ní plynule konverzovali! Prostě kulturní šok!…
-
Ten Drogon to je pejsek nebo kočička?, jak by se zeptal Josef Čapek.
-
Asi piješ málo kávy. :roll:
-
A budeš mít sny, ve kterých budeš umět létat. Jako Léto. :wink:
-
To jsi ovšem něco jako chodící časovaná bomba..! 8)
-
My bratři z adminské hlídky dobře víme, jak umí být noc krutá. Chápeme tvůj nelehký úkol. Bdi, sestro! :shock:
-
Jsem kulatý! Já jsem kulatý!! AŤ ŽIJU! :wink: :!: Jdi spát, bratře admine. Noc bude krutá. Budu střežit oheň. Budu bdít. Nechť se mají hrůzy noci na pozoru, když jsem na hlídce. 8) :!:
-
:lol: Hezká tečka za tímto úzkoprofilovým topicem pro jednu noc.