heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Karel Hynek Léto: Maj sa dobre. :wink:
-
On and on, reckless abandon Something's wrong, this is gonna shock them Nothing to hold on to We'll use this song to lead you on Dnes se s těmi moudry opravdu roztrhl pytel. :wink:
-
ANO! Živého mě nedostanou! Měl jsem vás rád, některé i více... The dark came down like a hammer. Tma padla jako mlat. :cry:
-
Sebevražda v přímém přenosu? 8) Dnešní večer je vskutku velmi šokový, abych tak řekl. :)
-
Bylo to uvolněné, poetické odpoledne... 8)
-
Avšak tento byl nepříjemně srozumitelný. No, nechme toho. Hrůzy noci již jsou, zdá se, zažehnány. 8)
-
Až jsem z toho málem začal jedlovat. :wink: Ano, bylo to krásně bezprostřední, takové lidské, a v prvním okamžiku jsem dokonce váhal, komu byl tento zoufalý výkřik toho nejhlubšího zmaru určen. :wink:
-
:lol: Četl jsi stejně rychle a dobře jako já? Co jsou proti tomu hrůzy noci! :evil: Ten desaixx je ale drsný chlapík! Takových je jen pár. :o
-
Málo vídaný úkaz: uživatel cenzuruje sám sebe. :? :shock:
-
Co prosím? :shock: Vysvětlivka: případné zájemce odkazuji na Velký slovník sprostých slov.
-
Já se snažil situaci zklidnit, ale tobě se to podařilo! 8) Vysvětlivka: rozdubán znamená rozšlehán dubovými proutky na jemný šlehačkovitý mix. :wink:
-
Zanedbatelná ztráta pro fórum, obrovská pro lidstvo. :wink: Viz reorganizace lorda Aleka. Nepropadej panice. Vše se v dobré obrátí. 8)
-
Jen počkejte, až natočí seriál. To bude frmol! :idea: :) Kolik lidí vůbec neznalo knižní předlohu předtím, než si zašli do kina na Pána prstenů! :roll:
-
A proč se na tom webu vůbec nediskutuje? :roll: Co je špatně? :?:
-
A sarven o tom ví? :wink: Zmiňoval něco o entech... :)
-
Říkal jsi závažná témata, zásadní úvahy, filozofické traktáty a intelektuálské eseje o Písni na web, tady na fórum různé vtípky a normální pokec o životě. :wink: Pořád čekám na tu diskusní smršť, co se tam jistě strhne. :roll:
-
Já bych si s chutí zahrál mrtvolu pohledného vojáka po bitvě. (Jsem totiž velmi pohledný). :twisted: Všichni se sejdeme na castingu! :idea: 8)
-
Bilbo má nějaké problémy? :o
-
Jedině že by to bylo podle Cornwella. :wink:
-
Co nejde přeřezat cirkulárkou, o tom se musí mlčet! :!: 8) :lol:
-
Myslím, že to bude první konverzační epická sága bez epických scén. :roll: Bitva na Černovodě bude zmíněna v pětiminutovém rozhovoru Tyriona a Cersei. "Kde máš nos?" "Ztratil jsem ho." :wink:
-
Skvělý článek! Skvělá propagace. Klobouk dolů, sarvene. 8)
-
Ano, je neuvěřitelné, že se tuto událost dozvídám takto zprostředkovaně. To je jako bych se vrátil z úděsné noční hlídky smrtelně vyčerpaný po boji s hrůzami a Zeď zatím někdo za tu dobu, co jsem byl pryč, natřel na růžovo. :wink: :roll:
-
Alek mě zase pochopil tak, jak chtěl on. :wink: Ale stejně ho nepodezřívám z toho, že by jako fanoušek seriálu Řím nepochopil, že se jednalo o parafrázi okřídleného rčení Všechny cesty vedou do Říma, že ano. Uznávám, že srovnáním Sansy s Všeználk…
-
O Sanse to vypovídá to, že by byla spravedlivou vládkyní Západozemí, že by nikoho nediskriminovala, byla by královnou všech lidí, zbožná a zbožňovaná, nadstranická a dobrotivá a férová a strašně, strašně chytrá. Prostě něco jako Václav Klaus. :twis…
-
Ambiciózní dílo. :!: :) Graficky fundamentalistické, výrazově expanzivní. Cizinec je ryze hrůzostrašný, Panna štramajda, Matka připomíná Fionu Shrekovou, jak to má být. 8) Kdy už se konečně pustíš do nějakého krátkého kresleného příběhu ze Z…
-
To by nebyl ani Alek, kdyby v příspěvku týkající se Arianne neshodil na Sansu hned celý kurník. :lol: Neberu si to nijak osobně, ale pro jistotu se poohlédnu po své LOPATĚ. :x :wink: Lopata je mocná! :twisted:
-
A kdože to byl, že jsem tak smělý? :?: Mně se taky párkrát stalo, že jsem potkal někoho, u koho jsem si nebyl jistý, zdali se nejedná o rodilého Západozemce. Jednou to byl Eddard Stark tuším a jindy zase Cersei. :twisted: (Snažím se mít tuto pro…
-
No jo, ale odkaz se přímému efektu nevyrovná. :wink: Kolik je tam ještě místa? :x
-
Mám nápad. :idea: S adeptkami na místo Arianne se roztrhl pytel. Ale určitě jste už viděli fotku někoho jiného, u které jste si řekli: páni, ten/ta by mohl z fleku hrát tu/toho - (někoho z Písně). Co takhle založit nový topic? Ideální představ…