heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Fotku, fotku!! :P
  • Dobrých představitelek Arianne je málo jako šafránu. :wink: Spíš než Večernici, bych tu naši Popelku viděl jako tu potvoru z Třetího prince. :idea:
  • Mně taky připadá kapku přeslazená. Měla by být oplzlejší. Vyzývavější. Zkorumpovanější. Bezzásadovější. Ambicióznější. Zkaženější. Jako višňový kompot s červy. :!:
  • Zájemce o hlubší vniknutí do této problematiky odkazuji na Tajný deník Lyanny Stark, tam je vše vysvětleno s nadhledem a dechberoucí upřímností. 8)
    V diskuzi Lyanna Stark Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • Léto wrote:To není známo. V SSM se někdo Martina na Eddardovu matku ptal a on odpověděl: "Byla to lady Stark. Zemřela." :roll: Ale víme, že babičkou z otcovy strany byla jakási dáma z rodu Flintů, někde od Vdoviny stráže, pokud se nepletu. 8) Její…
    V diskuzi Lyanna Stark Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • Smells like teen spirit. 8) Tak co, díval ses? Jak ti ten chameleon připadal?
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 26. ledna 2007
  • Zajímalo by mě, jestli jsou zlovlci zastáncem názoru, že změna je život, a že i tmavovlásky jako Aša mohou mít něco do sebe. Dnes dopoledne jsem projížděl serpentýnou blízko svého bydliště a narazil jsem na malého chameleona. Byl roztomilý. Opatrně …
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 26. ledna 2007
  • :o Neslýchané! Čest dámy byla pošpiněna! Očekávám smršť. Tanečníku! Jakožto Strážce fóra tě musím přátelsky upozornit, že návštěvnicím tohoto fóra bez výjimky se nikdo beztrestně posmívat nebude. V opačném případě si zatančíš se mnou a nebude to v…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 22. ledna 2007
  • Takže tak, Arengo. Klidně se ptej dál, odborníci z našich řad rádi a s nevšedním zaujetím zodpoví všechny tvé dotazy. :wink:
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 20. ledna 2007
  • Bingo. Ten zlovlk to trefil. Nepřestává mě překvapovat. :wink: Jsi vedle jak ta jedle. Je to někdo mnohem známější. Tak, teď jsem mu to dal. Jen ať si láme hlavu! Jsem dobrý! 8) No vždyť říkám, že to je ta špatná fantasy. Solí dobré fantasy je rom…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 19. ledna 2007
  • Hezké citát? Ah, zlovlk z jižní Moravy. :wink: Bavíme se o dobré fantasy. Srážka s odborníkem. :roll: "Taková fantasy, v níž jde jen o sekání mečem nebo zaklínadly, popisy znásilňování dívek nebo nestvůr, které řvou, kopou a plijí, to je fantasy v…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 19. ledna 2007
  • "Fantasy je neodmyslitelně svázána s romantikou." "Fantasy je literaturou snů." Poznáte autora citátů? (nápověda - nejsem to já :) )
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 19. ledna 2007
  • Ašaj je země úzkých voňavých serpentýn. Jsou tam také tobogány. Spousta tobogánů. Všechno souvisí se vším. (soukromý žertík, omlouvám se :wink: )
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • Musím to hrát na obě strany. Musím být sofistikovaný jako liška.Uhm. Ser Léto to jistě nemyslel nijak zle, i když jeho religióznost poslední dobou přerůstá v posedlost. A jižní ovoce má v sobě spoustu vitamínů! Jeho úmysly jsou čisté a jistě ve pros…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • To je obvyklá taktika sera Léta Chlupatého, milá Arengo. Nejdřív vloží do úst někoho jiného své vlastní myšlenky. Pak se tě hromadnými citacemi pokusí vtáhnout do diskuze. Následuje bezelstný návrh, jestli by ses s ním nešla pomodlit. Takhle to dělá…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • Osobně tě vítám i já, ser Těžkohlavý, Arengo. Když jsem na fóru přítomen, nemusíš se obávat ničeho zlého. Hrůzy noci držím pevně pod krkem. 8) Doufám, že máš ráda Sansu? :wink: Pro začátek ti dám přátelskou radu: Nemodli se se serem Létem. Za žád…
    V diskuzi Aša Greyjoy Komentář od heavy_head 13. ledna 2007
  • Otázka je, co vlastně z Cersei takovou mrchu udělalo. Zda to byla lannistersko/tywinovská výchova ("Jsi lvice! Nesmíš mít strach. To oni musí mít strach z tebe!"), nešťastná láska k Rhaegarovi (věřím tomu, že v případě jejich sňatku by byl Jaime ods…
  • Jdu od toho. 8) Pogrom pro stážisty v Oválné pracovně. :shock:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Bill by vám za tyhle řeči dal - jednu novou praktikantku! :x
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Chápu všechny ty, kteří se ostýchají zapojit do naší diskuze. :twisted:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • :lol: Aleku, jak se barrakuduje žena? :o :P
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Takže v tom dnešním pokusu o atentát na něj nemáš prsty? :o
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Oproti mekejnovi je to cucák. :wink: Takže bys volil Palinovou. Ta má něco po dvacítce, soudě dle jejích názorů na zahraniční politiku. :twisted:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Já fandím barákovi. Je mladý, vzdělaný a plný sansovských ideálů. :wink:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Jak to myslel, měl jsem na sobě přece kalhoty... :?:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Mně hlásí nějaký MailerDaemon pravidelně, že se mými výzvami GRRM vážně zaobírá. :wink: Stačil jsem sebrat jen nějaký cennosti z trezoru, pak mě pokousal nějaký čokl a musel jsem zdrhnout oknem. :evil: :arrow:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Ale zlepšil jsem tvé trudy, ne? :wink:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Aha, Alek zjevně očekává nějakou duchovní podporu. :idea: To si jako myslíš, že za deset let dopíše GRRM celou ságu? :P
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • A nepleteš si Aleka s Alíkem? :wink:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008
  • Prosím tě, co by nefungovalo, dva roky existence, to je pořád skoro v plenkách. :wink:
    V diskuzi Sny Komentář od heavy_head 27. října 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.