heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Já osobně si myslím, že je to jen nějaká lobby uživatelů CSFD (resp. pár lidí, kteří se tam snaží utvářet veřejné mínění). First Class nebyl špatný, ale musel jsem se chechtat, jak tam začala lítat ta mutantka s těmi křídly. Ono, v comicsu se to sne…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Flanker si to ovšem nemyslí. (Robroyista) (Já souhlasím:-) A já furt přemýšlel, odkud Fassbendera znám. A on to byl ten "skokan" z 300. :-) Dobrý byl i v Janě Eyrové.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Nevada: Upřímnou soustrast. Předpokládám, že za jedna? :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Jj, Cat je Dobrá Máma! :-)
  • Já jsem si na maturitě vytáhl Wolkera. Začal jsem tam cosi blábolit o tubeře, naštěstí mě měla učitelka v oblibě (psal jsem dobré slohy! :-) a zachránila mě: "Tak nám přečti tu básničku." A bylo to v suchu. :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Já jsem to taky většinou přečetl. Ale nelíbilo se mi to. Pořád jsem si říkal - co na tom Shakespearovi všichni vidí? Dodnes jsem to nepochopil. Pro mne nestravitelné. Remarque psal o válce, pohoda, tam bylo atraktivní už to téma. Babičku jsem taky n…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Tak mně se Rozmarné léto taky líbilo (myslím film). Ale jeho texty byly na mě moc... ehm, poetické. Stejně tak adaptace Hrabalových děl (Slavnosti sněženek, Postřižiny). To jsou skvělé filmy. Ale udělal to Menzel. Ne Hrabal. Ten má větu přes tři str…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • OK, já ho nikomu nevnucuju. :-) Jen by se myslím hodilo, kdyby jeho spisovatelské kvality lidi nehodnotili podle jeho mediálního obrazu, či obrazu kritiky (kterou permanentně nasírá), nebo podle filmů. Možná jsem měl to štěstí, že jsem ho začal číst…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Jel načerno? :-) Obecně filmové adaptace Vieweghových knih příliš nedoporučuju - já sám, ač chovám k MV kladný postoj, nemám potřebu kazit si dojem z psaného textu. Ono dneska je to asi těžší prosadit se i mimo ČR - jestli je tím míněn třeba světově…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Prvoplánové - tzn. jen kvůli výdělku? Jestli si chceš vylepšit dojem, doporučil bych Nápady laskavého čtenáře 1 a 2, Výchovu dívek v Čechách (film se mi nelíbil, ale z knihy jsem byl nadšený) nebo jeho Deníky ( i když je možné, že pak už ho budeš ne…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Já mám Viewegha rád, takže vím, že se mi to bude líbit :-) Chápal bych, že se ženám nebude moc líbit třeba jeho Biomanželka, ale obecně výhrady proti "jeho stylu" moc nechápu. Asi je to v módě. Holt úspěch se v Čechách neodpouští. Já mám na Viewegho…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Ondřej Hejma: fejsbuk, Jan Skácel: Jedenáctý bílý kůň a Třináctý černý kůň, Michal Viewegh: Mafie v Praze; napřeskáčku, z každého si beru to nejlepší. :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 19. ledna 2012
  • Taková lehčí, no. :-)
  • Nejlepší bylo to období, když jsem přečetl Společenstvo a čekal jsem, až vyjdou Dvě věže, a četl to pořád dokola. Moria a Elrondova rada - to bylo něco! To jsem si užíval nejvíc. Pak jsem byl zklamaný. A třetí díl jsem spíš protrpěl. Vůbec jsem neby…
    V diskuzi Hobit Komentář od heavy_head 18. ledna 2012
  • Fíha. S tím Holmem jsi se ale netrefil. :-)
    V diskuzi Hobit Komentář od heavy_head 18. ledna 2012
  • Ti Cimrmanovci jsou jako virus. :-)
  • Hej, sarven. Doufám, že pak napíšeš kladnou recenzi. :-) Pána prstenů jsem (nedo)četla. To já zase málem nedočetl Hobita. I když jsem předem věděl, že je to určeno pro čtenáře ve věku 12ti let, ten šok byl na mě příliš velký.
    V diskuzi Hobit Komentář od heavy_head 18. ledna 2012
  • Gandalf navštívil Bilba v roce 2941 Třetího věku a Aragorn se narodil 2931. Když mu byly 2, přestěhoval se do Roklinky, kde vyrůstal až do 2951. Takže teoreticky se setkat mohli. Vlastně bych se divil, kdyby Jackson této šance nevyužil. I když "ofic…
    V diskuzi Hobit Komentář od heavy_head 18. ledna 2012
  • “Stayin’ Alive” přichází opět do módy. :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od heavy_head 17. ledna 2012
  • Takže to nestojí, ale padá? :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 17. ledna 2012
  • Na Twitteru se Moffat pochlubil, že už je schválená i třetí série. Jen aby nekecal! :-) A jedno miniinterview: http://www.gorilla.cz/article/11204-rozhovor-steven-moffat-sherlock-nemus-pet-finle-druh-ady.html
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 17. ledna 2012
  • http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/255197-nadsenec-si-sam-postavil-hobiti-dum-vysel-ho-na-sto-tisic-korun.html Že by?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od heavy_head 13. ledna 2012
  • Tak když nejni, tak nejni, to se nedá holt svítit. ;-)
  • To muselo být hrozné. A co ještě ti řekla? :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od heavy_head 12. ledna 2012
  • Ale je dobré začít Potulným rytířem.
  • Alek ho má. Řekni Alekovi. Alek je šéf. :-)
  • Pojmenovaná podle Lyanny Stark. :-) http://www.enotes.com/topic/List_of_characters_in_A_Song_of_Ice_and_Fire Proč?
  • Palác paměti používal třeba i Hannibal Lecter, když byl ve vězení. Mě bavil spíš ten 2. díl, při jedničce jsem nestíhal číst titulky. :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 12. ledna 2012
  • Hlavně bacha na banner "delete all". :-) Samotný děj ságy je popsán zde: http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/31411-global-timeline/ I s přesnými daty. :-) Bez záruky.
  • Lidové moudrosti moderního věku — Kdo se moc ptá, málo googlí. — Spam nechodí po horách, ale po lidech. — Co na srdci, to na Facebooku. — Všude dobře, s WiFi nejlíp. — Všechno padá, co software má. — Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button. — …
    V diskuzi Sranda topič Komentář od heavy_head 12. ledna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.