heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Vím, že jsem ti kdysi v záchvatu nepříčetnosti navrhoval, že se toho chopím, ale ne, je to příliš velká zodpovědnost. :-)
  • Jo vlastně, neříkal on někde, že těch částí bude snad deset? Já už bych to vydal po třech.
  • Jak se má jmenovat poslední díl?
  • Přitom začátek Tajemného rytíře tu je, to je ale mysteriózní.
  • Zřejmě jde o paranormální aktivitu zvanou "Alekovy nůžky". Myslel jsem si, že se mi válí někde na harddisku, ale nemůžu ho najít, takže asi ne. Nicméně si pamatuji, že v povídce hrál důležitou roli cop. (Doufám, že to není spoiler). Tak mě napadlo …
  • Západozemský týden. Tam všechno trvá déle. I několik let. :-)
    V diskuzi Samwell Tarly Komentář od heavy_head 10. ledna 2012
  • Tys to četla! :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 10. ledna 2012
  • Holmes že nebyl akční? Holmes že byl tichý muž sedící na gauči a v poklidu bafající z dýmky? Holmes že bral heroin? Tak to jsme asi fakt četli oba úplně jiného Sherlocka Holmese. :-) I když je pravda, že filmový BBC Sherlock je místy akční až moc -…
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 10. ledna 2012
  • Není to podvod na diváky. Je to jen výborný nápad, který se navíc povedl. Mmch: titulky jsou už i na Sherlock S02E02 - The Hounds of Baskerville [720p] [TVRip]. Ale já se stejně těším na to, až to bude zase dávat ČT v dabingu. Myslím, že se jim (výb…
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 10. ledna 2012
  • Proč jste tam nenechali všechny původní fotky? Myslíte, že by to tu zavřeli? :-)
  • Arutha2321: Zajímavé přitom je, že drtivá většina autorů fantasy jsou právě ženy. Jen ti mužští jsou tak nějak známější. ;-) Jinak, co já zrovna: Superguru Kmenta. Teda Bárta. :-) Ano, slyšíte dobře. Úspěšně se bulvarizuju. Dostal jsem to k Vánocům…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 8. ledna 2012
  • Zřejmě je tím míněna Sapkowského záliba v lidové mluvě v literatuře a poněkud bohémské chování v civilním životě exponované zejména na conech.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 8. ledna 2012
  • A jestli máte rádi parodie na béčkové filmy s áčkovými herci, tak Drive Angry. (Rovněž hojně fuckující slečna). "Jestli mi to dítě nedáte, ustřelím vám všem hlavy!" :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 7. ledna 2012
  • Perfektní je ten, jak jsou na něm všechny postavy Písně. A taky J Michek.
  • Včera jsem - spíš nedopatřením - shlédl Friends with Benefits ( příšerný český název raději nezmiňuji). Říkal jsem si, co zas to bude za blbost a počítal jsem s tím, že nedokoukám. Ale... Je to moderní romantická komedie pro mladé, (poměrně) hodně s…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 7. ledna 2012
  • Arutha2321: Přesně tak, každý si musí najít to svoje. A dříve či později skončí u Martina. :-) Lady Thaeresa: Tak to se omlouvám. :-) flanker: Koho tím myslíš, dobrý sere? :-)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 5. ledna 2012
  • Zde: http://www.icefire.cz/fantasy (Ale nevyděs se:-)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 5. ledna 2012
  • Erikson je vhodný pro fanatiky fantasy, kteří nečtou nic jiného a kteří nepoznají kvalitativní rozdíl mezi ním a třeba G. R. R. Martinem. :-) Martina ocení i mainstreamový čtenář. Lady Thaeresa: Znáš Sapkowského manuál?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 5. ledna 2012
  • Tak to ti závidím, že ještě nevíš, jak to bude pokračovat. :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 5. ledna 2012
  • Už jsou i titulky, což je fajn.
    V diskuzi TV seriály Komentář od heavy_head 4. ledna 2012
  • Severské detektivky jsou teď dost v kurzu. A co říkáte na Stiega Larssona?
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od heavy_head 4. ledna 2012
  • Silná kráva ženy? :-)
  • Raději bych viděla její střeva a vnitřnosti. Pokud možno ještě kouřící. Uáá! Jó. Já taky!! Jen počkejte, jak byste byli vděční za trochu toho světla, až by po vás natáhla ruce Tma a Chlad. Chtěl bych slyšet ty vaše silácké řeči potom! :-) (Léto by…
  • Vidím, že Martinova specialita vytvářet z prologu nekrolog není drahým čtenářům nijak utajena. :-) Ale myslím si, že Melisandra je natolik "záhadná" postava, že POV by jí jen ublížilo. Některým postavám je lepší do hlavy nevidět.
  • Mnozí doufali, že se tak v Tanci stane...
  • Ja tiež! :-) (Hlavně aby to mělo dobrou kvalitu obrazu:-) Jo, a tak ty veselé Velikonoce. :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 24. prosince 2011
  • Nedávno jsem viděl v televizi (čistě náhodou a ne od začátku) film s názvem Bright Star. Nemusíte znát básníka Johna Keatse, mít rádi režisérku Jane C(h)ampion ani být obdivovatelem herečky Abbie Cornish, nemusíte být ani beznadějní romantici bez je…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 10. listopadu 2011
  • Vyplnil jsem to. Ale po pravdě, nevadí?
  • To jejich přátelství mi připadalo vždycky takové chudé Ale v tom seriálu to udělali skvěle. Je jasné, že Holmes k sobě potřebuje někoho, kdo by mu občas (docela často) říkal, jak jsou jeho metody úžasné. Zároveň je ale lidsky poměrně nesnesitelný, c…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 25. října 2011
  • Minisérie Sherlock je samozřejmě geniální. "Úžasné? To lidi normálně neříkají. Říkají: Polib si." :-) Mně se líbí to homosexuální pnutí mezi Sherlockem a Watsonem. Komu ještě? :-) A přitom ani jeden homosexuál není. Watson je jasný hetero a Holmes j…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od heavy_head 25. října 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.