heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Koupil jsem si McCartyho Tahle země není pro starý. Zaujalo mě, že autor nepoužívá při přímé řeči uvozovky. :-) A jak se vám líbil film? Přiznám se, že já byl docela nas...štvaný. Měl jsem pocit, že si ze mě autoři udělali legraci. Konec bez konce.
-
Alek píše: Jsem dokonale zmaten. Předpokládám, že Meisha je rovněž alfa samice, což rozhodně není nic, o co bych nikdy neusiloval. :-P Alek píše: Zabíjení je jen vedlejší efekt, narušuje to ty sympatie, které k ní musí čtenář jinak cítit, a do…
-
Ano, někteří si stále pletou adoraci s deflorací.(twisted evil) Oblíbenost postavy bych spíše neměřil podle toho, na koho bych nejraději skočil. :-) (Předpokládám, že jsem tímto svým vstupem milou lidumilu vyděsil k smrti, takže sem už nikdy nevkro…
-
Já jsem taky alfa. Nesnáším bety. Vlastně je trhám. :-P
-
Pěkný avatar. Jsi samec nebo samice? :-P
-
Chlapci, chlípné popisy raději přes private messages. :-)
-
Dobrá zpráva ovšem je, že Sansa přežije minimálně až do THE WINDS OF WINTER, což se o všech postavách s jistotu říct nedá. :-)
-
Já vím. Vybavilo se ti celé tvé dětství. Poplač si. Uleví se ti.
-
I love riding, reading and i used to enjoy watching the singers that came to my home winterfell. I like singing, and needlework. Sympatické. :-)
-
V pořádku. Zařadil jsem si ji do oblíbených položek. :-P Fucking head. Černá ovce naší rozvětvené rodiny.
-
Jako že chatuje, jo? Je na Facebooku, co myslíš?
-
Tlustá hlava? Že by bratranec? :-O
-
Slyším jižní medvědy jak jsou dvakrát neslušní jako ti jedni tady. :-O
-
A kope do hlav! :-/
-
Má angličtina je poměrně stabilní. :-)
-
A mně nechceš nic říct?
-
Sakra, tak to je německy! Musím si stáhnout tu anglickou verzi! ;-)
-
JAIME: "The things I do for love." .... Somewhere in the distance, a wolf howls. Crows circle the broken tower. Kolik ti dali za ten štěk, Léto? :-)
-
NED: "I don´t fight in tournaments." JAIME: "No? Getting a little old for it?" Boj!
-
A co to je further service? :-P
-
"I am not a Stark, my Lord." (Už se těším!)
-
Dokonce tam vystupuje postava jménem Redhead. Žeby sestřenice? :-P
-
Takže teď už se na to ani nemusím dívat, když přesně vím, jak to bude vypadat. :-)
-
Já mám kalendář Emotions 2009. Jsou na něm různé emoce.
-
Loňského roku? :-)
-
Možná to nevíte, ale v Galerii teď Alek udělal takovou vychytávku... :-D
-
Dneska jsem si koupil povídky Bruce Sterlinga a čekám, že mě převálcuje. Vidí to totiž jinak.
-
JAIME píše: Poznámka o Sanse je mimořádně smysluplná a pravdiváMyslíš tuto, že ano?:-) Děkuji. já píše: (Praví rytíři mají Sansu rádi, tak to prostě je).
-
bajaja píše: A co teprv, až začne sama jednat! Taky cítíte, jak z ní Martin kuje ocel, zabalenou do hedvábí? Doufám, že ji nenechá ve vleku silnějších navždy...Ano, také to cítím! :-) (Praví rytíři mají Sansu rádi, tak to prostě je).
-
Ale uznáváš, že Melisandra je velmi tmavě šedá až dočerna? :-)