heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Vzhledem k tvému nicku mě to ani nepřekvapuje. :-)
-
Aleka oslovuj zásadně Lorde veliteli, jinak se nasere. :-)
-
Jak to? Budeš křtít svou novou knihu? :-)
-
Alek má pravdu. Slyšel jsem, že Brana bude hrát Gary Oldman.
-
Ned - Sean "Odysseus" Bean? Oho...
-
To je ten pán, co má rád pepsi kolu?;-)
-
Já už se o to nezajímám. Musel jsem zaplatit novou střechu. Nějaký kalendář plánuju objednávat až tak v roce 2030. :-)
-
O Drizztovi je i comics, na motivy knihy. Takže kdo by měl zájem... http://rapidshare.com/files/55200807/Forgotten.Realms_-_Domovina.SK_by_benp.cbr
-
To nevadí. Hlavně nechoď, Vašku, s pány na led. :-)
-
unknown: 21.4.2010 v úterý přesně v 20:14 (po reklamním bloku) vypukne pilotní první díl. Na ten večer si radši dopředu nic neplánujte. :-) Léto: Viděl jsi "Impérium vrací úder"? :-)
-
No já si to myslel. :-)
-
A nehádali jste se při té hře moc? :-)
-
Takže chlastala jenom ona? :-)
-
Ani žádný alkohol? :-P
-
Hehe. Koukám, že Léto na to hleděl stejně vyjeveně jako já poprvé. :-) A dostali jste se vůbec k nějakým drbům, nebo jste celou dobu jen spořádaně hráli? Mně naskočily nějaké vyrážky... :-)
-
Ale Rhaegar přece žije. ;-)
-
Zkoušíš to dobře.;-) A už sis natrénoval tu "konskou tvář"? Myslím, že bys musel při castingu podat mimořádně dobrý výkon, aby ti přiklepli tu Aryu. :-)
-
Disidentem na svém vlastním fóru. Stylové. ;-)
-
Jaká škoda! Za párek a dvoulitrovku Fanty bych tam skákal po place od rána do večera!
-
v těch profilech jsou často zavádějící údaje...;-) A tebe mám, Aleku, v kolonce "ultramilitantní agresivní antisansista". :-)
-
Dneska jsem viděl druhou Narnii a myslím si, že bych jako statista ve Hře o trůny podal mnohem lepší výkon než většina z tamtěch! :-)
-
Žehlíš si to pozdě, sarven, mám tě již dlouho zařazeného v kolonce "militantní antisansista". :-D
-
Já taky nepřijedu, mně úplně stačí, když jednou za čas porazím v Ostravě Dandali. :-) Tys také dobrý rodák, Kubulínku?
-
Aleku, ty píšeš v přestrojení? :-)
-
Navnaděn recenzí v sobotních novinách, zakoupil jsem "Konec pana Y" od Scarlett Thomasové, který má být důkazem toho, že i "postmoderní romány plné intelektuálních dialogů mohou být strhující." :-) Máte rádi postmoderní romány? (Slyším váš výhružný …
-
Tak Alek nejdřív, že jsme ven z topicu, a pak začal básnit o TarranTýnovi. :-)Týna píše: Tvůj text je jistě z formálního hlediska objektivnější než ty dva, z kterých jsme vycházeli, ale lze skutečně říct, že je "objektivní". Co když ti řeknu, že jak…
-
No dobře, místo "ochránci" se může dosadit "ekologičtí aktivisté", i když to už v lidech zase vyvolává ten mírně pejorativní nádech... :-)
-
Já si myslím, že to jde - vyveď mě , prosím, z omylu.Ten článek by pak vypadal (pro názornost jednou větou) asi takto:Praha(nelžu)- Policie včera musela zasahovat proti dvaceti třem ochráncům přírody, kteří na protest proti průmyslové těžbě v okolí …
-
Takže ty tvrdíš, že psát neutrálně a objektivně není prostě v lidských silách. Takže každý autor zpráv manipuluje veřejností nevědomky, na základě svých zkušeností, bez toho, aby dodržoval "ducha" listu, pro který píše? Takže v tom případě je pravda…
-
Ech, ta pravice... ta to dopracovala. ;-)