heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Letos to nebude, stopro. Ovšem nabízí se jiná otázka. A kdy dopíše sarven Aryu? :-)
  • Jsi dnes velmi přívětivý.:-)(připadám si důležitý!:-))
    V diskuzi Nový vzhled Komentář od heavy_head 9. září 2007
  • Jako améba!:-)Rozkrývá je hodně nezvyklé slovo. Odkrývá taky není nic moc. Hm. Předestírá? Vratný a vratitelný ... toho si nevšímej.:-)
    V diskuzi Nový vzhled Komentář od heavy_head 9. září 2007
  • Tam dole, to se mění? (shock!)
    V diskuzi Nový vzhled Komentář od heavy_head 9. září 2007
  • Kdo vymýšlel to úvodní slovo? Povedené! Měl bych ale drobné výhrady k "rozkrývá" a "neodvratitelnému". Co takhle "odhaluje" a "neodvratnému"? ;) (viz. Vratné láhve:-))
    V diskuzi Nový vzhled Komentář od heavy_head 9. září 2007
  • Mně nic neunikne, však víš.
    V diskuzi Nový vzhled Komentář od heavy_head 9. září 2007
  • Sláva! Pochválen budiž Alek. Příjdu zmožen z práce a čekají mne dobré noviny. Myslím, že jsi udělal radost minimálně šesti lidem. :-)
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 7. září 2007
  • Něco se děje. Alek se do toho zřejmě pustil. Sám za Zdí, obklopen Jinými. Ať mu nezhasne pochodeň! Neboť noc je dlouhá, temná a plná hrůz!
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 7. září 2007
  • Správně. Tento postup ti schvaluji. Nebuď zbrklý. Víš přece, jak dopadl ser Waymar Royce. :-)
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 5. září 2007
  • ad přestáfka: naštěstí neexistuje záloha...:-))
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 5. září 2007
  • Jo, to beware na začátku se docela šikne.
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od heavy_head 1. září 2007
  • Rozhodně se nedoporučuje číst nejdřív souhrn a až potom knihu. Je to vlastně jakási pomůcka pro ty, kteří se chystají třeba na Hostinu pro vrány a potřebují si osvěžit předchozí děj. Proto je to i se spoilery.
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od heavy_head 30. srpna 2007
  • No ano, pěkné. První díl ságy Ledu a ohně v kostce. Kostka ledu v ohnivé vodě, jak říkají indiáni. Kdo nechce číst knihy, nemusí. Tady to má převyprávěné na stříbrném podnose. Ale stejně - raději si to přečtěte přímo v podání G.R.R.Martina, jinak o …
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od heavy_head 29. srpna 2007
  • A jedna kapitola Catelyn. Jen klid, já to stihnu.:-P A prolog. A skoro celý sarven.
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od heavy_head 16. srpna 2007
  • Jen dělám takovou malou osvětu pro náhodné kolemjdoucí.
    V diskuzi Galerie IF Komentář od heavy_head 16. srpna 2007
  • Díky, to nestojí za řeč. :-))A dokonce tam jdou vkládat komentáře!
    V diskuzi Galerie IF Komentář od heavy_head 16. srpna 2007
  • Ale ano, chválím tě. Je vidět, že tě letní vedra nezmohla. :-)Doufám, že mé postřehy nechápeš jako kritiku. Teď mě ještě napadá, že u Arthura Dayneho nemá být "šílený král Aegon", ale Aerys, vlastně co to plácám, je to správně, zas ta vlčí mlha. :-)
  • Ech, máš pravdu, neměl bych tolik pít před obědem...:-) Také jsem přehlédl Hyle Loveckého, neúspěšného Briennina nápadníka. Ale vlastně ne - je tam, už ho vidím! :-))
  • Ehm, proč je u Varamyra Šestikůže křížek? On přece není mrtvý - alespoň na konci AFFC nebyl. Nebo se do toho počítá i prolog z ADWD? :-)
  • Jen uvádím některé zkreslené informace na pravou míru, aby si snad někdo méně znalý nepletl tvé jistě laskavě míněné popichování s reálnými fakty :-)
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 12. července 2007
  • Vím, že Meisha Merlin vydala limitovanou edici A Clash of Kings s ilustracemi právě J.Howea, ale byly to spíš jen takové skicy, ne pořádné malby alá Rivendell. O to snadnější měl potom úlohu Peter Jackson, když převáděl Pána prstenů na plátno: někte…
    V diskuzi Mapy Komentář od heavy_head 12. července 2007
  • Jo, pěkné, i když místy je to i fan art. Pořád čekám, až mi někdo vyrazí svými ilustracemi ke knize dech. Pořád čekám na to, až pro Martina udělá někdo to, co pro Tolkiena John Howe, Alan Lee, Ted Nasmith a další renomovaní kreslíři.
    V diskuzi Mapy Komentář od heavy_head 12. července 2007
  • V zájmu objektivity bych snad jen upřesnil, že v řetězci vedoucímu k Eddardově popravě stojí Sansa až za Ilynem Payne (ten to provedl), Joffreyem (ten to nařídil), Cersei (ta si to přála) a Malíčkem (bez toho by to dopadlo tak, že na špalku by skonč…
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 12. července 2007
  • Jsi kouzelník.:-)Díky.
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 10. července 2007
  • Tak nic, ale snaha byla. :-))
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 10. července 2007
  • http://www.youtube.com/watch?v=eghLtMwylxw&mode=related&search=
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 10. července 2007
  • Fire and Ice Pepsi. Taky působivé. :-) http://www.youtube.com/watch?v=eghLtMwylxw
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 10. července 2007
  • Velmi pěkné, je tam spousta obrázků, které vůbec neznám, i když je sbírám. Plus působivá hudba (od Pirátů v Karibiku až po 300, aspoň tak mi to připadalo). A je tam i Tyna!:-)
    V diskuzi Ice-Fire videa Komentář od heavy_head 10. července 2007
  • Je to zvláštní, je to jiné... Netvrdím, že se mi předchozí verze "deep blue" nezamlouvala více.
  • Je otázka, v jaké podobě to bude nakonec zveřejněno: jestli jako samostatné POVy , nebo jako souhrn Hry o trůny. Chcete o různých maličkostech a připomínkách diskutovat raději tady nebo přímo v topicu? :-/

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.