heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Letos to nebude, stopro. Ovšem nabízí se jiná otázka. A kdy dopíše sarven Aryu? :-)
-
Jsi dnes velmi přívětivý.:-)(připadám si důležitý!:-))
-
Jako améba!:-)Rozkrývá je hodně nezvyklé slovo. Odkrývá taky není nic moc. Hm. Předestírá? Vratný a vratitelný ... toho si nevšímej.:-)
-
Tam dole, to se mění? (shock!)
-
Kdo vymýšlel to úvodní slovo? Povedené! Měl bych ale drobné výhrady k "rozkrývá" a "neodvratitelnému". Co takhle "odhaluje" a "neodvratnému"? ;) (viz. Vratné láhve:-))
-
Mně nic neunikne, však víš.
-
Sláva! Pochválen budiž Alek. Příjdu zmožen z práce a čekají mne dobré noviny. Myslím, že jsi udělal radost minimálně šesti lidem. :-)
-
Něco se děje. Alek se do toho zřejmě pustil. Sám za Zdí, obklopen Jinými. Ať mu nezhasne pochodeň! Neboť noc je dlouhá, temná a plná hrůz!
-
Správně. Tento postup ti schvaluji. Nebuď zbrklý. Víš přece, jak dopadl ser Waymar Royce. :-)
-
ad přestáfka: naštěstí neexistuje záloha...:-))
-
Jo, to beware na začátku se docela šikne.
-
Rozhodně se nedoporučuje číst nejdřív souhrn a až potom knihu. Je to vlastně jakási pomůcka pro ty, kteří se chystají třeba na Hostinu pro vrány a potřebují si osvěžit předchozí děj. Proto je to i se spoilery.
-
No ano, pěkné. První díl ságy Ledu a ohně v kostce. Kostka ledu v ohnivé vodě, jak říkají indiáni. Kdo nechce číst knihy, nemusí. Tady to má převyprávěné na stříbrném podnose. Ale stejně - raději si to přečtěte přímo v podání G.R.R.Martina, jinak o …
-
A jedna kapitola Catelyn. Jen klid, já to stihnu.:-P A prolog. A skoro celý sarven.
-
Jen dělám takovou malou osvětu pro náhodné kolemjdoucí.
-
Díky, to nestojí za řeč. :-))A dokonce tam jdou vkládat komentáře!
-
Ale ano, chválím tě. Je vidět, že tě letní vedra nezmohla. :-)Doufám, že mé postřehy nechápeš jako kritiku. Teď mě ještě napadá, že u Arthura Dayneho nemá být "šílený král Aegon", ale Aerys, vlastně co to plácám, je to správně, zas ta vlčí mlha. :-)
-
Ech, máš pravdu, neměl bych tolik pít před obědem...:-) Také jsem přehlédl Hyle Loveckého, neúspěšného Briennina nápadníka. Ale vlastně ne - je tam, už ho vidím! :-))
-
Ehm, proč je u Varamyra Šestikůže křížek? On přece není mrtvý - alespoň na konci AFFC nebyl. Nebo se do toho počítá i prolog z ADWD? :-)
-
Jen uvádím některé zkreslené informace na pravou míru, aby si snad někdo méně znalý nepletl tvé jistě laskavě míněné popichování s reálnými fakty :-)
-
Vím, že Meisha Merlin vydala limitovanou edici A Clash of Kings s ilustracemi právě J.Howea, ale byly to spíš jen takové skicy, ne pořádné malby alá Rivendell. O to snadnější měl potom úlohu Peter Jackson, když převáděl Pána prstenů na plátno: někte…
-
Jo, pěkné, i když místy je to i fan art. Pořád čekám, až mi někdo vyrazí svými ilustracemi ke knize dech. Pořád čekám na to, až pro Martina udělá někdo to, co pro Tolkiena John Howe, Alan Lee, Ted Nasmith a další renomovaní kreslíři.
-
V zájmu objektivity bych snad jen upřesnil, že v řetězci vedoucímu k Eddardově popravě stojí Sansa až za Ilynem Payne (ten to provedl), Joffreyem (ten to nařídil), Cersei (ta si to přála) a Malíčkem (bez toho by to dopadlo tak, že na špalku by skonč…
-
Jsi kouzelník.:-)Díky.
-
Tak nic, ale snaha byla. :-))
-
http://www.youtube.com/watch?v=eghLtMwylxw&mode=related&search=
-
Fire and Ice Pepsi. Taky působivé. :-) http://www.youtube.com/watch?v=eghLtMwylxw
-
Velmi pěkné, je tam spousta obrázků, které vůbec neznám, i když je sbírám. Plus působivá hudba (od Pirátů v Karibiku až po 300, aspoň tak mi to připadalo). A je tam i Tyna!:-)
-
Je to zvláštní, je to jiné... Netvrdím, že se mi předchozí verze "deep blue" nezamlouvala více.
-
Je otázka, v jaké podobě to bude nakonec zveřejněno: jestli jako samostatné POVy , nebo jako souhrn Hry o trůny. Chcete o různých maličkostech a připomínkách diskutovat raději tady nebo přímo v topicu? :-/