heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Tak jestli je to tak a ne jinak, vybírám... Tywina Lannistera :twisted: a ... hm, Roberta Baratheona. :idea: Lidi, dneska se mi net nějak vleče, asi to tu na chvíli opustím a půjdu se odčervit. :x
-
Kde je rozhodčí? :twisted: Tomu říkám zabít dvě mouchy jednou ranou! :P
-
Nevím, hraju to poprvé. Myslel jsem, že teď jsem vyautoval Mormonta a vybírám někoho místo něho. Můžu tedy vybírat dvě postavy naráz?
-
No tak jo. :wink: Brienne +2 - Zákonně dobrá (vážím si jí). 18 Melisandra +1 - Zmateně zlá (ale dělá na mě dojem). 9 Jorah -1 - Neutrálně zlý (nemám o něm valné mínění). 0 Missandei -2 - Zmateně dobrá (neříká mi vůbec nic)…
-
Kdo je Missandei? Nějaká obskurní tmavě šedá postava z valyrijské mytologie? :wink: Přimlouval bych se za to, aby byly vybírány postavy, které každý zná aspoň z doslechu.
-
Tomu by sedl spíš ten Hodor. :wink:
-
Považuj mě tedy za širokou veřejnost. :) Všechny ty filmy jsem viděl, ale fakt bych si nevzpomněl, že tam hrál. Ale - kdoví? Přidejte mi licousy a pohled, jakoby mi celý svět šel na nervy, a možná bych Tywina zvládl i já. :wink:
-
Zavolal mi to Hugh Jackman. Z Austrálie. :) (Ne, vážně jsem to někde četl, že chce skončit, v Blesku nebo AHA, možná to psala dokonce Tyna. :lol: ) Já si ale opravdu jako Cersei představuju někoho úplně jiného. Kidmanová sice zahrála mrchu v Zla…
-
Nicméně Nicole Kidman se nechala slyšet, že svou hereckou kariéru pověsí na hřebík a bude se věnovat plození dětí. Neslyšeli jste o tom? :) Ten Jaime je docela zajímavý. Hrál v Rychle a zběsile toho maníka, co nebyl Vin Diesel, že? :wink: Greg…
-
Magi je ZLO! jednou jsem ho použil do polívky a pálila mě žáha celé odpoledne. :x
-
Tady, mezi svými, mohu být upřímný. :) Navzdory tomu, s jakým názorem jsem se prezentoval na webu :wink: , musím říct, že mi Rudá kněžka docela imponuje, a že kdyby mi to nabídla, rád bych se s ní vyspal. :P Ona totiž - jakkoliv se nám mohou …
-
Nasty friday? :shock: To byl tuším oblíbený song Robinsona Crusoe, ne? :P
-
Ale jak se mám zaregistrovat, když si nejsem jistý svým pohlavím? :o :lol:
-
Kdo? Roboti? :shock:
-
Ona chce! :o Ale kdo pak bude řídit web a fórum, když už Alek nebude? :?: :shock:
-
Chtěla byste být u toho? Chtěla byste vidět KREV? :twisted:
-
Viděl bych to na vás, drahá lejdy. :) Pobijte je na hlavu všechny! :!: :evil: :wink: Jako obvykle.
-
Ale né! :twisted:
-
Ještě je tady ovšem ta možnost, že bych vás příště nechal vyhrát. :wink: Já to překousnu.
-
O tom už by se dalo uvažovat... :lol: A neplačte, moje drahá lady, vypadá to hrozně. A navíc to není žádná pravda. :P
-
Zvážil jsem to a shledal těžkým. :) Víte přece, jak strašně nerad vás porážím, moje drahá lady. Úplně mi to rve srdce. :wink: A nekoulejte těma očima, vypadá to hrozně. :P
-
A koho volíš - Losnu nebo Mažňáka? :wink: Jsi snad ve stávkovém výboru? :o
-
Jak to myslíš, dobrý lorde veliteli? :wink:
-
Jojo, poslouchej Aleka. 8)
-
Dobré! Jen tak dál. 8)
-
Spíš fantasy než pohádka, taky bych řekl... :wink:
-
Co já vím? Dělej si, co chceš. :lol: Ne, vážně by bylo asi dobré, kdyby tu Alek nahodil odkaz na Potulného rytíře (novele se samozřejmě comics nemůže vyrovnat ani náhodou), a ty bys podle něj mnoho věcí přizpůsobil. :idea:
-
Snad tě ostatní bratři nenechají ve štychu. Já jsem spíš takový sváteční angličtinář. :wink: A už jsi zkoušel editovat nějaký comics?
-
Aleku, eh... a kdo je to ta Vladimíra Šálená? :P
-
Tak už jsem tam. V Tvářknize. (Jak by možná napsala Hanina :) ) Mají tam taky Zeď. Potkal jsem na ní sarvena. :wink: Vraj: "... si to ty heavy?" :lol: Překvapilo mě, že jsem se hned po registraci stal útokem jakýchsi dvou individuí, tak jse…