heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Musím říct, že v některých případech spíše oceňuji biblickou řeč typu ano - ano, ne - ne. :roll:
-
Tak už asi jo. Občas mi trvá déle, než si vzpomenu, co jsem kdysi kdesi plácnul.Ale co, bylo to dobré. 8) Nicméně měl bych dotaz na pány programmery - když mám nainstalovaný Explorer 7 a WMPlayer 11, znamená to, že mám legální windows a může vese…
-
To jsem nepochopil. :)
-
Léto je slavný! 8) Jeho Blogařská báseň boduje v hitparádě. :!: :o :P
-
Tak. Hotovo. Vyhověl jsem tvému přání. Smazal jsem tě. :x :P :!:
-
Někdy používám jeho šachové zahájení. Tak že by se mi mstil? :) Takže chceš mít samostatný sloupec? :o Své případné výtky a další výkřiky mi můžeš adresovat přímo v komentáři tamtéž, budeš mým třetím návštěvníkem. :P Co ještě se ti na mém us…
-
Dneska byl u mě na blogu nějaký Belgičan. :shock: Fakt! Mám to podchycený. Nevíte, kdo by to mohl být? :idea:
-
To je škoda, že to na tobě nezanechalo žádné následky. :) Mým cílem je přimět čtenáře, aby zásadním způsobem přehodnotil svůj názor na to, co je kvalitní literatura. :P Nejlépe, když upadne do hlubokého kulturního šoku. :idea: Dnes jsem mim…
-
:shock: :lol: Nebudu popírat, že jsi mě zaskočil. Mažu tě ze svých oblíbených odkazů. :wink: :lol: Komentářový ping pong? Chceš říct, že diskuze je živá, ne?
-
To sem tedy myslel, že seš větší programmer. :twisted: Ne, díky za radu, poohlídnu se po něčem. :wink:
-
Asi to tak bude. :lol: Potřeboval bych poradit, jak by se daly ke komentářům vkládat smajlíky. :evil: Něco jako je tady, chápete? Ví někdo, jak na to? Jde to vůbec? :?:
-
Myslíš, že bych měl? :idea: Ale slibte, že budete psát komenty k článkům! :twisted: Nu což. Půjdu se svou kůží na trh. :x Heavyho výšiny se těší na každého nového návštěvníka! :arrow: http://heavyho.blog.cz/
-
Rád bych tě potěšil, sarvene, ale pořád se mi zdá, že tam toho mám žalostně málo (to je asi obvyklý stav, ne?). :roll: Počkám ještě den, dva, než to doladím a ještě něco nahodím. (Prozradím jen, že stránka je přímo těhotná původní autorskou tvorb…
-
Už dolaďuju jen pár posledních detailů, chvíle "CH" se nezadržitelně blíží. :roll: Dnes jsem přišel na to, jak na své stránky umístit počitadlo zbloudilých návštěvníků. :x :twisted:
-
Sociální síť, to je to, co na sobě měla Chytrá horákyně? :twisted:
-
Cákající sarven, zajímavá představa. :idea: :twisted:
-
Takže říkáš, Léto, že stačí zajít na koncert a napsat o tom článek na svůj blog a úspěch je zaručen? :idea: :wink:
-
Facebook? Slyšel jsem o tom. Co to dělá? :?: (Slavnostní otevření mého blogu se již blíží, doufám, že budete psát komenty jako diví! :x )
-
Jujujů! Máš to tam upa supa! A boží lajaut, úplně suprácký ikonky, sem z toho úplně odvařená lol. :roll: :x
-
Budeš pro mě hlasovat v SONB? :twisted:
-
Dandali mi může potvrdit, že jsem tě označil za svého velkého přítele a chlebodárce, se kterým se pouze občas názorově neshodneme (na určitých postavách :twisted: ), ale o to je to pak zajímavější. :wink: Také si myslela, že se nemáme rádi. Musel …V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 4. října 2008
-
Proběhlo to následovně: Můj havran mi taktně naznačil, že už ho nebaví poletovat tam a sem jako zjančený, a proto jsme si domluvili osobní schůzku. Státní svátek nám k tomuto účelu připadal ideální. :) Na smluveném místě lady Dandali mávala nad …V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 4. října 2008
-
Bylo to v pizzerii. Aspoň teda myslím, že to byla pizzerie. Prostě něco na ten způsob. Každopádně se tam v umělém jezírku točilo mlýnské kolo. :o :)V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 4. října 2008
-
Ale dřív, než bude "co nevidět" :) , položím ještě nějaký ten zasvěcený :twisted: dotaz. Jsou jednotlivé rody vyvážené? Myslím teď hraní za ně. Ve hře sice hraje nezanedbatelnou roli i náhoda a štěstí, ale přesto - nejsou jisté rody přece jen "…V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 30. září 2008
-
Byl to poetický podvečer. Dojmovou reportáž sepíšu co nevidět. :wink: Sláva vítězům, čest poraženým! :twisted:V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 28. září 2008
-
První založený topic, že ano? :) S prvním topicem je to jako s prvním dítětem. Vkládáme do něj velké naděje, chceme o něj pečovat jak nejlíp umíme, doufáme, že bude růst a sílit, až z něj vyroste samostatná a sebevědomá bytost, a máme trochu stra…V diskuzi AGoT lcg - představení, otázky, odpovědi a dál se uvidí... Komentář od heavy_head 25. září 2008
-
A když už teda nikdo nevíte, kdo to řekl, nevíte aspoň, kde zmizeli Chmur s Létem? Neodjeli spolu na nějakou dovolenou? :D
-
Něco s Qyburnem? :twisted:
-
Zeptej se Léta, ten ví všechno. :idea: :wink:
-
Pamatuji si pouze, že ABBA používala citát "The Winner Takes it All." :) Vy jste byla u lorda velitele na návštěvě, lady Dandali? Chtěl vás ohromit svou sbírkou erbů? Pchá! :P