heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Pokud ovšem nemáš na mysli doslovný citát z knihy. :idea: To by byla jiná. Četl jsem tě příliš rychle. :roll: :)
-
Mám pocit, že o toto jsme se již snažili na jiném místě :wink: Viz topic "Slova, slova, slova..." Ale líbí se mi, že začínáš právě Sansou! :)
-
Já tam nebyl (cítím se v bezpečí, jen když jsem doma :) ), ale zeptej se Léta, to je zkušený globetrotter. 8) :)
-
... skočit? :)
-
Mistr mi připomíná Tyriona. (Jestlipak má různobarevné oči?) Nebo nějakého mrože. Co vám? :) Já například vítám tak, že rozvážně pokyvuji svou velkou těžkou hlavou. 8) Podobné gesto vstřícnosti očekávám rovněž od svého protějšku. :!:
-
Pěkné fotky. Představuju si, co by se asi dělo, kdyby přijel někdy k nám. Přivítání adminem fora IceFire a členy Noční hlídky, maskovaných do postav Písně. Popíjení knih spojené s podepisováním absinthu. :twisted: Klábosení. Divadelní předsta…
-
Tak Dvacet tisíc mil pod mořem. Postavy jsou kapitán Nemo a Ned (Stark) Land. :P
-
Hm, Alien vs. Predátor III? :twisted:
-
Velmi správně. Vzpomněl jsem si na ni, protože dneska jsem si koupil stejnojmennou knihu, abych se dozvěděl, jak to vlastně ve filmu skončilo. :wink:
-
Není to nějaké to Hogo fogo? :wink: Dám taky jeden (volný překlad dle paměti): "Kolik jste v životě nejvíc prohrál při házení mincí?" (blablabla) "Vyberte si - panna nebo orel." "A o co?" "Prostě si jedno vyberte." :?:
-
Tak to byla hodně obskurní pohádka, sarvene. :wink: Dokonce ani já, starý kmet a veterán, si ji příliš nevybavuji. A to je nějaký tvůj kultovní film, ano? :?: Mrazíka nikdo a nic nemůže překonat.
-
Já jsem viděl z ruské kinematografie ještě snímek Bratr. Doporučuji. 8) Napadá mě, že zmíněný citát by mohl odvozovat svůj původ z kultovního kresleného seriálu: Jen počkej! (Nu pogodi!) :lol:
-
To je marné, sarvene, už jsem je z něj taky doloval. Klíče od fóra si Alek střeží jako oko v hlavě. :D :wink:
-
To je ta scéna, jak drží tu holubici? 8) Film jsem viděl několikrát, ale na citát jsem si nevzpomněl. :roll: Jeden z nejlepších sci-fi, které byly natočeny. To by se líbilo i tobě, Aleku. :wink:
-
Velký s Tomem Hanksem? :o
-
Neříkal to Frodo, když mu Glum ukousnul ten prst? :twisted:
-
Tak mně třeba na nejvyšší příčky úplně stačí to, že si u něčeho řeknu, že bych to rád viděl znova. U mnoha filmů se mi to zrovna nestává.
-
Ano, opravdu klasický výrok. 8) Dám šanci zapojit se ostatním.
-
No jo, přece. :idea: Já hlava děravá. :P Ale máš pravdu, sarvene, je to klasika, jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií (spolu se Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Limonádovým Joe, Jáchyme, hoď ho do stroje! a Dědictvím.) :lol:
-
Nezapomenutelné citáty, opravdu. :wink: Tak já to zkusím: Sněženky a machři? :o Zahrajeme si takovou hru na Obětního beránka. Ty budeš Melisandra a já Edrik Bouře. Chceš? :twisted:
-
Opravdu nerad bych shrábl všecky body. :wink:
-
Ech, tak aspoň něco střelte, když nic nevíte. :) Dobereme se výsledku vylučovací metodou. :P Ten citát je mi povědomý. To je nějaký český film, ne? :idea:
-
Zřejmě se jedná o film z prostředí sjezdového lyžování. :wink: Mně se u X-menů nejvíc líbila jednička. Byla tam vysoká závrat. 8)
-
X-men? A Gandalf a kapitán té vesmírné lodi? :) A ten, co teprv přijde je Wolverine? :?: To je Alekova parketa. :twisted:
-
Nikdo se nechytá? Nikdo nezná Erika? Tequila koktejl to asi nebude, co? :)
-
Howgh. 8)
-
Tak to čumím, že jsem to trefil. :shock: Tak Poklad na Stříbrném jezeře? :idea: :wink:
-
Vinnetou - Rudý gentleman? :twisted: A autor? Stará Bušící ruka? :) (Old Shatterhand?)
-
Mě napadl Vinnetou. :twisted:
-
To nič. :wink: Nebyl jsem si jistý, ale ten "Kaiser" mě utvrdil. Viděl jsem to ale už strašně dávno. Jak tam Kevin Spacey vyjde na konci na ulici a najednou přestane kulhat... :P To by mohl vědět Léto. :)