heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jediný film, který se odehrává na policejní stanici, a na který jsem si vzpomněl, se jmenuje tak, jako jsem uvedl na jednom ze svých předcházejících podtitulků. Dávej víc pozor, sarvene! :twisted:
-
Praxí je ovšem ověřeno, že obvykle jich stáhne víc, než si pak stihne prohlédnout. Jsem zvědav, jestli sarven vytasí i klasické:"THIS IS SPARTA!" (řádění letenských fanoušků poté, co ztratili titul)
-
Kolik může člověk nebo zlovlk za svůj život stihnout filmů? :?: :idea:
-
Ještě, že poslouchám filmy s dabingem. :wink: Páni, nechápu, jak si někdo může pamatovat takové nepamátné dialogy o lžičce. :o
-
Pravým mužům Noční hlídky čekání nevadí. 8) Sarvene, své citáty zveřejňuj raději k večeru. Dopoledne jsem v nevýhodě. :roll: Jaká že je další otázka?
-
To je otázka. :P Praví muži Noční hlídky mají všechno zadarmo. 8) :twisted:
-
Tak mně ze souboje "kouzelnických" filmů vyšel lépe Iluzionista. 8) A proč si Dokonalý trik stahuješ, Aleku, když dávno vyšel na DVD? :twisted:
-
Mé znalosti jsou jen velmi chabé. Jsem ostuda našeho rodu. 8)
-
Já znám ještě Pásla kone na betóne. (Ale tam nehrál.) :lol:
-
Kdyby to byl český film, řekl bych Trhák. :wink:
-
Ale sarven řekl, že to je slovenský film. :idea: Není to Tisícročná včela? :twisted:
-
Tenkrát na Východě? :) Je to tak trochu nezasloužený bod. Já bych Sedm statečných neuhodl. :roll:
-
Chris ( holohlavec Brunner) nebo Steve MacQueen (jak on se to...) Vin? :twisted:
-
V tom případě čekám na sarvena. :arrow: Tamto byl mladý Horst Bucholz v roli "Čika", ne?
-
Já čekám na další malou nápovědu. :twisted:
-
Než to někdo uhodne, napadl mě takový nápad. :idea: Každý máme své oblíbené filmy. (Předpokládám, že i sarven je teď tady sází jeden za druhým). Co takhle dát dohromady našich top 10 (13 - 20) a ke každému napsat, co se vám na něm líbí a proč ho…
-
Připadám si ztracen. Kdo to má pořád z té anglániny překládat? :wink: Ale nevím a neviděl jsem to.
-
Nechme to už být, jak to je. Tak co je to tedy za film? A může se googlit? :twisted:
-
Fakt netuším. Kdybys řekl: Anjolina Jangie a Prat Bitt, tak možná. :)
-
I am out. :wink: Tento film jsem zřejmě neviděl, a jestli náhodou ano, tento citát si nepamatuji.
-
Mně je ten bod celkem fuk, ale jde o princip. Je zde přítomen nějaký právník? :twisted: Stejně měl být můj. :lol:
-
Ale já to přece uhodl, ne? Tedy název filmu, ještě předtím, než to sarven upřesnil. :twisted: Tenkrát na Západě patří k mým nejoblíbenějším filmům. "Víš, zjistil jsem, že nikdy nebudu obchodník." Tak nějak to Frank říkal, ne? 8) Krásně zdlouh…
-
Jak to, bod Alekův? Nehraju! :o :evil:
-
Ten to nebyl, Aleku. :wink: Bod je stejně můj! :twisted: Doufám, že sarven zvýší frekvenci svých návštěv zde. Doporučoval bych mu to. :)
-
Něco na G. Buď Gandalf nebo Galadriel. O hobitech. Pokus se tedy v závorce aspoň uvádět slovenský ekvivalent, aby si soutěže mohli užít i ti, kteří neovládají tak dobře angličtinu. :idea: GRRR! Předběhl mě! :evil: :lol:
-
Zajímavý nápad! :idea: Rád hraješ na svém vlastním hřišti, co, sarvene? :wink: Ale proč nemluvíš naší krásnou mateřštinou? Pán prstenů? :wink:
-
To je náš lord velitel. Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů. :)
-
To je asi otázka na Aleka. Jistě se tu zjeví co nevidět.
-
No ba! Je to notoricky známý citát. I když byl řečen trochu jinak. :twisted:
-
Ser sem, ser tam... :lol: Já si na nějaké tituly nepotrpím. Tak že by, ....o Walderu Freyovi? :twisted: