heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Hurá, už jsem myslel, že vás všechny skolila prasečí chřipka. :lol: Ano, správně, řeč byla o Walderu Freyovi. Takže zadáváš další citát, sere Jardo. :arrow: :idea:
-
Ano, velmi správně, sarvene, je vidět, že mě už za ta Léta dobře znáš. :twisted: Ano, řekla to skutečně Catelyn. Ale komu, a o kom to vlastně bylo, to jste zatím neuhádli. :idea: Nápověda: v důsledku na to oba dva řečníci ošklivě doplatili. …
-
V jistém smyslu dotyčný autor citátu skutečně na Eddarda narážel :P , ale když se to vezme z druhé strany, o Eddardovi nebyla vůbec řeč. :) Obecné to není, mluví se zde o zcela konkrétní osobě. :idea:
-
Tak já bych se tedy toho, když jinak nedáte, tak nějak ujmul. :twisted: Quote:"Někteří muži berou přísahy vážněji nežli jiní." Teď si ale nejsem jistý, jestli už to tady nepadlo. Lady Dandali v tom má přehled, ta by mi napověděla. :wink:
-
A co že to?
-
Tak to jsme z bláta v louži. :) Dandali jsem tady na Zdi viděl naposledy někdy před půl rokem. :twisted:
-
Anebo prostě jen pověř někoho, kdo zadá za tebe, do doby, než zadáš sám. :idea: :)
-
Také se těším. 8)
-
Já to vím, ale radši do toho nebudu vrtat. :)
-
Navrhuji, že jestli se tu sarven neobjeví do měsíce, tak něco zadám já. 8)
-
Sarvééééén! :)
-
No, já bych řekl, že to bude někdo menší. Duchem. :wink:
-
Ernest Hemingway? :idea:
-
Tak to vážně nevím. :) Někdo další? :?:
-
Jardo, kde jsi? Zadej další! :arrow: :?: Docela těžké. Zajímalo by mě, jak dlouho na to musel přemýšlet... :)
-
Upřesnění: Stalo se to krátce předtím, než se Ohařovy a Aryiny cesty na břehu Trojzubce rozešly. Ohař žádal Aryu o milosrdenství a ona mu ho nedala. To od ní nebylo hezké. Zajímalo by mě, na koho myslela naše Dandali. :wink: A taky, jestli si L…
-
Pochopitelně. Už jsem myslel, že tu budeme do rána bílého. :wink: Zadáváš a já odcházím a loučím. :arrow:
-
Dost velká nápověda. :wink:
-
Lady, vy si protiřečíte! :lol: Klidně to řekni, je to tutovka. 8)
-
Myslel jsem, že jsi zlovlk, ne slimák. :o Pochybuju, že to ví. :wink:
-
Už jste se mezi sebou dohodli, kdo to řekne, nebo ještě chvíli počkáme? :D
-
Nu, já dávám jen velmi snadné citáty. :)
-
Pořád nemůžu uvěřit tomu, že mě lady Dandali tak podceňovala... :roll: Můj citát: Quote:"Pamatuješ si, kde je srdce?"
-
To byla maličkost... :roll:
-
Jeho možnosti jsou neomezené. 8) :lol:
-
Takže Bolestínský "Edd" Eddison Tollett. :o :wink:
-
Co jsi? :) Tak dobře, vy nevěřící Dandaliové. :wink: Poslední kontrolní, nesmírně důležitá otázka, než vybalím svůj správný tip - má ta osoba něco vzdáleně společného se žárovkou? :idea: :twisted:
-
No teda... :shock: Ty si to, Aleku, taky myslíš? :x :?: A co ty, Léto?
-
Takže ty si, Dandali, myslíš, že se jen tak chvástám, jo? :?:
-
Takže vy mi nevěříte, že to vím? :P