heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
To nejsou znalosti, ale instinkt. :idea:
-
Ne, já už vím, kdo to je. Ale dávám šanci i ostatním hráčům. 8) :)
-
Nebo někdo z jihu? :P
-
To už mám hádat ten citát? :wink: Ta lady Dandali už mluví skoro jako Alek! Rozhodně má na ni špatný vliv. :twisted:
-
Já to sice věděl, ale chtěl jsem dát šanci i ostatním. :wink: Ta scéna je mimochodem skvělá. 8)
-
O povinnosti by mohla mluvit Brienne. Nebo Eddard třeba. Můžu tipovat ještě dál? :)
-
Tak teď už jsem se definitivně ztratil. :twisted: Pokusí se někdo taky uhádnout ten citát? :idea: :wink:
-
Ne, o vláčky tak docela úplně nešlo. :)
-
Piko, to už je za mnou... :lol:
-
Nebuď smutný, Lorde veliteli! Byl to zkrátka chyták. Mně trvalo celé tři vteřiny, než jsem ho odmaskoval. :twisted:
-
Kdo ví, kdo byl kdo. :twisted:
-
Dobře, tak... Loras k Renlymu? :o
-
Kam chceš jít? A co chceš dělat? :lol:
-
A když to vypadá snadně, je to snadné. :idea:
-
Jako obvykle zcela přesně. :wink: Já vím, že to všechno víš, ale dělej to aspoň trochu napínavé, aby ostatní nepropadali záchvatům trudomyslnosti. :twisted: Prosím, jsi na řadě. :arrow:
-
No dobře. Quote:"Bohové k tobě byli štědří, (jméno). Jsi půvabná dívka. Připadá mi téměř obscénní plýtvat tak sladkou nevinností pro tu obludu." Kdo a hlavně komu to říká? A o kom se to mluví v poslední větě? :?: :wink:
-
Dobrá. Kdo řekl tedy toto: "Tanec s draky už mám skoro dopsaný, viděl bych to na podzim roku 2007?" :P To s tou Sansou si tedy budeme muset někdy vyříkat. :twisted:
-
Jo a ještě bonus: byl to Jaime?
-
Takže zadává kdo? :twisted:
-
Řekla to pochopitelně naše malá Sansa. Jestli nevěříte, tak si to dohledejte, chytráci. :wink:
-
Tady nejde o to, kdo se jak cítí, ale aby někdo zadal prostě další citát. :)
-
No jo, já se pak můžu přetrhat, když ten citát není úplný, že jo. :twisted: No jo, sarven, protekce na Slovensko. :wink: (A stejně jsem to uhodl první já!, Galileo-heavyho řeč) Tak dávej. :arrow: :idea:
-
:lol: Nebo Apple Macintoshovi? :wink:
-
No, já si myslel, že to bude asi vedle. :)
-
Tak Rhaegar Jonovi? :lol: Nebo Eddard Jonovi? :idea: Nebo Jaime Joffreymu? :twisted:
-
Ještě by to možná mohl říct Tywin Cersei. :)
-
Řekl to muž ženě? :)
-
Ty, Chmure! :lol:
-
Bývá dobrým zvykem, že kdo uhodne, zadává další citát. :)
-
Doufám, že na další zadání nebudeme čekat několik týdnů. :wink: