heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Což vylučuje Robba. :wink: Tak... Catelyn? :?:
-
Ty máš teda pamatováka. :o No vidíte, že to zas tak těžké nebylo. :wink: Nech sa páči. :arrow: :?:
-
Sarvene, já se z tebe zblázním. :roll: Tak jo, otevřu knihu a první, co mi padne do oka. :) Quote:"Jdi do prdele."Někdo si otřel krev z úst. "Já sloužím (jméno jednoho velkého rodu), ne nějakým zrádcovským potvorám z - ááách." Konec oštěpu ho …
-
Žádný takový. :) Zadávej!
-
Niečo lahčieho. Aby to nebolo také heavy. :idea:
-
Světa? :P Kdy? :o
-
Trhej!!! :evil: :twisted: Napadlo mě vytvořit nouzová pravidla , co dělat v případě, kdy zadávající neočekávaně zemře. :idea: :)
-
Sarven měl pracovní víkend. Nenaléhejte na něj tak. Možná koncem příštího týdne... :P
-
Já mám někdy taky neuvěřitelné štěstí, že čtu zrovna kapitolu, ve které se vyskytuje nějaký citát, krátce poté, co ho někdo zadá. :) Předpokládám, že autorem tohoto je nějaký muž. :wink: (I když by vůbec nemusel. :idea: ) Eliminační metoda sla…
-
Tak to netuším. :wink:
-
Flankere, jak to víš?!? TY si to pamatuješ? :shock: 8) Samozřejmě máš pravdu, tato slova pronesl tento starý lysénský pirát v rozhovoru s Davosem Mořským (odtud přihořívalo). (Bouře mečů 2). A já se těšil, že vás budu smažit na pomalém ohni. :…
-
To je taky docela blízko! Přihořívá... :wink:
-
Ani ten ne, drahá lady Dandali. Ale zatím jsi nejblíž. :wink:
-
Já se zblázním. Ani lev, ani lvice. :x Neříkal jsem už asi pětkrát, že to s Lannistery nemá nic společného? :evil:
-
:) Ani Jaime. Co máte pořád s těmi Lannistery? :wink:
-
Né, ani Tywin. Co máte pořád s těmi Lannistery? :wink:
-
Jsem také mírně přetažený (doufám, že to je na mých příspěvcích vidět :twisted: ), jdu se rovněž připravit na zítřejší velkou show s třaskavinami a čtením autorské poezie. :P :arrow:
-
Byla to pěkná oslava! A já byl při tom! 8) :wink:
-
Příliš hrdí pro na nápovědu 8) Alek je velký básník! :lol:
-
Až budete chtít nějaké nápovědy, klidně si řekněte, já se vám nebudu smát. :)
-
Ne.
-
Co je? Příliš těžké? 8)
-
Quote:"Jeden malý drak by mohl tuhle dlouhou válku ukončit." Hodně štěstí. :twisted:
-
Já tedy ne. Dám šanci ostatním a zatím vyberu další citát. :idea: Ha. Stačí občas přijít a shrábnout výhru. Jako Dandali. 8)
-
Mance Rájdr? :wink:
-
Takže který bastard zadává další citát? :twisted: :o
-
To já myslím jen na Sansu, flankere. :twisted:
-
Tím, že cituješ sám sebe, se snažíš docílit čeho, dobrý sere? :)
-
To zní oplzle. Arianne? :twisted:
-
Tipoval bych možná Aryu, té není nic svaté. :twisted: