heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Nu ano, mám trochu větší spotřebu... :lol: Dalo by se říci, že jsem vás svou pouhou přítomností vybičoval k vrcholným intelektuálním výkonům, není-liž pravda, lady Dandali? :wink: Nechám výběr na vás. Zadávejte uvážlivě, prosím. Já nyní odej…
-
Řekl jsem přibližně. Nepamatuji si to zcela přesně, měl jsem již v sobě několik decilitrů vína, třeštilo mi v hlavě... :) Můžete se mi odvděčit něčím podobným, lady. Směle do mne tepejte! :idea:
-
Ano! Tak nějak to bylo, přibližně, bez těch mechtlí ovšem. Zároveň gratuluji sám sobě ke kulatému dvoutisícímu příspěvku. 8) :P At´žiju! :shock:
-
Tak co, hádáš, nebo mám jít spát? :wink:
-
Myslíš Hagen-Baden-Fanánek? :o Tož ten takisto nie. A ještě by měl ten, kdo to chce uhádnout, říct město, ve kterém to bylo vyřčeno. :idea:
-
Chápu, koho myslíš, ale Alek to nebyl. :wink:
-
Léto: Nezdržuj a hádej. :) Dandali: Ty nenapovídej! :D
-
:D Dobrá. Kdo řekl toto: "Z Arye se stala lupička, protože si s ní Sansa málo hrála." :?: :twisted: :lol: To jsou samé omluvy dneska... :wink: Já to pochopil, to, že Léto ne, je jeho problém. :twisted:
-
Rychle! Rychle! :x
-
Ggg... :shock:
-
Slovensky "kováč". 8) Jako ten prezident. Víte, který.
-
Horký koláč? :wink:
-
Malíček a Sansa? :twisted:
-
Joffrey k Cersei? :twisted:
-
Při troše té dobré vůle by se dalo uvažovat i o Waymarovi. :wink:
-
Hm. Nic mi to neříká. Tak Tyrion? :wink:
-
Počkám si na nápovědu. 8) :lol:
-
Vy si to s Alekem pěkně přihráváte, Dandali. :wink: Řeč je... o Doranu Martellovi? :?:
-
Takže nemá. :lol: Výborně. Tím jsme eliminovali celou řadu možností. :idea: :)
-
Já bych řekl, že to má něco společného se Sansou. :!: :idea: :P
-
Ty se chceš dostat co nejrychleji na podání, že ano, sere Flankere? :)
-
Loras o Renlym? :o :shock:
-
Tak zkus něco, co víš jen tak z hlavy, sere Jardo. Třeba: "Zima se blíží..." :twisted:
-
A kdy plánuješ svůj návrat z cest, mistře? :wink: Koncem týdne? :P
-
Tak dávej, ty sádlo. :wink:
-
To je mi povědomé. :idea: Věřím v kouzla i zázraky. Zažil jsem je, takže vím, o čem mluvím. Quaithe? :o
-
Už? :o
-
Tak to je celá lady Dandali! Přijde, vidí a zvítězí. :) Tak jsem zvědav na citát. Něco lehčího bych prosil... :wink:
-
Pro požádek? To má být nápověda? :) Tak možná Vargo Hoat. :twisted: :roll: A můžeš vyloučit, že to řekla nějaká dlouhovlasá blondýnka, když ne královna? Třeba Jaime? :P
-
Jen jsem se snažil být cimrmanovský. Slovní obrat "Učí se dobře, to nemohu ríct" mi nějak utkvěl v hlavě. :) Tento tebou popisovaný pocit měla poměrně často Cersei. :idea: :twisted: