heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ani starýho medvěda brácha. :wink:
-
Svého času se ta osoba vyskytovala i na severu. :twisted:
-
Jde o to, jestli můžeme někoho šmahem označit za dobrého nebo zlého. Dříve tomu tak možná bylo. V dnešní době se však rozdíly mezi dobrem a zlem smazávají, takže člověk je občas tumpachový, čemu má vlastně věřit. Celý hodnotový systém se přehodnoc…
-
Davos to nebyl. :wink: Fakt jo? Vidíš to takhle černobíle? Bavím se o člověku, ne o té cibuli. :wink:
-
Theon je bezpochyby velmi inteligentní. :wink: Ve slovním fotbale by překonal kteréhokoli ze Starkovic děcek. A má i kuráž, to se musí nechat. A je i velmi ambiciózní. A umí balit děvčata. Tak co mi na něm vlastně tak strašně vadí? :?: :x Jak j…
-
Theon a Aša. :idea: Rhapsody in blue. :twisted:
-
Tywin, ne? :twisted:
-
Medvědice nebo medvěd? :)
-
Tak hlavně zadej něco dalšího. :wink: Show must go on! :arrow: :idea: :?:
-
Náhodou, po té poslední nápovědě už jsem to skoro tušil. :) Mě taky velmi baví rafinovaně napovídat. :twisted:
-
Taky bych řekl. :)
-
Možná ňákej fotbalista? :o Leze to z něj jak z chlupatý deky. :x
-
Jaký? :twisted:
-
A dál? :twisted:
-
Dej víc nápovědy! :twisted:
-
Rafa Nadal, ne? :twisted:
-
On žije! :) Kontrolní otázka: Vydrželi byste u nějakého filmu sedm a půl hodiny? 8)
-
Kdepak, Bran mluvil o granátu. 8)
-
Léto? :P
-
Těžko říct tak z hlavy. :wink: Aerys? :x
-
Ale aspoň zakuckat jsi mohl. :wink: Ale jak vidím, oťukávání ti není cizí. :twisted:
-
No vždyť já to tušil, Aleku, ale tys mě vůbec nepodpořil. :twisted: Vidím, že obtížnost citátů výrazně stoupla. :wink: Něco ode Zdi? :?:
-
To mi "voní" po někom z Dračího kamene. :idea:
-
Nezemřel náhodou Robert na kombinaci alkoholu v krvi a kančího klu v břiše? :o Alek tyto naše dohady ponechává průběžně bez komentáře a chladnokrevně čeká, až začneme sázet jména. :twisted:
-
Stejně se mi nechce věřit, že by Eddard řekl někdy vtip. :wink: To muselo být kouzlo nechtěného. Nebo jen blouznil? :P
-
Ah, tady zas někdo poučoval Jaimeho. :wink: Nedivím se, že z něj vyrostl alergik. :)
-
Takže nějaký suchar. :twisted:
-
Tenhle bude taky. :) Tak já začnu prvním váhavým nástřelem, ještě bez nápovědy. Malíček? :roll:
-
To teda jo. Děkuji všem za příkladnou spolupráci a mlžení. :D (tohle je reakce na Alekův povzdech :) )
-
HURÁ! Sláva! Ať žije ser Macintoush! Konečně jste mě zbavili toho břemene. Úplně jste mě vyčerpali. :wink: Je to on: Gregor Clegane zvaný Hora, která jede, po němž jsou pojmenovány gregoriánské chorály i gregoriánský kalendář. :twisted: Tak…