heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Zní možná dobře, ale není to on. Je to někdo mnohem větší! :idea: :evil: :x Jinak: Co mají společného kalendáře, chorály a Filozofové, kteří jedou? :twisted: A je mrtvý? :P
-
Bronn taky ne. :) Vážně vám styl té věty nikoho nepřipomíná? :x :evil: Jakože to zní jako mrazivě cynický vtip a pak vám dojde, že on to myslí vážně? :idea: :shock:
-
Tywin to není. :)
-
Ano, ano, ano. Zvědi. (Páni, ty si to pamatuješ?) :o Mluvilo se tam o tom. Přesně tehdy padla ta věta. Její celé znění bylo: "Muž, který nic nevidí, má oči k ničemu. Vydloubněte mu je a dejte je jinému vašemu průzkumníkovi. Řekněte mu, že se čt…
-
Byli tam starý lev. A malý lev. (Mladý lev byl zrovna zajat.) A ještě někdo.
-
Sleduj mé podnadpisy. :arrow: :idea: Ještě nic? :twisted:
-
No ano. A byl tak trochu filozof, jak řekl Alek. :wink: Tak dobře. Dávám další nápovědu. :) Byla to válečná porada. :idea: A byli u toho lvi. :o
-
Macintoush: Ale Robert na té poradě přece vůbec nebyl! :wink: Alek: Tys tak krásně svedl ostatní z cesty, že tomu nešlo odolat. :twisted:
-
Není to kupodivu ani Renly. :o Víte, že trenér Petr Rada je šokován vyřazením svého družstva z poháru Intertoto? :shock: A přitom byl málem nominován na reprezentačního kouče. Jedná se vůbec o jednoho a téhož Radu? :idea: :wink:
-
Ano, řekl bych, žes jim to výrazně usnadnil. :twisted:
-
A já myslel, že to je teprve začátek. :P Dobrá. Nechci vás trápit. Aleku, vrať se. :wink: Drasticky snížím počet možných kandidátů. Dám nápovědu. Stalo se to na poradě. :o
-
Co máš pořád s tím Nedem? :) Ned ne. Ani Eddard. :twisted:
-
No ano, teď si vzpomínám, vlastně jsem ho sumářil. Docela hezky... :) Ten to není. Toto je velmi známá postava. Velmi. :idea: :twisted:
-
Ehm. Kdo? :)
-
Ani Robb. :wink: Chcete další nápovědu? Ale když jí dám, tak už to asi uhádnou. Ne, nechám je ještě chvíli zmítat se v křečích. :twisted:
-
Bylo to řečeno v obecné rovině. Tak nějak filozoficky. :twisted: Cersei? Je snad po ní? (viz Nápověda).
-
Nebyl to ani první šermíř Braavosu, jehož pleš se leskla jako... ech. Jak to bylo, Léto? :) No tak, je to opravdu velmi lehké! :twisted: Palte jak u Verdunu! :arrow: :idea: Nápověda: Stalo se to ve Hře o trůny. To ještě žil/a. :idea: :P
-
Ani Anton Goroděckij. :wink:
-
Tak dobrá. Dám něco lehčího. :twisted: "Muž, který nic nevidí, má oči k ničemu." Kdopak je autorem tohoto moudra? :idea: :arrow: :?:
-
Kolik mám bodů? :twisted:
-
Tak Davos Stannisovi? 8)
-
Á, to bude asi Alekova parketa. :wink:
-
Ano, nebojme se nazývat věci pravými jmény! :wink: Takto pochvalně mluvil "šplhač" Bran Stark s svém "bodyguard" zlovlku seru Létovi. :!: A on ho nikdy nekousl do krve. 8) A nic si nenalhávejme - klidně mohl. :)
-
Catelyn Eddardovi? :roll:
-
Čeká se na výběrčího. :arrow: :idea: :?:
-
Sarven na to kápl. Tím pádem se z něj stává výběrčí. :arrow: :idea: Temnohvězda je idol mnohých padlých dívek... :twisted:
-
Eh, na klekání už mám docela léta. :wink: To není nic pro mě. Zase tak rozkurážnit jsem tě, Aleku, nechtěl. Nerad bych tě zklamal, ale Arianne to není. :twisted: Ale lokace je už správná (a o to mi šlo) - stalo se to v Dorne. Lady Týna by ur…
-
Ne, ne, ne a ne. :o Tohle by možná mohla být Alekova parketa. ( :idea: ) :wink:
-
Ano, to měl. A nabízí se to, což? Jenže je odmítal slovy: "Ty nejsi můj syn." Případně: "Táhni si za těma svýma děvkama." Tohle by asi otcové svým synům říkat neměli. :x Takže je to tak trochu chyták. :wink: Opozdilí serové zatím vyčkávají,…
-
Tyrion to není. :) Kdo ještě by nemusel být něčí otec? :twisted: