heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Koho máš konkrétně na mysli, dobrý sere? :)
-
Ve skutečnosti to bylo v Cimrmanově Hodině pravdy. :lol: Nějaké další úvahy?
-
Zase se nehrňte všichni. :twisted: No dobře. "Já nejsem tvůj otec." Kdo není čí otec? :?: :wink:
-
A sakryš, kde mám ty citáty furt brát? Nechcete to někdo vzít za mě? :?:
-
Předpokládám, že tohle je Ohař. :o
-
Ó ano. Veterány není snadné ošálit. :wink: Navíc ta nápověda už byla docela dost, že. :) Takže pokračujeme? :arrow: :idea:
-
Kdepak, topiva je dost! Noční hlídka potřebuje všechny muže! 8) :wink: Tak Melisandra ani Stannis to nejsou. Kdo zbývá? :idea:
-
Blizoučko. Přihořívá, ale pořád nemůžu říct hoří. :wink: Ten třetí vzadu.
-
Ne, ale jsi neuvěřitelně blízko! 8)
-
Nějaké další tipy? :) Tak něco střel! 8) Za to nic nedáš. :idea: Náhodou tenhle citát svého autora docela přesně vystihuje. Pořád si s něčím dělá těžkou hlavu. :wink:
-
Škoda, že se za uhodnuté citáty taky nerozdávají nějaké body. :twisted: "Moje srdce je plné pochybností." Tedy, ne moje. Jen chci vědět, jestli víte, kdo to řekl. :idea: :arrow: :?:
-
To vypadá Branobábově! :idea: Oša? :x
-
Ale já to taky věděl. :)
-
To zní opět velice tullyjsky. :idea:
-
A já pořád, po kom to ten Tyrion zdědil. :P Další citát na holení? :?:
-
Kovaný hláškař! Já to říkal! :twisted:
-
Nebo Šagga? :)
-
Tak řval, nebo neřval? :x
-
Spíš nějaká chytrá Tullyjka! :twisted:
-
To bude zajisté nějaký kovaný hláškař. 8) Nechce se mi věřit, že by to byl někdo jiný než Tyrion. :) Nebyl on Varys nakonec vampýr? :idea: :o
-
Ech, kdo je na podání? :?: :arrow: :idea:
-
Vzhledem k tomu, že většina zdejší osádky nejspíš bouřlivě slaví Den slovanských zvěrozvěstů :P a nemá se ke kloudné akci, upřesním svůj tip následovně: Je to buď Sansa, nebo Arya. Možná obě! :)
-
A kde? :o Aha. :twisted: Jó tak tohle... by mohla říct některá ze Starkovic holčin. :wink:
-
Navštívil ho Jaime, když se rozhodl, že svého mladšího bratra nenechá umřít, a trochu ho přitom řízl, aby dodal svým úmyslům na naléhavosti. 8) Tak dávej další! :arrow: :idea:
-
Jasně. :!: Jak jsi to poznal? :wink: A vzpomenete si někdo i při jaké příležitosti to pronesl?
-
Nene. Takové obskurní postavy bych si nedovolil použít. :wink:
-
Kupodivu jste zatím všichni vedle. :twisted: Ale uznávám, že otázka je to těžká, velmi těžká. :) Dám proto velkou nápovědu. :idea: Jak jsem již řekl, zní to sebejistě. Skoro vychytrale, jako by si autor byl vědom své ceny, a také toho, že s…
-
Zní to tak trochu chvástavě a sebejistě, že ano? Ale Oberyn to není.
-
A víš, že kdybych neznal skutečného autora, asi bych ho taky tipoval? :twisted:
-
Ale zase to nepřežeň! :wink: Tak tedy zkusím toto: Quote:"Vždycky jsem si ošklivil pohled na svou krev." Podotýkám předem, že je to velmi, velmi těžká otázka. :twisted: