heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ale sprostě. :twisted: Mně se ti dva nějak pletou. Á, kdopak mě to předběhl? :wink:
-
Kousač? :evil:
-
Vargo Hoat? Ale ten šišlal, ne? :P Dandali wrote: a co by v mém podpisu dělala Sansa? :? Prozářila ho světlem. :) Všímáš si, jak svítím? :idea: :lol:
-
Nějaký hnusák. :evil: Bylo to při hledání Sansy nebo předtím?
-
A neseděla na křesle Brienne? :?:
-
A odkud pochází citát z tvého podpisu, že jsem tak smělý? :?: Zase mě předběhl. :)
-
To nic není, to jsem taky věděl... :lol:
-
Fialová je krásná. :)
-
Cituj kohosi, lady Dandali! :arrow: :idea:
-
Tomu se říká produktivita. 8) :)
-
Malíček? :roll:
-
To může být zase skoro kdokoliv. Dáváte to těžké. :twisted:
-
Tak teda Malá Pavka? :wink: Nebo Chett. :twisted:
-
Chtěl jsi říct - zlovlci. :wink: Objevování se je důležité! Rozhodně v tom pokračuj. :!: :) Stále zůstávám velkorysý. Máte šanci! :arrow: :idea: 8)
-
Dám šanci i ostatním. Jsem velkorysý. :twisted: Beru si oddechový čas. Do dnešního podvečera. Odcházím v sarvenových šlépějích. :arrow: :wink:
-
Bagrová lžíce je typický nástroj pro vytvoření průduchu v hrdle dusícího se člověka. :idea: :wink: Zatím mě tvé nápovědy míjejí. Zkus to ještě. :lol:
-
Napadá mě ještě Orlí hnízdo, ale nic víc. :twisted:
-
Zadusil se husím koláčem, ne? Nebo holubím. Nějak tak to bylo. :twisted:
-
Řeč je o Joffreyovi. Ale kdo..?
-
Dr. House? :wink:
-
Já ti to přece uznal. 8) Poď! :wink:
-
Ano. Byl to Karel Máj Léto. :wink: Ten se teď ale upnul na jinou soutěž a téhle již nevěnuje tolik pozornosti. No uvidíme. Počkáme si. :arrow: :?:
-
No vidíš, že to jde! :lol: Jsi na řadě, pokud se nemejlím, hihi... :x
-
Nevíš nic. :) Chci jméno. :twisted: :arrow: :?: Dnes se opravdoví hrdinové vyskytují už jen na fotbalových trávnících a obskurních diskuzních fórech. 8)
-
Já sice nic neuhodl, ale v případě, že bychom čekali na sarvena, by se prodleva mohla prodloužit na celé roky, takže se toho milerád ujmu. :wink: Takže(So, jak říkají mulati :P ), jedna ze života: Quote:"Víš, co je nejlepší věc na hrdinech, ....? …
-
Kdo teď vlastně zadává další citát? :)
-
Navrhuji opačný postup - nejdřív vzít knihu, teprve pak zlynčovat. :idea: 8) :twisted:
-
Je jasné, že sarvenovi se podařilo uhodit hlavičkou na hřebík a naservíroval nám chyták, o který se badatelé přou už od nepaměti, podobný slavnému :"Co bylo dřív - drak nebo vejce?" Hodor by to mohl být, zároveň je však jaksi všem jasné, že to prost…
-
Varysovi podle mě spíš něco chybělo. :P O Lorasovi? :shock: :lol:
-
Mně se spíš zdá, že by to mohl být nějaký hlemýžď... :lol: