heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Tak tak. Jaime odpovídal v imaginárním rozhovoru Arthuru Daynemu na otázku, jak je možné, že kvalita rytířstva v královských tocích povážlivě klesá. :) Tak prosím, přimíchej do misky další várku, Léto. :arrow: :idea: :?:
-
:lol: :lol: Když chce, dokáže být vtipný. :twisted: Ale těrazky vážně, soustřeďte se, vemte pazoury do hrsti a zapátrejte ve svých RAM obvodech.
-
Dobrá, bude to lehké, lehoučké. Jako pírko. Bude záležet na rychlosti načítání stránky. :) Nebo na prstokladu. Quote:"Otevřel jsem dveře a dovolil jsem tomuhle hmyzu vplazit se dovnitř." Kdo komu odpovídal? :?:
-
Tak teda Sandor Aryi, ale tím už jsem tu přece mával, ne? :) Ale co řekla? Gregor? Mycah? edit: Zas mě předběhl. :evil: :wink:
-
To zní ukrutně! :evil: Skoro bych tipoval, že to řekl Gregor Oberynovi, tesně předtím, než ho rozmačkal v ruce. :x Ale tak jednoduché to zřejmě nebude. :wink: Sandor Aryi? To by se také nabízelo. Sandor byl v hrozbách mistr. I když on byl ten…
-
His turn. :arrow: :wink:
-
Správně. Tvá paměť je neuvěřitelná. 8) Já si podobné prkotiny pamatuji jen stěží. :twisted: Háááázéééjjjjj! :arrow: :)
-
"Bouře přicházejí a odcházejí, vlny se tříští nad hlavou, velké ryby požírají malé ryby a já pádluji dál." Kdo? Kdy? :?:
-
Vyhlašuji přerušit naši rozpravu do ... dnešního dne. :wink: Už mě stejně nic nenapadá. Nepřipravoval jsem se na hodinu dostatečně. :? Souhlasíte? :idea: :arrow:
-
Lysa Sanse, za špatně propracovanou architekturu Zimohradu ze sněhu. :idea: :wink:
-
Chlípnými matkami se to v Písni jen hemží. 8) Měla Arianne vůbec matku? :wink:
-
Španělsko půjde do finále. 8) Šagga to bohužel nebyl. Byl to Malý Pavka, v prologu Bouře mečů. Zlovlk je na tahu. :arrow: :wink:
-
Tak proto byl Sam pořád v depresi. :idea: :) Takže druhý pokus?
-
Co furt máte s tím polygamistou? On měl ptáka? :twisted: Ve větě jsem vynechal jedno jméno, které by vám toho asi stejně mnoho neřeklo... i když možná, že jo.
-
Eééé... Mnjó... Tak jo. Dám tenhle. "Žrát mého ptáka raději ani nezkoušej, ..... Raději ne." :shock: :P
-
Čekáte na mě? Mě ale nic nenapadá. Dejte mi hodinku, dvě... :)
-
Ten jeden neúspěšnej kandidát. Jak on se to... Pyke?
-
To je přece Arya. :lol:
-
Mně sice není jasné vůbec nic, ale tak dávej další! :twisted:
-
Vůbec, jdu se dívat na fotbal. :wink:
-
Qhorin? Hrubý nástřel... :roll:
-
To moh říct kdokoliv! :x
-
:shock:
-
Vyčkám, až co Alek. Je téměř jisté, že to netrefí. :twisted:
-
Byl to Stannis, sice ne k Davosovi, ale ke Catelyn, těsně předtím, než dorazil Renly s broskví. :wink: Mé nápovědy jsou velmi rafinované, až nesrozumitelné. 8) Ale vidím, že ti to "i" z "ideálního panovníka" nakonec stačilo. :idea: Tak prosím…
-
Překvapujete mne. :o I Léto minul! Vidím, že menší nápověda bude nutná. Eh, mnjó... :twisted: Kdo si myslíte, že by byl pro Západozemí tak nějak i... :idea: 8)
-
Máš druhou ránu, kapitáne. :twisted: Zrovna u tohohle citátu jsem měl obavu, že je výstižný až moc. :wink:
-
Tak mě napadlo, mají to být nějaké spíš výstižné a pamětihodné citáty do Alekovy chystané sbírky, anebo nějaké zákeřnosti, v rámci větší zábavy při hraní? :?: Jinak předpokládám, že zde může kdykoliv kdokoliv něco zavěsit, nemusí to být nutně onli…
-
A já si mezitím rozmyslím nějaký ďábelský citát. :!: :idea: Do zítřka :arrow: Ať se kladení daří! :) Morganna La Fey! Merlin! Moonhunt! :arrow: 8)
-
Už ti někdo řekl, že vypadáš trochu jako bazilišek? :twisted: :lol: Tyrion je velmi oblíbený citátník. 8) Navrhuji vyčkat, až nás bude někdy více, třeba několik desítek. Hra bude hratelnější. :idea: Souhlasíš?