heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Vejce? :P Dunk? :lol: Dany? :twisted: Stannis? :roll: Tyrion? (Už zase?) Tys měl tři možnosti, já budu mít tedy pět. :D
-
Amundsen? :shock: Ale no tak, sere Léto, kdo si to má všechno pamatovat? Já? :lol: (To první řekl Eddard na Týnině blogu! :twisted: )
-
Třetí pokus, ale budiž. :twisted: Jsi na stříbrném servisu, sere. :arrow:
-
Nápověda? :idea: Ne, Vardis to nebyl. Tenhle byl tak trochu, jak bych to řekl (s těma procentama si nejsem jistý... :P
-
A já myslel, že budete jaimovat. :twisted: Správně, bylo to na Orlím hnízdě. Ale byl to jiný sekáč. :idea:
-
Upřesním, že řeč byla o Šaggovi a spol. :wink: Tak fajn. Teď se zapotíte, hošánci. :twisted: Citát: "Bohové bývají nakloněni člověku, který je spravedlivý - a často vychází najevo, že to je člověk s nejjistějším mečem. Všichni víme, kdo je to.…
-
Tyrion tatovi. :?:
-
Jestli čekáš na mě, Léto, tak já nevím. :wink: Bába Branovi? :x Ale poněvadž jsi mě poněkud předběhl s odpovědí, střílím - Quaithe? :o
-
Kostěj Nesmrtelný? :lol:
-
Jo! Nějak dlouho mu to trvá. To bude asi pěkně zákeřné. :)
-
Jasně. Ten její těžkopádný flirt. :roll: Aleku, hraješ s náma? :twisted: Dávej další.
-
Velmi dobře. Zdá se mi, že vám budu muset dát něco lehčího. :) "Můj pane, kde jsi? Sežrali tě snad draci?" :?: :idea:
-
Stalo se to ve Hře o trůny. Skoro na začátku. :idea:
-
Ale no tak, moji serové. Je vidět, že nečtete pečlivě. :twisted: Chcete nápovědu? :twisted: :twisted: Zrovna od tebe bych takovou neznalost tedy nečekal, Aleku. :wink: Jsou dvě možnosti. Račte.
-
Byl jsi rychlý, ale ne tak úspěšný. :twisted: To se musí nechat. :wink:
-
"Ten muž zemřel dobře, to se musí nechat." :twisted: 8) :?:
-
No ale já se musím pohroužit do knížek. :idea:
-
Jaime Edmurovi? :o
-
Ze začátku ty lehčí , pak ty těžší. Tzv. "heavy". :) Vsadím se, že teď Léto listuje v knížkách, na čem by nás nachytal. :twisted:
-
A já myslel, že to byl Ned. :wink: Vybírá Léto?
-
Taky jsem měl zprvu obavu, že se jedná o záležitost přesahující naše icefireovské zkušenosti. :wink: Zcela jistě se válí v archivu ČT. Kdyby se ti ji podařilo nějak sehnat, sarvene, ozvi se mi, měl bych taky zájem. :!: Už jsem o tom někde myslím…
-
Nechápavost je ta poslední věc, z které by se dali zlovlci podezírat. :wink: Jinak Heath je můj starší bratr, kdybyste nevěděli. Sice jen o dvě minuty, ale i tak mám někdy pocit, že to je o několik desítek let. :P
-
Mně se nejvíc líbilo: "PUT THE GUN!" (tím jeho záhrobním chrčivým hlasem) A taky trik s tužkou. Ale je to drsný film, psycho. Nic pro holky.
-
Když už jsme u těch mýtických hrdinů :) , kterým jsou domovem jak hry, tak i filmy, co říkáte na Laru? Na hardisku se mi povaluje TR Anniversary a pěkně se na to kouká. Ti raptoři mají něco do sebe. Film byl také moc pěkný. :twisted: Ten neop…
-
Slyšel jsem tento názor: "Jestli se ti líbily předcházející díly, bude se ti líbit i tento." No, a protože jsem předchozí díly vcelku myslím ani neviděl, je volba jasná. :wink:
-
Aha! :twisted: Ale nejvíc smajlíků za sebou se mi tuším podařilo vyrazit z Eddarda, když jsem uveřejnil mé snahy týkající se Modré růže. :)
-
A dál? :) :o
-
Nevadí, jasně, že nevadí. :wink: Jsem vděčný za každou reakci. (Teď, jak si to po sobě čtu, jsem si uvědomil, že jsem tam zapomněl nasázet pár smajlíků, z obavy, aby nebylo přesmajlíkováno, ale takhle bez nich to vyznělo až moc stroze, takže se …
-
Á, lady Dandali se vrátila z dovolené na Letních ostrovech. :wink: Jak ses měla? Vůbec by mi nevadilo, že se vměšuješ do naší veřejné debaty, jen kdybys spíše podporovala moje zákopové pozice. Já nikoho nepřemlouvám. Toho jsem dalek. Natož chud…
-
Legendu už přece natočil Ridley Scott. :wink: "Udělej to! Zastřel ji!" "Ne. Věřím jí. Miluju ji. Vždycky jsem ji miloval." (vysoká závrať) 8) Hned potom natočil pro spravení chutě Vetřelce. :) Ne, jen volně asociuji. :wink: