Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
No většinou se i samy nainstalují při spuštění steamu.... Jo jestli jsou tu lidi na Steamu, tak můj účet Livtrasi :-)
-
Jo kluci - založila jsem Vám témátko na literární kousky, tak to tam překopírujte, ať se to tu nezahází zbytečně :-)
-
Jaké módy? Na Steamu jsou módy výjimečně.
-
Uglo, Krisa to má zaslouženě - ona byla od začátku na druhém místě a pak se jen pošoupla na první, takže je to zasloužená královna plasu - o tom žádná :-)) (pche! Já Ti nedávala hlas za avatara :-p)
-
*
-
Kilty jsou ohromně slušivé, to si nezaslouží :-)
-
a co ten krdél čoklodlaků ? Ti tam nebyli vylezení ? :-)) ty bílé gumáky jsou koží :-D
-
Aha a oblečený neoblečený budou trenky spíchlé ze síťovky a igeliťáku ? :-D
-
Přijít oblečený neoblečený a dotáhnout dar nedar :-D
-
jo to mají být Starkové ? To mne nenapadlo :-)) Nepoznala bych je, kdybyste mi nenapověděli :-D Předpokládám, že chybí 3 náhodně ?
-
Krisa se šoupne - na trůnu místa dost :-) Může sedět Alekovi na klíně ;-)
-
Gepeto, to už je překombinované, jako Zlatá rybko, moje první přání je, abys mi splnila všechna přání, co kdy v životě budu mít :-p
-
flankere - což o to :-)) Stačí přidat název "Píseň pro Ohaře" a je to fanfic Ledu a ohně :-)) (to první jsem si musela najít ve slovníčku :-p)
-
No s tím rozdílem, že Krisa bude matkou rodu a nedovolí, aby ji Alek každou chvíli měnil za novější model :-))
-
Jak Loras Renly ? Alek a Krisa bude krásný královský pár :-D Budou mít kupu dětí a všechny budou "smart and beautiful...Not to mention imaginary" :-D
-
Mne taky :-) Určitě více než zámky. Hrady mají taková ta neprobádaná zákoutí minulosti a člověk se vážně může zasnít.....škoda jen, že v Beskydech je hradů pomálo :(
-
A nebo se vezmou - bude krásná mocnářská svatba a zůstane to v rodině :-D
-
To je mi novinka :-D Větší stupiditu jsem neviděla, ale kámoš mne varoval, že existuje - Kapitán Amerika :-D
-
Jen aby to nebylo Eddard přistihuje Jaimieho :-D
-
Hildegardo to neber tak vážně :-) Raději si vyslechni třeba kastelána Buchlova - černá paní je vnímána v Buchlovicích velmi kladně, jako ochránkyně kraje. Svou "špatnou pověst" získala tím, že se prý odmítala nechat pokřtít :-)) To pro kronikáře st…
-
Mne zase pobavilo, že tam hlasovala třetina cizinců z jiných států - jo jasně, jiný stát je teď asi i Slovensko, ale i tak mi přijde, že tam hlasoval leckdo jen proto, že nadpis je v angličtině - to byla nejspíš chyba:-) Na druhou stranu - nevím jak…
-
Paľo Habera byl k sežrání, když nosil ty kraťoučké vyšisované džínové kraťasy, co tak krásně odhalovaly chlapská stehna...(začíná to vypadat, že se profláklo, že mne zrovna tato část na chlapech fascinuje :-)) Gadget - u Lurtze si nesmíš všímat ksi…
-
Internet je pružnější, než cokoliv co mohou firmy a placené kanály nabídnout ... dokud nezmění svůj obchodní model - nemají šanci ...
-
A já si mylně myslela, že Hildegarda "černá paní" Buchlovská :-)) (ještě mám v almaře její kostým:-) )
-
Takže ještě zpětně před 66 příspěvky - o solidaritě jsem psala hned v dalším příspěvku flankerovi, takže od tebe mne to, Tyno docela mrzelo, že sis nepřečetla další příspěvek a hned na mne vybuchla, že mám být ráda, že jsem zdravá a platit! To od te…
-
Hmmm poslední herec, při pohledu na jehož postavu jsem měla sucho v puse byl Lurtz z Pána prstenů :-) Má fantastická stehna a když jde, tak "něco" jde....ale Haldir je hezčí - ovšem jedině nalíčený pro Dvě věže - v civilu bych si nevšimla, že žije..…
-
Montezuma3: A kdes přišel na to, že jsou bratři? Jen kamarádi z dětství.
-
Nebude náhodou i Zelený lampáš 2? A nejlépe ještě 6 dalších pokračování - nemůžu se dočkat :-D
-
Já mám staženo a zkouknuto, ale po vydání dvd jsem neváhal a šel si seriál koupit. Stejně to udělám i s druhou sezónou. Ale pokud bude třetí série, hodlám mít i HBO. Torrenty nechápu, nikdy mi z toho nic nevylezlo, zakázal bych je!!! :-/
-
Já mám staženo a zkouknuto, ale po vydání dvd jsem neváhal a šel si seriál koupit. Stejně to udělám i s druhou sezónou. Ale pokud bude třetí série, hodlám mít i HBO.