Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • flankere - zatím držíš průběžné krásné třetí místo, tak se nedurdi :-D lidi Tě mají rádi.... Ale 1. místo je velmi překvapivé - to by jeden neřekl :-D
  • To je ale záludné :-)) a teď ještě kolik lidiček obejde 6 kompů s různýma IP, aby prosadilo svého kandidáta :-D Ale myslím, že Alek může být spokojený :-D
  • já bych tam potřebovala dost velký, ale nízký stolek, kde by se mi hromadily knihy....když něco čtu a hledám, tak mám kolem sebe většinou roztahaných hafo knih a když je to po zemi, tak mohou dojít k úhoně, takže u mne je velký konferák na místě :-)…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • (Gepeto - on je to spíš seznam spamerů, což :-) tak aby to nebyl spíše "Šindlerův" seznam :-p ) "Pět rohlíků deset vajec cigarety dvakrát Rajec... ...pak pár věcí které neznám - pane Schindler spad' vám seznam" (kastel)
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Docela mě tato myšlenka zaujala! Ještě pořád máte zájem o další přírůstky?
    V diskuzi Twitter RP Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Gepeto - taky bych chtěla velkou knihovnu - místnost jen pro knihy - dvoupatrovou s ochozama jako třeba toto ale uprostřed nějaké bezva pohodlné doupě s nízkým stolkem a polštářema :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Však klidně - naprosto alternativní děj :-) Jak šla Krisa z jiné dimenze svádět Jona a omylem vlezla do pokoje Theonovi :-))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Večer s Arianem :-) No dalo by so to vyhlásit třeba jako drabble na téma - krátký literární útvarek třeba o situacích v knihách zmíněných, ale nepopsaných - třeba jak vypadalo "vyhoštění Joraha ze Západozemí" - všichni víme, že se to stalo,a le do…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 11. května 2012
  • flankere - právě - knihovny po obou dědech a přece nepustím ani chlup :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Jsou tady někde fan povídky někoho z místních ? Jestli ano - mohl by mi někdo znalý poradit kudy k nim ? :-) Dík
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 11. května 2012
  • sarven - těžko tě jmenovat, když ty se právě vůbec nezapojuješ :-) Ano napíšeš, že se ti líbí nová obálka nebo jsi našel chybu tam a tam, ale na sociální interakci a poznání člověka je to málo :-) a přitom rozhovor s tebou by mohl být přínosný a záb…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Jarla: Jééé!!! To je nádhera, jen to čtu (ani ji nemusím vidět :). No je trochu umolousaná a druhý díl má křuchlou vazbu, ale i tak je to moje rozkošňátko :-))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Miss - jo :-) Knihy jsou estetické samy o sobě :-) Můj nejmilejší úlovek je první vydání Darwina (samozřejmě první české! za anglické bych si koupila farmu pro chov nosorožců!)vázané v kůži ve dvou svazcích s jeho původními rytinami....taky devatená…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Knih doma méme, že nevíme, kam stupnout :-) A hromadí se a hromadí...v ložnici už i na parapetě do půl okna, za dveřmi 3/4 tuny všude sloupky ve všech izbách...fakt nevím kam s tím, ale přece se jich nevzdám :-))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Asi jak na kterém, na prvním vydání je střet králů oranžový font
  • Aleku - nezbývá než nahodit anketku, kde bude čestné prvenství přiděleno Tobě kontzumačně a skutečná anketka proběhne o hezké druhé místo :-D Je pravda, že já si sem nechodím pro fakta, ale přečíst si příspěvky těchto uživatelů(a nebudu to řadit ab…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Odeslalo mi to 2x :(
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Promazávání - ano to znám..... Takže - kolik z vás tu má zkušenosti z jiných literáraních webů ? Vemme si třeba HP - to každý zná - fóra přísně k topikům - promazávání = odchod aktivních členů....neva, ale sága skončila, filmy dotočeny a shlédnuty -…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Samozřejmě chápu, co máš na mysli. Já čtu všechno, protože momentálně si na to vyšetřit čas dokážu...popravdě jsem za 3 dny měla přečteno všechno, co jste tu napsali za 10 měsíců. Jsou tu spousty lidí a mnozí k sobě cítí sympatie (někteří i naopak) …
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • No ze zkušeností mohu říct jen tolik, že ani v komunitě nadšenců nejde rozebírat topik do nekonečna, byť je to barva Sansiných spoďárků.....každý nový řekne svůj názor, starousedlíci zrekapitulují ty svoje a dál strejdo doktore? Dál to oživuje různé…
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Já mám dojem, že to bylo myšleno naopak - Krisa má obavu, že jí unikne zajímavý a zábavný plevel :-D
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 11. května 2012
  • A určitě v tom byla i Damsel in distress - třeba Sansa, ne ? :-))
  • V tom případě zkus něco bezpečného :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 11. května 2012
  • No stačí jednoduchý test - já zkusím skočit ze schodů - jestli je to sen, tak letím :-) Kupodivu ještě nikdy jsem neváhala ve skutečnosti :-D
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Connington doplatil spíše na Tanec s draky :-)
  • Ani nemluvte - dcera se na fóru i v dračáku pojmenovala Leia :-p
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 11. května 2012
  • Další fajn blog :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 10. května 2012
  • Brienne je prostě čestná, i kdyby ji to mělo zabít....dala slib a to je pro ni důležité, je velmi naivní a zároveň zocelená zkušenostma, životě ji nepotkalo nic moc hezkého a přesto je morální a čestná - nesemlelo ji to....vážím si jí. Mohla by být …
  • To je fakt...zvlášť čat - to není ono, to musí být k tématu, kde to člověka napadne a kde to má souvislost....nevím , jak to vysvětlit :-)
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 10. května 2012
  • Já se v nebezpečí měním v někoho jiného - nejčastěji ve vlka - to pak mohu zakusovat a rozsápat všechny lidi, kterých se bojím nebo v poštolku a to nenápadně odletím nebo barbara Conana (v Arnieho provedení) a kosím nepřátelé mečem nebo dvěma sekerk…
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 10. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.