Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Myslím, že tatík tomu taky špatně rozuměl, když mu ti jejichž jméno nesmíme vyslovit vrazily do stehna "jen jeden" nůž pro 5 kaček, co měl v kapse (a netušili, že napadli boxera a hokejistu :-) všichni čtyři dopadli hodně špatně......my jsme zas špa…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Prostě se naučí podobné co pes - psa jsi měl, tak víš :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Swan jde moc s proudem a hájí víc svou prdel než, co slibuje v přísaze...nic špatného extra ne, ale nic dobrého taky ne...kam s ním ?
  • Ta žena, vypadala jako žena, ne jako jiný (který je podle některých ze sněhu a krystalů) pářil se tedy s člověkem, ale mrtvým, který měl modré oči jako všechny mrtvoly ovládané Jinými ... 13 velitelů neznamená cca 100 let, kdy postavil Brandon St…
    V diskuzi Noční král Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Přesně - nejvíce mne prudí, že říct někomu, že je černý rasismus je, ale když ti takový řekne, že jsi bílý, tak to rasismus není - to je dvojí metr, nemyslíte?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 3. května 2012
  • I na bludiště došlo :-) Ale jde o prostou učenlivost triků a "veselých kousků" :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Na Stanise mám dobrý názor - ovšem na toho knižního a ne ta HBO verse:-) (kterou jsem neviděla, neuvidím, ale holt jsem tu zaslechla :-) )
  • Jo masožrouti raptoři :-) No nejlíp jsou na tom prokazatelně všežravci :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Stark z hor a co teprve až bys přišel na to, že to je sarkasmus :-D
  • Jmenovali - bylo to postupné :-) První byla Alice, pak Raymond a bratr měl Samuela.....avšak laboratorní potkánci mají omezenou životnost - buď bude trpět hlady a vydrží i 6 let a nebo zemře spokojený a šťastný - budete ho krmit tím, na co má chuť …
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Zvlášť proto, že se zde děje a je na denním pořádku :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Přičiněním autora furt dokolečka opakují jednu stupidní větu! To je ti málo nebo toužíš po takové ženě? :-D Opakování matkou moudrosti. Je známo... Chmure, buď plácáš a nebo jsi zvrhlík :-) kdyby ti žena místo logiky používala echt otřepanou frázi, …
  • :-) Jeden z mých potkanů (Raymond) miloval, když dostal celý bochník - vybydlel si v něm doupátko, jen přidal na prostorovém luxusu narozdíl od těchto myšenek :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 3. května 2012
  • Zajímavý a politicky korektní o těch, jejichž jméno nesmíme vyslovit ani pohanit :-D hezké - zrovna na toto téma diskutujeme s flankerem soukromě :-D Je tu někdo ze Vsetína, aby povykládal, jak přesně to tam probíhalo před Čunkovým zásahem? Čunek mě…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 3. května 2012
  • není lepší než "zástavy mnoha jiných rodů" "zástavy mnohých jiných rodů"
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 3. května 2012
  • v knize měla Dany 4 dothraky co jí chránili a jeden zemřel při tom vyvolávaní, v serialu má jenom 3 přičemž ještě k tomu jeden zemřel zabit ovčími lidmi ...(což je blbost, protože dany šla na východ aby se jim vyhnula) Chybí cele Řekotočí a všechn…
  • S jednou lodí nemohli porazit Zimohrad...dokonce ani ten hrad by neohrozili ..a i kdyby vylákali ven mužstvo zimohradu, furt by neměli dost mužů aby porazil zbytek strážných, kováře a jeho pacholky, řezníka a jeho pacholky, štolby, sluhy a buhví co…
  • byl moc mladý .... a jaksi zapomněl na příběhy o tom jací Boltoňi jsou .... silným Starkům se klaní ale když ucítí slabost .... a málo poslouchal matku ohledně Freyů ..a kluk, v patnácti vládnout takové sebrance drsných mužů a ještě válčit, proti t…
  • Podle měl dobré dispozice být králem Ned i jeho syn Robb, který zařval jen kvůli mladické nerozvážnosti, ale kdyby měl šanci dospět ... v 15 ti byl dobrým válečníkem i stratégem, byl milován obdivován i obáván svými pány, lid ho miloval, měl dobré r…
  • Loras platil za skvělého turnajového rytíře.... turnaj není bitva ani válka
  • Archimedes by z vás měl radost a já naštěstí vůbec nevím, o čem mluvíte :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 2. května 2012
  • Ten hamburgr s hranolema a kolou - vše v prášku - to je špica :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 2. května 2012
  • Casting for season three begins
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 2. května 2012
  • no hej, železní muži majú proste lode s hllllllbokým ponorom :D
  • Krisa: Myslíš něco takového? :D Za předpokladu, že by se místo něj utopil Johny Deep beru :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 2. května 2012
  • Kolikokoli, mám podobný názor :) Tento diel sa mi veľmi páčil. A Xaro mi prišiel omnoho lepší ako v knihe, kde som mal chuť mu na každej stránke vydlabať tie jeho uplakané oči, pričom tu je výborný. Len taká malá nezrovnalosť: Ako mohol Theon s posá…
  • Co dělají tak hrozného ? Přičiněním autora furt dokolečka opakují jednu stupidní větu! To je ti málo nebo toužíš po takové ženě? :-D
  • Tentokrát je Hasselhoff všechny zachrání ?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 2. května 2012
  • Jarla: Půlku máš opravenou nahoře, v "mé" citaci a dalšího máš vybírat ty. :) Nene, už jsem to přepočetla a teda kdo vyřadil dává, jo ? tak připíšu Mikkena. Do psí nohy - už to vidím :-) Dík za upozornění :-) Snad už je to dobře - jukni....
  • huh to musím přepočítat :-) Dík, přesně to jsem chtěla navrhnout :-) Přepočteno - můžeš:-) navíc přihazuješ někoho nového :-)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.