Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Prosím Vás. Iritujú ešte niekoho obálky Písní ledu, tak, ako mňa. Mám pocit, ako by to robil nejaký amatér. Skor nejaké decko, posledná postava na Hostině má tak neproporcionálnu tvár, až to bolí. Alebo sa to nepáči len mne?
-
Nevím, jestli se to počítá, ale je tam polonahý Gendry... (Nestěžuju si.) Twilight style :-D
-
Proč zemřel Lechtač už teď?
-
:-) Mi spíše vadilo, že tam vůbec byla nacpaná Arwen na úkor Glorfindela (mého oblíbence :-) ) Glorfindel je těžký machr, divím se, že poslouchá Elronda. Golfindel je přeci starý elf, hrdina ze starých časů bijec Balrogu, šlechta Gondolinu. Nevím,…
-
http://lockerz.com/s/137664953 tak tohle je neco :D "Ho-Do-Do-HoHodorHordo-dor-dodododododdodododoho-hohohohooohohodor" To scratchování mám už v hlavě :D
-
Nevím o čem se tu pořád všichni bavíte, když už stejně víme, jak dopadne Dream of Spring - stačí se podívat na Iron mana. Tony Stark má zcela jasné starkovské atributy a vládne v podstatě celýmu světu, tak jakýpak copak.
-
Topho druhého taky znám, myslím, že je červený a dokonce mám dojem, že to je výřez z obrázku, kde jsou dva draci proti sobě....ale musela bych hledat a zrovna se mi nechce. Třeba si vzpomenu.
-
Jasně že viděl :-) je to prastarý obrázek od Ciruelo Cabrala, který byl na přebalu třetího dílu krásné trilogie Ishar z 94 roku :-D
-
Uvidíme už konečně Ygritte? :(
-
a kde predam kosti draka ?
-
Checht - mi spíš vadili ti olysalí elfové, co vypadali, že mají o 6 chlupů na hlavě víc než glum a ještě zalitých brilantinou ....blééé agent Elrond Smith v čele....o elfí plešatosti Tolkien nepsal... To jo, ale hodně staří elfové mají být potle To…
-
http://www.youtube.com/watch?v=cAnsW06v5t4 nechcem si predstaviť koľko času im to zabralo, ale výsledok stojí za to :) Jo stojí za kouknutí - škoda, že to není pak ukázáno v lepším osvětlení třeba ze všech stran :-)
-
Checht - mi spíš vadili ti olysalí elfové, co vypadali, že mají o 6 chlupů na hlavě víc než glum a ještě zalitých brilantinou ....blééé agent Elrond Smith v čele....o elfí plešatosti Tolkien nepsal... To jo, ale hodně staří elfové mají být potle To…
-
Hmmmm z těch Třinácti udělali svrchované vládce města, přitom to je "jen" obchodnický cech, kterých je tam několik
-
Ježit to je trapas, kvůli účetnictví odkládat vydání knihy? To jsem snad ještě nezažil.
-
:-) roztomilé :-) A není v knihách ještě někde aspoň ta řeka "Broken branch" ? nebo "Weeping water" ?
-
Kde sa predavaju veci ?
-
A mně to všechno přijde trapný:)))
-
Tak druhý díl nového Barnebyho taky proběhl dobře - sice jen 2 mrtvolky proti předchozím třem....ale já si vystačím :-D
-
:) áno, tá časť sa mi tiež páčila, a ešte Tyrionovo konštatovanie.. ,,Jistě, vyměníme Jaimeho... Oni nám dají jeho, co jim dáme my? Schnilou hlavu Eddarda Starka?" :) Ano, ta byla skvostná :-)) Tyrion jich má více :-D
-
Perun s námi :) Perun! to je takový náš pozdrav :-)
-
Slámov nebo Senohraby :-D
-
To, že Bořivoj čabral v barelu nafty ještě neznamená, že to lidi přijali Pokud vím, tak ještě hluboko do 12. století byly u nás vesnice, kde se nevyznávalo křesťanstv. To je tak 300 let po Bořivojovi. Ony podle všeho byly ještě v době, kdy to psal E…
-
Japonské jsou například koncipovány na jediný střet - rozběhnou se proti sobě a každý zvolí v poslední chvíli "něco" a pak se uvidí, komu to vyšlo líp :-)) Jenže Japonci jsou krutá rasa:-) Japonci mají jiný názor na bolest :-D
-
A kdo by to déle vydržel ? :-)) Japonské jsou například koncipovány na jediný střet - rozběhnou se proti sobě a každý zvolí v poslední chvíli "něco" a pak se uvidí, komu to vyšlo líp :-)) Ten druhý v reálu umírá....
-
:-))) Je to vzájemná služba - já pro něj dělám totéž :-D proč bychom měli oba hledět na totéž a absolvovat zklamání a rozčarování :-D
-
to se mi stává furt - dozvím se o nějakém seriálu nebo knize či filmu, zeptám se bratra, jestli je to vážně tak dobré jestli to viděl nebo četl a on se zamyslí a v 98 % případů řekne "nic pro Tebe" nebo rovnou "Tebe by to akorát parádně vytočilo" :-D
-
You know nothing, Jarla :D tahle stupidní věta od nevzdělané holky mi v knize dokonale znechutila postavu, kterou bych mohla mít ráda :-)) Už po třetí této replice bych ji namístě kuchla :-D takže haystack hall nebylo v knize přeloženo, ano ?
-
Ano, ale podává to v ruzumnějších dávkách :-)) a ano - o incest tam jde a celé je to o tom, jak u někteří chtějí zabránit a nakonec to otěckovi rozmluví :-D
-
V hre sa umiera furt, len o tom nevieme :D To, keď sa GRRM nudí, tak si napíše len pre seba krátku poviedku o umieraní nejakého farmára v strašnej agónií a bolesti :-D myslíš? :-)) třeba to někdy i zveřejní :-D