Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
A teď ta sladká odměna za takový výkon :-)
-
Tak s těma by se chtěl potkat každý :-D
-
To je taky sci-fi :-D a jak si to vysvětluješ?
-
Tu pátou třídu jsi zatajila :) To se asi ještě nemohl dostat do situace, kdy by při blízkém kontaktu s děvčetem neviděl a neslyšel :) To těžko říct, ale stejně je to stopa....vždy byl v darech velkorysý...nejraději rozdával z mého...třeba moje zlaté…
-
Jarla: Ta Tvoje poslední verze se s flankerovou teorií nevylučuje, ale doplňuje... To jako, že mu ho v páté třídě stáhla nějaká dívenka a on se nechal ? :-)
-
Vidíš - to mne například nikdy nenapadlo :-) vyloučili jsme totiž možnost, že by mu ho někdo byl schopen vzít....on zkrátka nebyl ten typ, kterému by šlo něco vzít proti jeho vůli a přežít :-) versi, že mu ho někdo ukradl (když ho měl na sobě a ani …
-
Moment - specielní efekty jsou zábava? RIMMER: Tohle je zábava! Copak seš na hlavu? LISTER: Ty něco přečteš, já řeknu souhlasí. To má bejt zábava?
-
spíš by mne zajímal charakterový profil a analýza životních hodnot takového konzumenta balastu za těžké prachy :-)
-
cche - to si bratr kdysi půjčil mé triko Guns n roses a ze školy se vrátil bez něj - to znamená - pod bundou neměl NIC! A dodnes o mi odmítá říct, kde to triko skončilo a to je mu 30!
-
my jsme kdysi stavěli dům(bylo mi 5 let) a těsně po vylití základů jsem stál u kraje tý jámy a bratranec(o 10 let starší) mi ze srandy řekl, že můžu ještě klidně o krok popojít... - no, já popošel - a zahučel do toho čerstvýho betonu... :-D A nemohl…
-
tak nějak si říkám - kdy skončí ta pitomá móda a pro jakou cílovou skupinu je něco tak blbého a povrchního určeno? Kéž by se ten horentní rozpočet utratil na jiné věci :(
-
Věkový rozdíl by byl nepřekonatelný, i kdyby ještě žila :-)
-
Vylekat já blbě četla "vylákat" :-)) jo bratřík taky kdysi prokopl sklo ve dveřích a našim jsme řekli, že nesl misku s masem psounovi na balkón a zakopl :-) ale neuvěřili...c-c-c
-
Ale Petersen snad ne?!
-
Víš, já holt nesnáším filmy postavené na specielních efektech a děj nic moc. Dlouhé pasáže efektů i přetáčím, když aspoň děj stojí za shlédnutí. a není to vtip - je to skutečný úryvek :-)
-
Jarla: Že tys žila nějaký čas v jurtách ? :) Krisa: Ten terč máme na chatě dodneška, jen ty míčky už nějak odešly. flankere - tys poznal, že prababi byla zpoza Uralu? :-D
-
:-D to po mně jednou bratřík střílel lukem z laminátu a schytaly to dveře, tak je prokopl (překližka, dřevotříska, překližka) a zakryli jsme to vélikým plakátem Barbara Conana z jedné a Rambem z druhé a rodiče na to přišli až po patnácti letech, kdy…
-
Myslíš jako "víkendový sraz u Aleka na zahradě spojený s hraním a kibicováním, kostýmová povinnost, stany s sebou" ? :-)
-
Jistěže to bylo odseknutí na blbou otázku :-) Překlad do češtiny by nebyl tak přesný, protože by se neřeklo "Jen tak obyčejně?" ale "Jen tak, z ničehož nic?". Šlo prostě o úryvek z čatu dvou spoluhráčů.
-
flankere, kdybys věděl, kolik Zdí kapitulovalo před mou hlavinkou a to mne ještě ani nezačla bolet....:-) autor toho rčení byl "uhozený" žabař :-p
-
Chcípni, Rimmere! Už se stalo. Opakovat!!!!
-
Asi mám bujnou fantasii, ale holt se vždy rozřehtám, jak ten chudačisko pes chcípá se specielními efekty :-D
-
Výborná hra, kterou anciáš Regis definoval jako "nejde nezradit". To jest - zpočátku je nutno vytvářet koalice a spojenectví, ale protože může vyhrát jen jeden, tak je nutno ve vhodném okamžiku zradit. Tak jsem to pochopila, a proto je to pro mne ne…
-
Pokud jde o rod, nechal bych to klidne na los. Hral jsem vse krom lannisteru - ten rod asi tusi, ze bych ho radne nezastupoval :-) Představuj si, že hraješ za Tyriona - to je aspoň přijatelné :-)
-
toľko kvalitných scenáristov tu je... Četl jsi někdy ten krásný fejeton od Švandrlíka na téma národní hokej? Leitmotivem je, že kolik se sejde v hospodě návštěvníků - tolik lepších trenérů než ten stávající skutečný :-)
-
Jakože Arya bude v rámci své role "Cat of the Canals" šmírovat v Braavoských pojízdných bordelech? ;D Pokud čteš Tanec tak i účinkovat :-p
-
Já nesoudím, já přece jen nabízím alternativní možnosti :-)
-
Hlavně nebouchej hlavou do zdi - by se ti přitížilo :-)
-
No spíš si říkám, co Vám tam naservírují jako náhradní Aryinu dějovou linku, když Arya svým způsobem mizí ze scény, ale je to jeden z charakterových tahounů....možná to celé překopou...jen počkejte na ty Aryiny scénky z bordelu na vodě :-p Tím vypln…
-
Jarla: 116 cm je krásný překlep :))) Teď na to čumím :-D Jo to by moh tak leda Tyriona :-D