Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • p.s: toho tlustého Quarthana by skvěle zahrál Norbert Lichý. No aspoň měl nějakou roli, kde se dal podat výkon, ne jako v té kokotině Comeback. :D
  • No já Robba taky nemusím, respektive v knize rozhdně nebyl nějakou mou obíbenou POV - měl jsem ve škatulce ten podivnej spíš tully než stark spolu s Cat a Sansou. Ale v seriálu mám jeho linii fakt rád. Jsem zvědavej, jak přečká tu druhou sérii, kter…
  • můžete mi někdo vysvětlit ten konec? Knihy jsem sice četl, ale vždyť nejdřív zemře Renly a až pak počlou stín na bouřlivý konec ne? A ani snad o bouřlivym konci v seriálu nepadlo ani slovo ne? jsem z toho docela zmatenej, a chudák ten kdo to nečet …
  • ten co ho bude hrát Jarwiks :-))
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • ti tygři :-) a ještě cosi...na mne nekoukej - já válečné nečtu :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • To dokáže najít jen Nevada:-) Nic ve zlým...Myslím, že v e-booku to může najít skoro každý - pokud by to tam bylo.
  • Jó tygři u Staliningradu - o té pitomině už jsem slyšela - děsně leží v žaludku jendomu mému kolegovi :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Ale Jaime a Cersei jsou jednovaječná dvojčata. Prošel jsem české překlady a v nich se píše, že jsou to dvojčata, ale o jednovaječnosti nic.
  • Ríša Třetí volal něco jiného a dopadl stejně :-D A ještě o něm Třasooštěp splácal takovou hezkou burlesku :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Zkrátka to nejsou moje typy. Pravda s Lorasem bych mohla probrat účinky šampónů, ale těžko hledat společná témata s ostatníma :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Přejdeme do ilegality! :-) (cituji Dívčí válku, aby nedošlo k mýlce)
  • :-D Chmure - každý známe tak trochu preference svého partnera, ne ? U svého vím, jak nenávidí náboženské fanatičky (Melisandra), lezou mu na nervy náctileté naivky (Daenerys) a matky posedlé vlastními dětmi (Cersei) a že se mu bytostně protiví dotkn…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Chmur - já viděla výzkum o 30 procentech celosvětově...ale i těch deset se zdá dost, co :-)
  • Náhodou já molekulární biolog nejsem :-p Jejich práci bych shrnula slovy "pavouk v mixeru" :-D
  • Penny by řekla "Letś say puzzled." :-) Kapitulace ?! Pche - nepamatuješ, co to Honza povykoval u Kresčaku ? To měl ode mne! Akorát ten soudruh ve druhém slově je jeho vlastní invence :-p
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • ve střední evropě je to dost promíchané, takže Aa je tu nejčastější, zatímco sever - více aa a jih více AA. To je myslím logické zdůvodnění :-) ale pravdu by Ti řekla jedině molekulára...:-)
  • Kdepak, on by skutečně trpěl, pokud by to byly tyto konkrétní dámy - a já bych se jeho psychickým utrpením děsně bavila :-D A které ? :-o Rohypnol ? :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Jo aha...hm to je pravda. Taky jsem si musela zvyknout, že se tam po načtení zase všude objeví oškliváci, ale zase s emi líbí, že je jde vytlouct do mrtě, když hraješ na jeden zátah. Náhodné generování nepřátel ve většině dnešních her mne hrozně odp…
  • U psí nohy - to je jak Komise pro legalizaci integrace teroristických organismů a jejich rehabilitaci ve společnosti :-D
  • cože, fakt celé procento ? :-o :-D
  • Ten je vážně dobrý :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • No já najít toho svého v lázni s Daenerys, Cersei, Mellisandrou a Arianne, tak se smíchy složím a kochám se jak trpí :-D a až bych si tu zlomyslnost užila, tak bych ho vysvobodila :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • cau hele zda se to jenom mne nebo preobsadili Horu??
  • Jistě, že magie je naprosto nelogická, ale proč ji nepřijmout jako premisu :-) S magií jako proměnnou je to zkrátka zajímavější a dochází k více zápletkám :-) Tany - Jsme si dosadila, že ta blonďatost je nějaký gen prosazený magií a jsem spokojená …
  • Já doufám, že Jacku Gleesonovi někdo velmi brzy napíše nějakou kladnou roli, protože ho jinak budu mít asi navždy zafixovaného v kategorii "nehorázná svině" :D Je neuvěřitelně přesvědčivý!
  • Bortas: No tak já se jí ani nedivím, že draky ukázat nechce. Je to jediná "cennost", kterou má. A co jí to stojí? Nechcou po ní, aby je jim věnovala (a mimochodem, kdyby chtěli, můžou si je bez problémů vzít násilím), chtějí je jen vidět, nikomu by …
  • Jen se mi to zdá nebo je Daenerys v seriálu ještě hloupější, namyšlenější a arogantnější, než v knize? Co se mě týče, začíná se dotahovat na Joffryho, který zatím vede v mém žebříčku postav, ke kerým mám odpor. Celá její družina chcípá hlady a žízní…
  • To tedy nepochybně - to by skousla málokterá :-) V tom případě nezbývá než zvolat "Enjoy" :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • mne zase mate u některých dílů překlad jmen a u některých zase orginály - teď v tom mám hokej :-) (ty ne přímo prvoliniové možná vedu pod různými jmény:( )
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 23. dubna 2012
  • Nevíte někdo v kolik tak hodin by mohly být titulky? ;) Už na ně netrpělivě čekám =) Jinak jsem trošku zmatená z té Jeyne.... čtu už trojku a teď si za boha nemůžu vzpomenout kdo to jakože má být!!! =( To je ta malá holka co se bude s tou svou babič…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.