Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Se domaluje v počítačí :D:D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Do doskočiště místní ZŠ by asi nestačilo :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • A v jakých lokacích se bude natáčet ??, V nějakém pískovcovém lomu by to mohlo vypadat jako v Dorne no ne ? :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Samozřejmě :-)) to s tou vlastní maskou Ben Navis ráda uslyší :-))))
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jinak se chová jako onuce a nevidí zlatokopku, i když mu to rodina říká do očí a kick s otroky, kdybys byl otrokem ty by tti přišel asi podstatnější :-) to jak zruinoval rodinu stačilo!
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Tak on udělal jen jeden kick s těmi otroky, druhy když na Danny donášel ale to jí ještě nebral. Vše dělal pro lásku, jen si vždy vybral špatné děvče, jinak je věrný a statečný.
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Kde mám ten casting papír Krisa - bílý černý chodec Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) Flanker - Bolestínský Ed Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) svoa00 - Oša Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu Lord Gepeto - Jojen Reed Ben Nav…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Klidně všechny :)) Berika stačí když mě trošku budou uřezávat, U Obrozhouby mi daji vusy a šediny a nalíčí abych vypadal starší a udělaj břich a u hvězdopádu mě trochu přičmoudí :) ostatní se uděla trikově :)) a nechal bych si to zaplatit jako j…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • No samosebou - zatím jsou to role nezadané, tak si můžeš vybrat koho bys raději :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jestli se můžu přidat, já bych si ve Hře o Trůny rád zahrál Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Každý ne - Poolová je z obliga :-D Registrovaná partnerka královny Severu :-D Za úplatu bude hrát i její sestru, že :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ozzy v druhé půlce koncertu :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Nemohu si pomoct, ale Joraha ani omylem :-)) Né kvůli vzhledu, ale kvůli charakteru - ten se mi nezamlouvá, jako se nezamlouval jeho tatíčkovi :-)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Přibelhal a upadl do jejich privátních partií a pak ještě mnohokrát:-))
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Danny spíš než blbá je kurvička a chce mít pořádnýho mladýho klacka v sobě nejlépe vystajlovanýho podle poslední módy ... a hold Jorah s se starým rytířem sama jizva a zranění nejsou to pravé a Červ zas nemá čím... lepší je mít krasavce který to na…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Hm to jo. Místo aby Barristana vyzpovídala o vše, co ví o její rodině, o historii, o kralování a vůbec....tak její otázky mohly být leda - jaké rukávky zrovna frčí v Králově přístavišti, ale protože věděla, že móda frčí rychle a Barristan tam nebyl …
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • to by pak měla HBO o scénař vystaráno .. v každém díle Sansa polonahaá, to te doby snad té žiravě narostou kozy a boky :D pokaždé jiného chlapa, jednou muže noční hlídky, divokého, freye, boltona, stannisové muže, chlapa od prasat, členy své vlas…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ano na to tatínek nedohlídnul a holčička holt přečetla moc harlekýnek :-) Zato na Daenerys je vůči jakýmokliv výukovým metodám inertní. Člověk dumá, jestli je tak blbá...
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • U Sansy člověk vážně neví, co :-) Co na to její poručník Flanker?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Možná Sansa po Malíčkové škole, ještě nohy polovině Severu roztáhne ...
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Sansa dostala tvrdou školu kdyby jí tatínek doma občas propleskl, tak by z toho nemusela být taková patálie, a nemuseli jí par týrat ...
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ale s většinou Severu není Sansa vdaná, zatímco s Tyrionem již ano :-) Jo jistě je to a není to manželství a podobně - to je stejná debata jako o tom nástupnictví samotném :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • No jestli to okomentuje Chmur, tak se máme na co těšit :-D
  • Ben Nevis no mrtvola č.256 je zadaná, ale je tu spousta možností :-) Malíček má ve znaku nějakého toho ťuhýka a ne "sovičku ušatou" :-D Jsme rádi, že jsme si za sponzora vybrali Tebe - ta Tvá velkorysá štědrost :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • z Rickona určitě vyroste sadista polovina severu bude tvrdit že jsou se starky ve vetsim příb. poměru než lannisteři
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • A když je přišiješ na krk Daenerys bude to ještě lepší řešení :-D Tříhlavá saň :-p
  • Myslím, že Sansa se z toho dostane dřív než Dany :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • V tom případě by byl právě příštím vládcem Severu potomek Thenů a Karstarkovic nevěsty :-D Ale jo, to je fakt hezká a příhodná volba - bude mít vše, co Sever žádá :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Řekněme, že u Brana bez lékářského posudku po odborném vyšetření je problém něco takového říct - uvažujeme o pravděpodobnější možnosti. Může se taky zázračně vyléčit a mít kupu dětí s Meerou.... Karstarkové nevymřou u nich totiž dojde právě k tomu, …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jo no, Danny jsem přestal mít rád, v okamžiku kdy dobývala Meer a setkala se s tím žoldákem, to už mě bylo jasný co je zač , Když si v duchu říkala, že Jorah ji už nesmí políbit, tak jsem myslel , že má v srdci Droga, ale pak v tom stanu mě to došl…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.