Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Arthura2321: A co teprve vedle Tommena :D
-
Tak málokdo je spokojený se zfilmováním své oblíbené knihy. To je pochopitelné, každý má svou vlastní představu jak by měly postavy, scény vypadat. Zas je ale třeba brát v úvahu, že spousta lidí ani nevěděla, že jsou nějaké knihy než seriál začal a …
-
Je zajímavé kolika lidem sex v TV vadí. Teďka se nevyjadřuju k článku, ale obecně ke všem divákům. (Nejenom Game of Thrones, ale seriálů na kabelovkách vůbec) Ve všech seriálech co jsem z Showtime, HBO či Staz viděla je dost sexu, krve a sprostých s…
-
Co titulky? Asi ještě nejsou k mání, co?
-
Pro mě zatím nejlepší díl téhle série. Tyrion je vážně skvěle zahranej. Šae je prostě divně napsaná i zahraná. Vzhledem k zakončení epizody mě napadá, jestli tuhle sérii vůbec uvidíme Horu.
-
Dobrý díl, měl sem pocit, že to trvalo tak 20 minut jak rychle to uteklo.
-
Děkuji všem za rady :)
-
Všechny zdravím, Trochu hloupá otázka, ale jak se jmenovali rodiče Neda Starka?
-
A to fakt věříte e-shopům? Před pár měsíci psali, že vázaná Hostina vyjde koncem ledna. A jak to dopadlo... Na stránkách Talpresu je, že vázaný Tanec bude koncem května a brožovaný asi začátkem července
-
http://www.kosmas.cz/knihy/168253/tanec-s-draky/ Pisou, že tanec s draky vyjde az 30.7. :(
-
OMG! Z tohohle nemůžu :D http://ivyarchive.tumblr.com/post/21140344532/snls-game-of-thrones-hbo-first-look
-
rozhodně, byl bych moc rád :)
-
a jednou myslim ze v bouri mecu je napsano, ze se jeden divoky prokopal poloovinou Zdi. Pak ho Noční hlídka zazdila.
-
a někteří se snažili podkopat se pod ní
-
Minulý rok začalo vysílání v češtině cca v polovině série. Letos oficiální datum zatím nezaznělo. díky
-
74 :D Paráda. Prababička v tomhle věku koukala maximálně na filmy pro pamětníky a nekonečné seriály. Tak ať jí to vydrží. ;) ¨to jo :D
-
cau chci se zeptat nevi tady nekdo kdy to budou uz davat v cestine? Jasne vim, ze dabing je strasnej, ale babicka spatne vidi a anglicky neumi. Kolik je babičce (ze zvědavosti)? 74 :D
-
cau chci se zeptat nevi tady nekdo kdy to budou uz davat v cestine? Jasne vim, ze dabing je strasnej, ale babicka spatne vidi a anglicky neumi.
-
no, ja viem dobre po anglicky, ale prekladanie ako take mi ide len co do vyznamu, nie co do krasy. Aj ked teraz ma napadla ešte jedna vhodná česká verzia "každý, kdo něco znamená"
-
Ked Theon na lodi hovori, ako ho budu na brehu cakat (bude tam "everyone that matters"), nema byt "vsichni, kterym na mne zalezi", ale nieco ako "vsichni duleziti (lide)"
-
Krvava svadba je zatial vrchol Piesne ladu a ohna.Smrtou Roba a Tywina sa vlastne skoncilo to co bolo najzaujimavejsie.Tak trochu dufam,ze dej sa posunie par rokov dopredu a bojovu zastavu Starkov dvihne maly Rickon.Bolton a Freyovia by si zasluzili…
-
V Irsku žádná angličtina neni. V Irsku se mluví irsky:)))
-
A co třeba "Nights are dark and full of terror" a "some knights are dark and full of terror" to taky bohužel tak nevynikne. Nicméně tahle slovní hříčka mi přijde nejlepší, nejen vtipností, ale bohužel i pravdivostí.
-
dekuji i za to malo,zazitek to urcite neskazi
-
Tak Rudou svatbou by 3.řada opravdu mohla skončit. Já jen doufám, že tam neukážou co se stalo Šedému vítrovi :( Asi jsem cvok, ale já strašně nerada vidím zabíjení zvířátek :(
-
Když se člověk nechá kvůli seriálu zavraždit, tak by IMHO měl dostat nějakou prémii:/
-
Mam opravněně pocit, že v serialové adaptaci nebude Tyrionův pokus o záchranu Jaimeho? A to že John uvidí Krastera darovat dítě jiným jsem v knize nějak přehlídl? Každopádně nemohu se dočkat dalšího dílu :)
-
prosím, (kdo cetl knihu) jak se to bude dale vyvijet s bilými chodci, jako jestli zautoci na sedm kralovstvi nebo tak, diky moc za info :)
-
Co je neobjevené a co už je objevené je asi hodně subjektivní no:) Objektivní je jedině kamenování.
-
Krisa: :D tak už to v životě a na obálkách dosud neobjevené literatury, hehe...je to dobrá kniha?