Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Moje nejoblíbenější postava je asi Tyrion ale všechny postavy jsou svým způsobem něčím dobré akorát jso každá na jiné sraně;)
-
Viky je takovej smíšek:)
-
Zajímavý téma. Baví mě číst všechny kapitoly (snad kromě kapitol Daenerys v Tanci), ale nejoblíbenější POV mám tyhle: Jaime, Theon, Cersei, Davos, Brienne, Tyrion, Arya a Bran a ted´ i Victarion. A z vedlejších je nejlepší Sandor, Malíček, Varys, Br…
-
Brienne nezemřela vykřikla to slovo a nepověsili jí :D si to přečtěte ve wikipedii :D
-
Na obranu Talpress(u) musím říct, že rozhodně nejsou povinně nějak konzultovat např. obálky knih, takže pokud si nakladatel vyslechne přání čtenářů a je ochoten dojít k nějakému kompromisu, tak jen dobře. Kolik nakladatelství to takhle dělá? Navíc…
-
Abych tu zase nebyl zaujatej jen proti Talpressu a jeho výrokům... Pokud by se mě někdo ptal pořád na stejny hovadiny, ktery jsou dostupné široké veřejnosti, tak bych asi taky začal odsekávat a bejt k fanouškům nepříjemnej. Takže teď jim prochu ušet…
-
Mno, je mi jasný, že Jon se tu už probíral hodně... ale nikde jsem si nevšiml, že by někdo poukázal na pro mě docela jasně viditelnej fakt: "Azor Ahai se zrodí až první den po konci dlouhého léta" (jak je vidět tak i podzimu) ... což se Dany, Stanni…
-
Obálka vypadá podle mě moc pěkně (úctou k originálu) , když se k tomu přidá zpětné nepřeložení většiny jmen tak paráda. Spíš by mě ale zajímalo vyjádření Talpressu ohledně data českého vydání Tance s Draky.
-
Ale možná se pletu, budu rád, když to někdo uvede na pravou míru.
-
Tanec není delší než Bouře mečů. Alespoň vycházím podle informací z wiki, kde jsou počty stránek podle originálu (hardback): Bouře - 992 stran Tanec - 959 stran
-
Mně by se líbilo, kdyby ten obrázek na hostině pro vrány vypadal víc jako obrázek a míň jako fotka, aby se víc stylově shodoval s předchozími díly. Nebránila bych se ani nějakému motivu ze železných ostrovů, aby se hodil k ději, i když tenhle motiv …
-
Ne, Bouře neskončila poslední. 4. - 20. místo se zobrazuje v náhodném pořadí, takže to, že byla Bouře na 20. je náhoda :-)
-
Velká gratulace pro Hru o trůny za první místo, stejně tak Střetu za třetí. Věřím, že Bouře mečů (kterou osobně považuji zatím za nej), byla rovněž vysoko.
-
hodte mi nekdo ukazku jaky je rozdil ve jmenech,,, ty origo a ty co jsou tam ted ....diky moc nedokazu si to predstavit
-
http://www.databazeknih.cz/novinky/databaze-knih-knihou-roku-2011-je-hra-o-truny-249
-
flanker.27: Naprosto s tebou souhlasím!! Až mám pocit, že si někteří lidé v dnešní době kupují knihy kvůli obálek a ne kvůli obsahu. (Nemyslím jen fanoušky Písně, myslím obecně)
-
Krisa: Naprostý souhlas ... s prací Talpressu de facto spokojenost, ovšem to už se nedá říct o jejich vystupování ...arogance ...nic víc!
-
Mapy na I&F jsem samozřejmě prolezl - bohužel všechny anglické (s angličtinou jsem OK, ale někdy ten překlad prostě není doslovný a najít něco na mapě je pro začátečníka peklo, ono je těch míst a názvů na mapě na jih od Trojzubce prostě moc a zt…
-
Ahoj nemáte někdo hostinu pro vrány už na prodej je už dávno po vánocích :) ale rád bych ji s origo jménama,,,, diky můj mail jenista.jan@seznam.cz
-
Díky moc Heavy, perfektní mapa! Teď už jenom nějaký komplexní geografický CZ/AJ slovník celé ságy, protože jak je vidět ne všechny názvy jsou překládány doslovně. Náhodou takhle povedenou mapu (ve stejném stylu) východních zemí bys neměl? ;)
-
Zdravím všechny. Nemáte prosím odkaz na nějakou skutečně podrobnou, ale českou mapu západozemí ? Jde mi o to, že je velmi mnoho do češtiny přeložených geografických názvů, které na žádné mapě nemohu najít buď proto že překlad do češtiny mohl být "ma…
-
ahoj nevíte kde bych mohl najít český pravidla na tuto karetní hru?
-
prosim vas ako je to s tou Hostinou??? mala vyjst 31.1.2012 a nikde nic a zrazu uz 31.5??? aj som si ju uz predobjednal ale nikde nieje nic jasne napisane a to ma stve :(
-
Nechápu co tam malíček vyjednáva jít přemlouvat Tyrely ať se Margery vysere na Renlyho a vezme si Joffa dokud ještě žije Renly to mi přijde jako zatím největší blbost
-
Všimli jste si ja v seriálu co se odehravá na severu(u zdi nebo nad zdí) je v zasněžené krajině ikdyž ještě není zima. Narozdíl od seriálu kde větší množství sněhu napadlo až na "pěsti prvních lidí" těsně před útokem Jiných
-
Macejko: Teda ty ten Talpress fakt nenávidíš, co?
-
ahojte...nemala dnes vyjst Hostina pro vrany??? ale nikde o tom nic
-
A jěště nechápu proč bude přebal paperbacku Hostiny pro vrány(konečně něco dospělejšího a modernějšího) jiný jak u vázané verze(opět od M.Pilcerové.tzn návrat do pohádky)
-
Obálky od M.Pilcerové jsou jak z nějaké dětské pohádkové knížky.Myslím,že celá sága by si zasloužila dospělejší obálky!Naštěstí mě tak škaredé obálky neodradí od nákupu.
-
Hmm, chudinka. Ale snad se jí nic nestane. Ještě má čas.