Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • To už se můžou porovnávat i jiné fantasy díla... teď o víkendu běžela Narnie a jelikož jsem nečetl, tak minimálně z filmu jde děj shrnout tím, že se tam řešila Velká zima, a hlavní hrdinové tam pobíhali v purpurových oblecích se zlatým lvem... Tak s…
    V diskuzi LOTR vs. ASOIAF Komentář od Anonym 19. října 2011
  • Náhodou mě se docela Chaime líbilo zní to alespoň jako nějaká fantasy postava z který jde respekt a ne jako teenagerskej potomek Lambertových z kroku za krokem. Samozřejmě že to čtu taky Džejmi, ale vůbec se mi to nelíbí... Toť můj názor
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Anonym 18. října 2011
  • A předobjednat to jde na amazonu
    V diskuzi AGoT - board game Komentář od Anonym 14. října 2011
  • Ale Renly a Brienne jsou pořád u Baratheonů místo u Tyrellů :-(
    V diskuzi AGoT - board game Komentář od Anonym 14. října 2011
  • přečetl jsem článek a podle jasné autorově fascinace starověkým římem, která je v domovině neposkvrněných dost patrná bych řekl že jsou podobní více římským armádám než alexandrovým, a pozor pořád se těm celkům říká falanga takže z historického hled…
    V diskuzi Neposkvrnění Komentář od Anonym 12. října 2011
  • sarven 9. Říjen 2011 - 23:29 tie ti budú chýbať aj u Abercombrieho :D to mi přijde vtipné, zrovna u Abercrombieho se píše jak má propracovaný postavy vzhledem ke své vystudované psychologii, asi záleží na vkusu. Já například přečetl tak oslavov…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Anonym 10. října 2011
  • Ahoj, netuším jestli už ho tady někdo doporučil, ale rozhodně za sebe vám radím Joe Abercrombie! Napsal trilogii, jednu samostatnou knihu a dalsí vyšla nedávno, má výborné recenze a čte se sama! Mám takovej dojem že jí dost kladně hodnotil i Martin…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Anonym 9. října 2011
  • Alek: Knížky bych četla ráda, a i ten čas by na ně kupodivu byl, ale naše knihovna má jen polovinu a to raději nic, než číst jen pár kousků :-D Každopádně snaha o získáni knih je, a jistě je oba přečteme. ;-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 7. října 2011
  • Zdravíme po letech Aleka, před časem jsme s Kubou stáhli Seriál a jsme nadšeni, Jsme na tvých stránkých takřka denně. Děkujeme za to, jak to tu pěkně vedeš a jen tak dál ;-) Karmin a smečka
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 7. října 2011
  • Uz som to dlho nehral ale rad si to zopakujem. Ak sa najde viac ludi tak sa pridam
    V diskuzi DrD v Prahe Komentář od Anonym 6. října 2011
  • Počítejte se mnou na jakémkoliv levlu. K horším, k lepším kamkoliv. Dejte vědět a jsem schopný hrát téměř z hodiny na hodinu. Stačí napsat na mail canis.jh@seznam.cz. Jochy
    V diskuzi AGoT hraní online Komentář od Anonym 6. října 2011
  • No, myslím, že ani překlad oné narážky na Barristanovo stáří nebyl přeložen úplně dokonale (když se Barristan poprvé objevil a prohlásil to asi Renly, ale nejsem si jist). "Barristan the Bold"? More like "Barristan the Old".
    V diskuzi Slovní hříčky Komentář od Anonym 6. října 2011
  • Brej všem, to jak zde hrajete se mi zdá jako moc dobrý nápad. Mam rád deskové hry kde hraje roli diplomacie a to že jste krytý mailem je přímo super. Rád bych si takto zahrál, a proto poníženě prosím, pokud budete začínat novou hru, myslete na mou m…
    V diskuzi AGoT hraní online Komentář od Anonym 5. října 2011
  • Sledujete nietko Terra novu? co si o tom myslite? mne to prijde po zatial odvysielanych troch dieloch strasne "americke"
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 5. října 2011
  • Hned jsem si to stáhl akorád to nemůžu spustit protože nemám aktivační klíč :( nemáte tu nějakej odkaz kde bych ho sehnal prosím ?
  • Ups,teď jsem taky kouknul na ten zmiňovaný obrázek a přijde mi,že je vede žena.Tak bych to tipoval na Catelyn...Ovšem erb osahující srdíčka mě fakt dostal.Zajímalo by mě,co na to heraldika:)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 1. října 2011
  • Ještě pár hloupůstek mě napadlo, nicméně myslím, že až na první jsou buď profláklé, nebo nicotné (vše se vztahuje k aGoT, jediné jsem četl česky... a pak anglicky a u originálu pro další díly zůstanu): - str. 672: Zatímco Led byl pravím dvouručním…
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 30. září 2011
  • Ač proti českému dabingu nic nemám, tenhle je hrůza. Pro pobavení se na to někdy podívejte, stačí jeden díl. Chaime a Lenister atd.. Fakt paráda :D
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Anonym 28. září 2011
  • Zdravim všechny mě by zajímalo co dělají Jiní s těmi chlapci od Krastera které jim dával po narození na co sou tak duležití že ho za to Jiní nezabili a nechali v klidu žit
  • Tak jsem včera zklamaně odložila DWD bez dočtení posledních kapitol, protože mi Martin zabil posledního oblíbeného hrdinu (od zbylých žijících Starků už žádné světoborné věci, které by vyřešily příběh neočekávám). Nikoho mimo okruh Starků už jsem si…
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 25. září 2011
  • Jeno mě tak napadlo jestli by Jón nemohl být ten Mellisandřin azor azhai protože hořet cla mohl být narozen na dračím kameni při rebelii kdy Ned a Robert prolomily hradby dračího kamene.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 24. září 2011
  • Zdravím, kdybyste měl někdo na prodej Hostinu pro vrány, obraťte se prosím na mě, nějak se domluvíme, nesnášim e-booky a sehnat se to v Plzeňskym kraji snad nikde nedá. I kdybyste byli jen ochotni mi jí zapůjčit, vrátím brzo a nepoškozenou :) muj e-…
  • to Léto: imho Brienne a Davos už tam nebudou. Z kraktic typuju Ašu. A jsem zvědavá co je s Rickonem...taky by tam mohla být nějaká zmínka.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 18. září 2011
  • Ve "Hře" je v češtině naprosto začátečnická chyba v překladu - Když na Královské cestě přivedou Aryu před krále a dohodnou tresty pro mládež, královna navrhne navíc zabít zlovlka a je tam vsazena věta (možná ne zcela přesně) "Král už neměl chuť na d…
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 16. září 2011
  • Koupím knížky Píseň ledu a ohně: Hostina pro vrány 1+2 od Martin George R.R. Jsem ochotný přeplatit prodejní cenu!!! prasekr@seznam.cz
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 12. září 2011
  • jsem asi jedinej, ale ty detaily me proste bavej :) libi se mi, kdyz vidim do duse kazde postavy a navic jsem si zamiloval tohle dilo, takze doufam, ze martin bude v tomhle stylu pokracovat.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 9. září 2011
  • aha, vdaka ja som si myslel ze to ma nejaky hlbsi vyznam :D uplne som na tie jeho posledne slova zabudol
  • neviete nahodou co mysli tyrion ked sa kazdeho pyta, alebo sa len chce opytat Where whores go? Preklad mi nedava zmysel, mohli by sme ma dostat do obrazu? vdaka
  • Ben Nevis: jj nastastie som ho este nevidel, ael chystam hned ako to docitam
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 8. září 2011
  • Ja som dneska zacal citat Z pekla od Alana Moora, je to zaujimavo napisana knizka kde sa hned v prvej kapitole dozviete kte je Jack Rozparovac :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 7. září 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.