Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Heavy - Ty nebo Léto byste byli schopni tak brilantně zahrát alter-nick ? :-D
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Takže jaký je tvůj názor na Melisandru a Stannise, abys mluvil trochu k věci? :-) Podle toho, jak to celé dopadne .. Ale rozhodně mám už teď Melisandru radši než nějaké blbečky, kteří všechno posuzují na základě emocí a morálních hodnot, které jim n…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Takže pokud to dopadne dobře, budeš mít Melisandru rád, a pokud to zvoře, zavrhneš ji? :-) Ano.
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • To je přece hrozně in psát kritické komenráře, které se vůbec netýkají topicu, Jelikož to byla reakce na některé reakce v tomto topicu, tak ne, topicu se to týká.
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Takže jaký je tvůj názor na Melisandru a Stannise, abys mluvil trochu k věci? :-) Podle toho, jak to celé dopadne .. Ale rozhodně mám už teď Melisandru radši než nějaké blbečky, kteří všechno posuzují na základě emocí a morálních hodnot, které jim n…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Celé to byl Hodorův nápad! :-)) heavy - rekapitulace praví, že já založila toto téma ze sobeckého důvodu, abych měla co číst a zároveň poskytla útočiště fanouškům, kteří mají v hlavě nápady a chtějí se o ně podělit - taková symbiósa :-) Pak napadlo…
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Nějak mi nejde do hlavy, jak může mít poměrně dobrá a inteligentní série, jako je hra o trůny, tak špatnou a hloupou komunitu, která posuzuje postavy na základě toho, jestli jsou "dobré", nebo "zlé", neboli na základě pošahané křesťanské morálky. Za…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Týna? :-) Týna by se proti tomu "lehce ohradila" :-p (čekala jsem kdo mi tuhle přihrávku nahodí :-p)
  • Lorde Heavy zmije - tak tu Alek do tomboly nedal :-D Nicméně byl jsi to jen a jen ty, kdo dodal té literární výzvě oficielní punc :-) (můj prvotní popud byl čistě sobecký - mít co číst :-)) )
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • No to jsou ty drobné nuance. Třeba "týn" je taky taková ohrazená pevnůstka.
  • Gepeto - jen drobnost - lady Hornwood byla postarší a mimo možnost mít potomstvo, ale úplná stařena to nebyla. Sama se zjevně nabízela vdovci Rodricu Casselovi (okolní lordi na ni tlačili ať se znova vdá a rozetne tak definitivně spor o své pozemky)…
  • brbr - to je zajímavá informace, dík :-)
  • Zdravim vsechny fandy a muze mi nekdo objasnit kdo teda vypalil ten Winterfell? Z toho posledniho dilu jsem nabyl dojem ze Thea predhodi Starkum a vydaj se zpet na ostrov... nebo na nej usili ostrovani boudu a zadni severani tam nebyli?
  • "Jak se jmelí zelená, kombajn valí doubravou" ovšem mé nejoblíbenější "Bez obinušku mluvit - toť jest jako v křivolaké lučiště se obrátit" (obinušku/ovinušku - ať je to, co chce :-D )
  • Gepeto - o tej Karkulke s havákem (hav)...zaujímavá verse :-)) A ty ceny na mne neházej - já to řekla ze srandy! To heavy vyloudil na Alekovi něco hmatatelného! Ve skutečnosti prahne po jeho meči, ale pssst!
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • flankere - "Kdož nemáš s kým by ses vadil - pojmi sobě ženu" :-)
  • Všetko je to obchodná politika,lebo keď nejde o peniaze nejde o nič.Veď herci a všetci okolo toho sú viazaní zmluvami,kde musia propagáciu v rozhovoroch a klipoch presne zladiť podľa toho aký je obchodný zámer.Dobré ráno stará mama,veď oni to nerobi…
  • A pro porovnání se seriálovou verzí
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 10. června 2012
  • A ještě tahle ale hodil by se mi k ní mnohem hlubší hlas.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 10. června 2012
  • Sice nevím, jestli to tu už není.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 10. června 2012
  • LOL :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 10. června 2012
  • Zacinam mat celkom vazne obavy nakolko sa budu drzat knihy v 3 serii.
  • zdravím, prosím nevíte někdo kde se naučím kouzlo ohnivá vichřice (mistrovké ničení)? Ničení mám 100 a dostal sem od faraldy knihu, ve které se píše něco o místě, kde se to kouzlo dá naučit. Prošel sem už fakt hodně míst, které tomu popisu odpovídaj…
    V diskuzi SKYRIM HELP FORUM Komentář od Anonym 9. června 2012
  • Moc děkuju za překlad!
  • Hildegardo - v tom případě to starší neznám....:(
  • Stále hovoříš o něčem jiném..... Tvá přízemní argumentace mne nezajímala jako obsah, ale jakožto taková, poněvač jsem se začala zaobírat studiem tebe samotného jakožto vzorku. Jinými slovy - diskuse mne přestala zajímat v původním významu, ale nasto…
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Barad-dur s tím plně souhlasím
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Neargumentuji - konstatuji. Asi je příliš složité vysvětlovat postoj Darwinisty - pouze pozoruji. Tvá argumentace z něčeho vychází a já sleduji důvody.
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Griffe už o tobě víme: 1. - nemáš děti 2. - nežiješ a nežil jsi v dlouhodobém šťastném partnerském vztahu 3. - nejsi dospělý (tím myslím věk), protože dokážeš omluvit nehorázný masakr a válku "paradoxem o spasení světa" To není žádné odsouzení, to…
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Jako pokladník se Malíček neosvědčil - nejvíce pomáhal sobě.....pokud samozřejmě nenahlížíme z jeho pohledu, že si to uměl pašácky zařídit bez ohledu na prospěch země...
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.