Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Nelituji Sněha, protiví se mi Catelyn :-)) OK i Sansa a všechny obdobné fifleny :-D
  • Ano s tím did a do to vyznívá líp :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Amanito - Pamodaj šťastia lavička má hlavně krásné ilustrace - na to jsem vždycky čučela :-) A pak ještě ta pohádka, kde je ženská napůl labuť a mimčo v paroží jelena nebo tak nějak :-)) Hlavně se mi na těch ilustracích líbilo, jak jsou krásně barev…
  • Tyno, já už se u GRRM nedivím ničemu - mrtví nejsou mrtví nebo aspoň nemrtví, když už je dost vytlučeno, tak zase dosypává nové pretendanty z krabice kornflejků....mne už tou překombinovaností znechutil dost....
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Což nic nemění na tom, že kdyby jí do bot nelilo, tak zůstane nafrněná dál :-)
  • Při rozsahu ozvučné almary, kterou má Brienne jakožto hrudníček bych si spíše tipla, že vytáhne těžší a zvučnější kalibr :-))
    V diskuzi Muzikál Ice&Fire Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Jo protože jí lilo do bot, jinak by byla nafrněná dál....
  • No proč se lidi ptají tady ve fóru je celkem logické...kde se ptát? Na stránkách poslanecké sněmovny? Na fóru věnovanému vytuněným motorkám? Na stránkách Písně ledu a ohně jsou zjevně lidé, kteří ví, na co se dotyčný ptá..... Toto je poznámka k pomě…
  • Sbor zlovolných zlovlků mne dojal téměř k slzám :-)
    V diskuzi Muzikál Ice&Fire Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Ben Nevis - no Marigold znal její věk poměrně přesně - říkal, že to prvně dělala na orginál ruchadle bratranců Veverkových :-D Když jsem se cca před 3 lety od Poláků dozvěděl, co u nich znamená "ruchat", získalo tohle úplně jiný rozměr.. Rovněž je p…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Já jsem na tom stejně jako Gappo taky sem u svatby...knížka je fakt super...jen doufám, že se to Daenerys zesere ještě víc :DDD hodně mile mě překvapila kapitola Melisandry (ta ženská asi nebude taková svině jak se zdálo) No Daenerys mně hodně děsí,…
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • Jsem u svatby na Zimohrade, kniha se čte moc dobře .... a fakt mně mrzí, že další není a bůh ví, jak dlouho na něj budeme čekat. Ramsayovi bych přál krutou a dlouhou smrt :)
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 7. června 2012
  • No o tom nic nevíme...když se o to někdo pokusil, tak dopadl hodně špatně....
    V diskuzi /SPOILER/ TANEC CZ Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Dobšinský je super :-) Každé děcko má oblíbenou nějakou pohádku ze všech- Popelnicu, Sněhuru, chcíplou Růžu....., co zná...inu já milovala "Na šťukino prikazanie" :-))
  • No už aby to bylo :-)))) Budu netrpělivě číhat a vyhlížet :-) a bude tam i to zapadající slunce ?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 6. června 2012
  • heavy - no já už po Tanci ne :-p Teda věřila jo, ale ne jeho úsudku....
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Troufale si budeme představovat před spaním nahulatého Aleka se ságou a umělohmotným mečem....:-)
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • No vidíš, tak jesle nebo banán...já vás varovala, že tomu nerozumím :-D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Jednou se mi zdálo o psovi, ale to neznamená, že s ním chci spát. :-D :-D :-D
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • (zatímco heavymu se zdává o nejmenované uživatelce fóra, tak Amanitě se zjevně zdává o Alekovi :-)) )
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • No pokud jsem rozuměla dobře, tak banán je gól, který brankáři projde mezi nohama.... (k tomu s eprý vztahuje "dát někomu banána" - aneb balón prošlý mezi nohama je zjevně ostudnější než jiný puštěný gól...ale já fotbal nesleduji, tak jen, co jsem …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Jmenuje Edarda ve větě před tím.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 6. června 2012
  • No jestli chceš pózovat "na ostro" - my Ti nemůžeme bránit :-)) Ovšem tak či onak budeme požadovat fotodokumentaci, že bylo tak činěno :-D
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Leda by sis tu stoupl v prostěradle se ságou v jedné a HBO mečem v druhé :-p
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Gepeto - u toho vyslovování by se mohla omylem i pozvracet :-)) Zkus to říct 10x rychle za sebou :-p
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 6. června 2012
  • No nevím...já to považovala za stejnou ilusi, jako když zakrývala, že je slepá (a nejen to) od Soddenského pahorku.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 6. června 2012
  • KRYTON: My tomu věříme. OSTATNÍ: (S nulovým nadšením) Věříme. KRYTON: (Skandovaně) My - tomu - věříme!!! OSTATNÍ: (Rozmrzele) Věříme.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Anonym 6. června 2012
  • jo, tam se proflákne, že Yennefer je hrbatá, ale iluzí to zakrývá :-)) Ale hlavně jsou tam ta skvělá a oduševnělá přání Marigoldova :-D Jo? Já vždycky myslela, že ji za mlada mágové vyléčili. :-) Líbí se mi, jak vždycky mlží okolo otázky, kolik jí j…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 6. června 2012
  • a Ápise :-))
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 6. června 2012
  • Co třeba Reggie Wilson a jeho „Hity z výtahu“?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 6. června 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.