Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Heavy...no asi totéž co s Kingem...už nedám na řeči "Ale to jsi neviděla/nečetla to správné ořechové"...deník bridžit džounsnové, lav akšualy a jak na věc a mám v tom naprosto jasno, že toto není typ filmů u kterých jsem ochotna strávit minutu draho…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Heavy - takhle se jmenovala ta druhá kravina ve které figuroval Colin Firth, že to u mne má nahnuté :-)) To jsme taky byla nucena shlédnout a můj kalich trpělivosti přetekl :-p
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Jist - podle pravidel je to ta Olomouc, ale olomoučáci si o tom myslí něco jiného (Kroměřížáci mají stejný problém), ale u těch olomoučkáků jsme to ochotna akceptovat, pokud je původní název "Jules Mont" :-) Což nic nemění, že pravidla jsou daná...
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Pojedeme do toho Olomouce. Pojedeme do té Olomouce. Zaútočíme na ten Olomouc. Zaútočíme na tu Olomouc. S Olomoucí jsme prohráli. S Olomoucem jsme prohráli. Mě přijdou obě možnosti vhodné :)) Mula/mezek jsou to dva různí kříženci koně a osla :…
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 24. května 2012
  • Bimbo Šourek z Krajce je tam taky ? No totok :-D
  • Občas se některé povídky opakují. Ale ne moc často. Já osobně začal knihou Hrůza v Dunwitchi a pak sbírkou V horách šílenství. Knihy většinou na sebe nijak nenavazují, takže by neměl být problém. Nejlepší je to číst potmě před spaním :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 24. května 2012
  • Já rači kuře :-p
  • Pojďme se bavit o té osmé epizodě, sakra. Viděl to někdo? Já teda ne. :-) A teď schválně, co se stane, když řeknu totéž já :-D
  • Nejzajímavější sci-fi/fantasy co jsem četla byla od Marka Twaina "Yenkee z Connecticutu na dvoře krále Artuše, ale nejraději od něj mám "Dopisy z planety Země" :-)) Má fantastický smysl pro humor, zatímco "Yenkee" je hodně hořkokomická....
  • Z Čech až na konec světa je docela útlý cestopisek a milý :-)
  • Ale no tak - když to není o Daenerys tak to jde...buď ráda, že na základce nepsal - můj vzor Alois Jirásek :-D
  • Jediný dotčený by mohl být Alek, ale dozajista nebude :-)
  • Tobě by to uvěřit mohli....za mými příspěvky hledají jinotaje :-p
  • Heavy Zmije - no neříkala jsem Ti to před hodinkou ? :-D Dívat se a vybírat sázky! :-D
  • Blackfiši - tomu nápadu fandím a docela věřím, že to bude součást zápletky - mám dojem, že chce dostat proti sobě Jiného a Rohlíkora (ledu a ohně - rozumíme si :-))) ) a až se pobijou, tak se to vrátí do starých kolejí...nebo dojde k velkému katakly…
    V diskuzi Noční král Komentář od Anonym 24. května 2012
  • Ariane - tvoje zbásnění Roberta se mi moc líbí - je hodně lidské:-) Mr. Heavy - 30 normostran.....přestaň si dělat z nadšených pisatelů čurynu :-p Gepeto - klidně dohoď více povídek na dané téma - to je naprosto v pořádku :-) Hildegardo - na čučo…
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 24. května 2012
  • simniak: jak píše miss U. dva tahouni nudní, ale zase zajímavé jiné POV. jenom nevím, jak dlouho vydržíš čekat, co jsem slyšela, tak na Píseň bývají v knihovnách docela slušné fronty. Proto musím být první kdo ji z knihovny vezme :-D. Jinak kdosi …
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 24. května 2012
  • U nového Bonda (DC) jsme si musela chvíli zvykat, že má neustálý duck face. Ale musím říci, že nové Bondovky už vypadají jako akční filmy a ne jako komédie (James Bond ujíždí se sličnou čelistkou sněžným skůtrům na futrálu od violoncella). prave som…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 24. května 2012
  • Zaplaceno, jen mě štve, že to nejde poslat do PO boxu, zas na mě určitě pošťák nenarazí doma :/
  • Tak to nakonec nezní tak špatně :-D. Arianne mě moc nebavila u Sansy byly zajímavé jen ty malíčkovi tahy ve hře. Ale Area mám rád :-D. Snad se ještě někdo ozve ať mám z více stran komentáře než mě Alek kopne za psaní mimo téma :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 23. května 2012
  • Já se tedy hlavně těším na Theona, Tyriona a Brana. Tak snad tito nezklamou.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 23. května 2012
  • Z tvého příspěvku to vypadá hrozně :-D. Tak uvidím sám. Hned jak bude v knihovně tak půjčuji a na dovolené čtu.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 23. května 2012
  • Lady Thaeresa: Wow, to je gól :D Máš fakt super blog :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 23. května 2012
  • Vím, že je to úplně mimo téma, ale jak byste bez spoilerů hodnotili tanec ten kdo ho četl? Je jako bouře? lepší,horší? Dozvíme se tam něco zajímavého?
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 23. května 2012
  • Jak přesné :D http://lady-whatever.tumblr.com/post/23431062324
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 23. května 2012
  • 1) Ohař 2) Eddard/Robb Stark. 3) Robert Baratheon - kdo jinej vyhrál tři bitvy za den, popř. Stannis Baratheon - dobyl Dračí kámen, rozdrtil loďstvo železných (správně se neříká flotila, angl. fleet není flotila ale loďstvo, flotila je flotilla - to…
  • LOL Naprosto výstižné :D
  • Alek: kazdopadne si vsadim, ze Rosa odpadne....vzdyt uz ted je chudak zase namozeny. Ten uz by ten fotbal mel ale vazne vzdat, nebo bude ve 40 na kriplkare
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 22. května 2012
  • Ser Krutoslav: Tak to se mi asi spletlo dohromady s knihou....tak to je skoda, tim padem nechapu jak bude navazovat dej, kdy bude Tyrion zranen atd. ale tak to asi muzou zaridit jakkoliv. V knize jsem si hrozne prala, at u toho oblehani Joffrey umre…
  • Miss Utahraptor: No presne, Benjen jako AA.....uz ho vidim jak sedi na zombie bilem drakovi kteremu sleha z tlamy led a vichr, zautoci na tri pubertalni dorostence v podobe Danyininych (fuj to je hnusne slovo) jedinych detatek a zasype je snehem....…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.