Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Proč zrovna Tři děvky a Cersei Lannister ? proč ne 4 děvky ? a kdo jsou ty tři? A co na to jan tleskač? eh, to je asi na mě, páč to je snad můj žertík. Tohle já vlákno pro sumáře Cerseiných kapitol, proto Cersei. To už samo o sobě má k děvkám blízko…
  • Taky jsem potěšen! Skvělej nápad. Otázka je, kolik bude takhle přes léto hráčů. S cenou nemám problém, případně bych zkusil něco získat od HBO.
    V diskuzi AGOT hraní v Praze Komentář od Alek 25. června 2011
  • aha, no já jsem s automatickým vyhledávačem naprosto spokojenej. Primárně je kvůli spamu a ten od doby nasazení prakticky zmizel. Ale cenzura nehrozí, max. vynucená CAPTCHA.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 25. června 2011
  • Brynden a homosexuál - i já si nějaký náznaky pamatuju. Dokonce to snad bylo vyřčeno víc, než v případě Lorase a Renlyho - což by možná mohlo zase znamenat, že to není pravda :-) Jinak Bryndenova důležitost se ukáže asi brzy - pokud nebude obsazen …
    V diskuzi Jon? Sníh Komentář od Alek 25. června 2011
  • Tak teď nevim, o čem je řeč...
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 25. června 2011
  • chyba v nastavení pro uživatele, byl povolenej jen strike, ne del. snad tedy opraveno, dík.
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 25. června 2011
  • sethi, paul-cz: Přesně něco takového jsem tušil, díky. Hezky je to vidět na odlišném přístupu dvou asi nejzajímavějších IF skupin: http://winterfell.deviantart.com/ - největší, nejstarší, používá hodně Favs, vlastní galerii má čistě pro své členy a…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 25. června 2011
  • Synovce Neesona, napadne je pak v tom lese, kdy mu Neesn odmítne vydat Baliena. Webb hraje kovářského učně.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Alek 24. června 2011
  • No právě z těch důvodů čkání na autory a jejich sschválení uvažuju, že by členové nevkládali obrázky do galerie, ale do oblíbených, kde to je bez schválení - ještě teda nevim, jestli ty oblíbený nejsou vázaný jen na adminy skupiny... No asi je to f…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 24. června 2011
  • Trochu z jiného... zrovna jsem si pustil svoje oblíbený Království nebeský (pěkně HD ext verze) a hned po 10 minutách už 2 herci z GoT. O Nikolajovi jsem to věděl, ale i Bronson Webb (Will) se tam mihne - ten kluk snad nemůže hrát nic jiného, než pr…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Alek 24. června 2011
  • Řekněte mi, až k něčemu dojdete, já jsem se v té záplavě teorií už ztratil :-)
  • Je tu někdo, kdo se vyzná na deviantART? paul-cz to ve mě zase probudil, tak jsem založil http://zapadozemi.deviantart.com/ Akorát to funguje zase trochu jinak, než jsem myslel. Když chci přidat dílo do Galerie, musím počkat na potvrzení autora, zdá…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 24. června 2011
  • Modrá růže je headův výmysl, tím se nenech zmást :-)
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od Alek 24. června 2011
  • No s povídkami se to má jednoduše (ale uznávám, že v tom třídění obsahu mám ještě co k dodělání). 1. část Dunka tu není (vyšla v českém překladu). 2. část tu je (překlad Léto). 3. část je právě tenhle článek - ale jde jen o ukázku (opět překlad Léto…
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od Alek 24. června 2011
  • To nevim, Bookdepository poštovný nevede :-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 24. června 2011
  • no ona se nezrušila, předpokládám, že na té adrese pořád je... sic těžce mrtvá, což jsem teda tušil hned od počátku - páč to přidávání nových obrázků byla otrava. K tomu autorský práva...
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 24. června 2011
  • Opravdu nemá moc smysl zakládat skupinu, když už jich celkem dost existuje.. Kdyby tu bylo víc lidí, co se pohybuje na deviantArt, klidně bych do toho šel a založil vlastní., když nad tím tak uvažuju a po dlší době jsem zas prošel pár obrázků...
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 24. června 2011
  • hmm, no je pravda, že zdejší vyhleávání je podobně naprd jako to na starym webu. Na tom hodlám ještě zapracovat, resektive na to pozvat strýčka glogla :-) Ale tak hlavně, že jsi nás našla!
    V diskuzi Tajemný rytíř Komentář od Alek 24. června 2011
  • Ako by pri pohľade na ňu mohlo Cersei prejsť hlavou, žeby ona mohla byť mladšia kráľovná, ktorá ju oberie o trón? No a proč ne? :-) Dormer mi taky nikdy moc neseděla, ale vlastně je to asi ideální volba pro Margaery, která je taky dost podivná, kon…
  • No vidite, 3 nebo 13, neni to jedno? :-)
  • No já právě při tvorbě tohodle zjistil, že existují nějaké skupiny a že by to možná bylo vhodnější, ale to jsem si zas říkal, jestli to más smysl tvořit, když už pár takových skupin je... třeba tady to maj docela promakaný - jen ten výběr obrázků :…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 23. června 2011
  • Na devartu je toho víc, nejen jedna skupina. Kdysi jsem tam zkoušel vytvořit nějaké spojení toho nejlepšího, ale nakonec mě to pustilo, http://carodej.deviantart.com/favourites/
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Alek 23. června 2011
  • V rámci propagace si na trůn sedly všechny významné postavy, byl na to spešl teaser... ale kdo ví ;-)
  • ad Loras - je hezké, jak se ten seriál začíná promítat do knih. Zrovna jsem čet něco z Bouře mečů, kde Lorasův bratr říká Sanse, že Lorase mají v rodině všichni rádi, je pohledný a všecho, ale manželem by jí dobrý nebyl :-D
  • No vida, tak první prolomení týkající se castingu druhé série. Natalie Dormer bude Margaery Tyrell. Znám jí teda jen z Tudorovců (Anna Boleynová), byla skvělá. A bude asi i tady, pokud je teda záměr jí tak moc postaršit... http://insidetv.ew.com/20…
  • A nemůže být Gerion třetí hlava draka? Je to vlastně úplná kravina, zapomeňte na to, seknul jsem se o generaci :-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 23. června 2011
  • http://www.predjamski-grad.si/en-index No tiskovka nakonec byla ta hostina. Vždycky mezi chody byl čas na nějaké povídání, žádné oficiality. em tam rozpačité, žádná organizace...
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 23. června 2011
  • Zatim to teda vypadá spíš jako Hostina pro GRRM :-)
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 23. června 2011
  • GRRM má právě tiskovku na Slovinsku, živě lze sledovat na HBO.
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Alek 23. června 2011
  • Já na kindlu taky moc nečtu (asi od doby, co mám iPad :-), ale právě ten slovníček je super, jen postavím kurzor ke slovu a vyjede mi překlad. Žádné listování či přepisování do slovníku.
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 23. června 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.