Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Jasny, ty jsi výchozí bod :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 30. dubna 2011
  • Hehe, bude souboj o titul Zpozdileho lorda? :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 30. dubna 2011
  • No kritizovat manželku prezidenta, vzhledem k té naší soucasné, to je docela odvaha :-))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Alek 30. dubna 2011
  • Taky jsem se mrknul na nějaký podvečerní sestřih. A bylo to fajn. W. opatství je krásný a vůbec ty dlouholeté tradice. Myslim, že v tomhle směru je Britům co závidět, nemluvě o tom, že se dá závidět i Williamovi :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Alek 30. dubna 2011
  • ad rozpočet - beru zpět, ona to asi neni úplná kravina, Řím měl kolem 100 milionů, jsem ho trochu přecenil. A GoT se taky prý nakonec dostal dost přes plánovaných 50-60 melounů. Tak to asi poblíž bylo...
  • A kdo tomu nevěří, editorka nabízí ochutnávky, http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150176352842173&oid=161910773833999&comments Pozor, pokud nemáte rádi vyjevené amíky, fakt si to nepouštějte :-)
    V diskuzi Tanec s draky je hotov! Komentář od Alek 29. dubna 2011
  • 14. června by měl vyjít soundtrack Ramina Djawadiho k Hře o trůny. Myslím, že se tu o to někdo už dřív zajímal...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 29. dubna 2011
  • A helemese :-)
  • Taky třeba že na seriál sehnali víc peněž než stál třeba Řím. No tak to je asi blbost... Ale dík za info, zrovna včera jsem přemejšlel, v který Pevnosti o tom něco bude a podle obálky jsem tipoval, že v týhle ještě ne.
  • jj, klidně ať přijde. Tak nás bude 10 (pokud dorazí Amaroun, který není na seznamu) a z toho už ty dvě hry poskládáme.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 29. dubna 2011
  • No já jsem zas četl jeho nadšení předstvitelkou Oshy. Natalie Tena je prej tak dokonalá, že jí chce do hrdinky promítnout. Takže ta nám během dalších kapitol asi značně omládne :-)
    V diskuzi Happy end Komentář od Alek 29. dubna 2011
  • Vždyť to jsou všechno PR články a fan preview. Nic víc. Vlastně jsem ještě nikde plnohodnotnou recenzi neviděl, taky není z čeho. V zahraničí je pár serverů, kde dělaj sumář epizody a hodnotí ji ve vztahu k těm 6, které viděli.
  • Dáváš tím najevo ostatním, že tohle se ti fakt líbí a že by na to měli taky koukat... :-)
  • jj, četl, zajímavý to je, klidně bych si přečet i něco delšího.
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Pochopila jsem z té diskuze správně, že jednosvazkový Střet králů vyjde už v červnu a ne až na podzim? Hmm, no jo, je to tam. Tak se asi rozhodli to trochu urychlit...?
    V diskuzi Tanec s draky je hotov! Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Hele, lidi, já ty mapy fakt nedělal. Je to převzatý z těch zdrojů HBO. A zdá se mi to ok...
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Lord za zásluhy, nositel titulkového řádu :-)
  • hmm, ale to by moh Talpress prodávat, kdyby byl chytrej :-)
    V diskuzi Tanec s draky je hotov! Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Trailer pěknej, hlavně ten úvod. Snad to bude lepší, než ten poslední díl, to byl první, u kterýho jsem vážně uvažoval, že odejdu z kina, nebo usnu.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • No to s GB netrklo ani mě, ono vůbec tahle mapa je trochu jiná od všech co kdy předtím byly. Já jsem zvyklý na tu větší nudli (http://www.icefire.cz/mapy) a ta mi připomínala vždy spíš americký kontinent.
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Díky za odkaz, tahle diskuze mi unikla. No takže je to tak, jak jsem předpokládal...
    V diskuzi Tanec s draky je hotov! Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Talpress to zatím neupřesnil, možná to bude nakonec jen jedna knížka, to je pravda, akorát, že v tom případě, se ten překlad nechutně protáhne :-(
    V diskuzi Tanec s draky je hotov! Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • jj, Martellové, moji oblíbenci.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Nechci být hnidopich, Aleku, ale na té mapce jsi hodil Železné muže na špatné ostrovy. Nezdá se mi... Baratheonům by se mohli přidat i Myrcella a Tommen Přidám hned, jak to bude mít smysl, nechci zatěžovat hlavy nováčků zbytečnými postavami "stejně …
    V diskuzi Průvodce Hrou o trůny Komentář od Alek 28. dubna 2011
  • Zapper základ a pro 6 přinese. jj, s tím 4kovým AGOTem počítám, ale ten bude teda až s aqwartym, takže mezitím může být BoW/lepení, případně já budu třeba vypomáhat zpočátku nováčkum.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • Tyrion mě zajímá, Euron taky. Martell přiměřeně (to si musím rozmyslet). Dany a její draci mě nezajímají. Takže si nemyslíš, že tihle tři a Dany se střetnou? Dany a Draci jsou přeci pojítko, který pohne dějem výrazně kupředu. Mě Dany taky sama o sob…
  • Hostina byl perfektní příklad, že všechno funguje i bez ní. Děsivá představa, že v Tanci jí bude nadbytek . To tě fakt nezajímá, co bude s Tyrionem? Co bude s Euronem? A jaká bude nová POV Quentyna Martella? Pro mě jsou to ta největší očekávání stra…
  • Safra, lidi, chápal bych, že vás neba Dany v dílech 1-3. Ale v Tanci s draky jsou to přece jedny z nejočekávanějších kapitol. I když pro vás její postava není zajímavá, tak k ní přece směřují minimálně 3 extrémně zajímavé postavy. Podobné to vlastně…
  • To budu muset napsat asi někde výrazně na homepage. Takže ještě jednou, na spoilery si hrajeme v diskuzích kolem seriálu (Hra o trůny 1x0x...), ve zbytku je to dost zbytečný, to už nezachráníme ;-)
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Alek 27. dubna 2011
  • No to je super. Ten BoW chtěl totiž někdo zkusit (snad Osanos) a Amaroun není úplně jistý. Takže ho pls Shako vem, pokud dorazíš. V ideálním případě, pokud dojdou všichni, by nás i tak bylo na deskovku moc, takže BoW jistě najde využití. Na druhou d…
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 27. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.