Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Je to moc pěkný, právě na tohle jsem se kolem seriálu moc těšil. Btw, nepamatujete si adresu na ten web, kde mohou lidi sbírat nějaké ty body a pak vyhrát balík prachů - navázalo to nějak na Maester Path a já to zaboha nemůžu najít.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 16. dubna 2011
  • Tak tak, Martell se nechtěl hned na začátku pustit do sporu s Baratheonem, čekal, že to obstará Lannister, ale to se šeredně splet a Deště Kastameru nezazněly :-) Ale aspoň že nevládnou krakatice, s tím bych asi nemohl žít :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 16. dubna 2011
  • Zbytek odtáhnou Martellové ;-)
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 15. dubna 2011
  • Taky docela koukam :-)
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 15. dubna 2011
  • Chtěl jsem to jenom shrnout, alespoň jsem si nevšiml, že by tu byl osamělý vlk nebo dokonce celá smečka, které by se překlad v Hostině líbil. Kupodivu to není vůbec tak jasné. Tehdy před lety když bylo kolem hodně vášní, tak jsem dělal anketu a i js…
  • Super. Ještě pro jistotu, kdybych měl na aqwartyho či austina špatný mail. Andre může, ale končí v 5 v práci, takže by byl až tak kolem 17.30. Mně je to vcelku jedno. Je to na vás, jestli je další časový posun ok. Dejte pls vědět. Udělali bychom to…
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 15. dubna 2011
  • No já na to koukal spíš z profesního hlediska, co se týče IF asi bych se bez toho taky obešel...
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Fakt bych chtěl vidět ty týpky, co seděj v kreativním marketingovém oddělení HBO. Tohle je hustý :-)
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Dvě vlákna... historické důvody. Máte na vybranou, není třeba psát do obou :-)
    V diskuzi Výslovnost Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • 5:51 v čele stolu, ale teď už si teda nejsem zas tak jistej...
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • To seš asi druhej, po GRRM :-) resp. je pro něj jeho psaní nejtěžší. Hele a proč? Nějakej konkrétní zlom?
    V diskuzi Ice-Fire novinky Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • snad ne na svý? :-) Psal mi Andre, že si to zkusí na zítřek zařídit, takže by nás bylo 5 + někdo náhodný na Palubě.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Nájs, skoro mě to ke konci až dojalo... jo a zaujalo mě, že jsem tam zahlíd del Torra. Nebo jsem se přehlíd?
    V diskuzi Píseň zazní na HBO! Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • No já mám velkou chuť zahrát, kor když se to další hraní zase odsunulo. Takže můžeme zítra vsadit na tu Palubu, že tam někoho najdem. Ale tam by to teda bylo asi až od 17 hodin., jak psal Shako.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Dobře, takže ZMĚNA. Sobota 23. se šoupe o týden na 30. dubna. Resetoval jsem přihlašování (info pro Zappera a Osanose). Podle zájmu pak začnu řešit místo.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • No já to vidim jako hodně reálný, teda jako nešoupnem karetní turnaj, ale ten s náma stejně nemá tolik společného. Takže prostě ten bude 23. a 30. bychom udělali deskovku + BoW. Teď teda ještě váhám nad tím zítřkem, jestli ho nešoupnout na sobotu,…
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Navíc jsme mnohem více ateistická země, tak se hodně lidem Velikonoce spojí jen s Velikonočním pondělím, vajíčky a tak. Tak tak, a to pondělí ja hlavně můj snad nejméně oblíbený svátek, takže to těžce ignoruju :-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • jj, taky máme tohle období, jen mu říkáme Velikonoce a asi jsem ignorant, ale prostě mě nikdy nenapadlo, že to je složenina dvou slov... ok, takže víkend 30.-31. by vyhovoval? Nějaké preference sobota/neděle a čas? Dej nějaké rozmezí a já podle to…
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • Tyjo, právě jsem učinil úžasný objev. Velikonoce - velká noc. Díky díky, sarvene a Osanosi. :-D No v tom případě vidím jako nejschůdnější tu příští sobotu o týden posunout, bohužel to teda nespojíme s kartičkáři :-( Jaime: A co zítra? Či pozítří?
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 14. dubna 2011
  • To bude spíš záviset na recenzentovi. Pročet jsem těch recenzí mraky, suverenně jim vévodí Maisie Clarke a Dinklage. Bean je všemi brán jako takový standard, nepřekvapí, nezklame. No a pak jsou vypichováni pokaždý někdo jinej, Addy, Allen, Issac, He…
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Tos mě přived na myšlenku, jak dlouho většinou tak trvá karetní turnaj? Začíná myslim v 10, tak že bych deskovku posunul v tu sobotu na pozdější čas...
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • No zítra to rozseknu, ještě jsem oslovil pár želízek. Ale nerad bych spoléhal na nějaké náhodné lidi na Palubě. Větší starosti mi dělá ta sobota 23. dubna - vypadá to, že jsme to neodhadli, ty Velikonoce poblíž mi nedocvakly :-/
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • hmmm, mrknu na to, ale na mojí opeře vše ok. Nestahuješ nějaký beta verze? Tohle zní spíš jak nějakej bug tý verze opery...
    V diskuzi Poznámky k webu Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • To není divu, sám GRRM se k tomu několikrát přiznal. Každopádně dík za tip, vždycky jsem si chtěl z toho období něco přečíst, ale nevěděl co. Nebo máte někdo ještě nějakej lepší tip?
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • No tak dajme to toho 15. na Palubu. Chce to 6 hráčov. Nemám s tím problém. Jen upozorňuji ty, co tam nebyli, že se tam platí symbolický poplatek.
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • ad recenze - zejména ta TVSquad od Maureen Ryan je poměrně studená sprcha. Ryan totiž byla jeden z nejnatěšenějších kritiků a hodně o natáčení GoT psala. Tak jsem zvědav ještě na druhou podoně zainteresovanou osobu a to Poniewozika z TIME, který by …
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • To by to pak jako bylo bez hot scén? 8-)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Naprostý souhlas se sarvenem, nemilosrdně to škrtnout a najít řešení Cat a Jaime, které lepe poslouží seriálu.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Velka noc? Premiera? Takže víkend 22-23? No tak to by docela sedelo to hraní 23, ne? ;-)
    V diskuzi Dubnové AGOT hraní Komentář od Alek 13. dubna 2011
  • Uplně slyším ten skřehotavý flankerův hlas ala Stará chůva :-)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.