Alek

Uživatelské jméno
Alek
Datum registrace
Návštěv
8
Poslední aktivita
Funkce
Administrátor

Komentáře

  • Arya je nejlepší - a tím tentokrát myslím opravdu tu tapetu (jinak to platí samo taky :-)... ten kontrast kajícího se neviňátka a drsňačky s kudlou v ruce.
    V diskuzi Fanouškovské tapety Komentář od Alek 17. března 2011
  • Né, vážně, díky za zveřejnění, a promiň za tu práci, co jsem ti přidělala... Nemáš zač. ;-) Tu práci s implementací alespoň nějaké galerie bych měl stejně a ještě mít budu (tohle je spíš provizorní řešení fungující jen pro obrázky na šířku).
    V diskuzi Fanouškovské tapety Komentář od Alek 17. března 2011
  • Dodal jsem ty dnešní postavy do článku a teď ještě přidávám: Hra o trůny: Na place (vesměs staré Inside... video, ale s novými záběry)
  • To se můžeš už přesvědčit na vlastní oči, http://www.icefire.cz/fanouskovske-tapety
    V diskuzi Plakáty Komentář od Alek 17. března 2011
  • Což mi připomíná, že už bych mohl vypublikovat dlouho chystaný článek s tvými pracemi...
    V diskuzi Plakáty Komentář od Alek 17. března 2011
  • Tak nakonec budeme mít zítra minimálně jedno místo na hraní volný. Má někdo zájem? Bude se hrát AGOT deskovka, v Outpostu od 17 hod.
  • Aha, tak to mi nedošlo, YT se pokakal tak nějak všeobecně :-)
  • Je to divný, když to video vložím do článku tady na webu, tak je to v poho, i titulky jsou dobře nezalamovaný.
  • hmm, taky se mi to zcuklo. Ale včera to nebylo... to odpo nahraju asi znova, páč jinak nevim, co s tim.
  • alias Dr. House :-)
  • Jaime už je taky, trochu se zpozdil no :-)
  • Vesměs totožné informace už jsou i na webu HBO. Včetně dat vysílání, popisů prvních epizoda a několika lokalizovaných teaserů. Martin Stránský je asi docela dobrá volba na Neda (jestli se teda nemýlim, jen odhaduju) a bez té ozvěny použité v teaseru…
  • A tady je výsledek na YT http://www.youtube.com/watch?v=YNOYESx25io
  • hehe, asi jsem byl pomalejší no, dělám do toho ty titulky :-)
  • Taky nevim co tam na konci Madden plácá, ale jako nejpravděpodobnější mi přijde něco ve smyslu, že když padne Noční hlídka, je na Starcích aby bránili jih...?
  • stevethepirate je šikula, který překopíroval ty videa s comcast na YT, ne? Ani na WiC ho myslim konkrétně neznají... stuntmeny jsem ještě neviděl.
  • Já to pak taky ještě projdu, myslim, že to bude zkorekturovaný ažaž :-)
  • To je lovecké kopí. Na kance. Na toho nešťastného kance. Ale skolil ho! Tak tohle mi taky nedocvaklo. Teď už to dává smysl.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 16. března 2011
  • Představuju si ho úplně jinak - hnusnýho, drsnýho, sarkastickýho. aha, no on tam vždycky byl jistý spor - viz obrázky ještě před seriálem. Mně se právě nikdy moc nezamlouvalo, když z něj dělali příliš monstrum. To je pak už spíš karikatura, která bu…
  • tady je to pořád ten děsně důležitej trpaslík, ať už hlásí, co chce viděls Tyrionův portrét? Já se u závěrečný scény z bordelu zasmál na celej autobus :-) Nemluvě o průpovídkách, jak miluje svou rodinu.
  • jj, Renly bude asi propadák, ale třeba překvapí, já začínám třeba s každým novým záběrem brát Roberta a vcelku i tu Catelyn.
  • Aha, tak ten Fancast nefachá, pokud nemáte předplaceno, ale na tom druhém odkazu postupně přibývají odkazy na YouTube. Arya rulez! :-) Jo a jeden záběr na Tywina a stačilo. Věřím mu to všechno :-)
  • Uuu, je toho mnohem víc, mraky portrétů. Lannisterové a Baratheoni. A pak spousta postav, jak už psal knedle. Bohužel nemám čas se tím probírat a přehazovat to sem, takže to až večer. Fancast portréty postav Představení Lannisterů a Baratheonů
  • Vkládání k YT videu je snadná záležitost, prostý import .srt s tím, že musíš mít to video pod svým účtem. To bych udělal, stejně už jsem pro icefirecz udělal účet. K překladu se ale dostanu nejdříve ve čtvrtek. Tak máte prostor na realizaci, moc toh…
  • http://fffilm.fuxoft.cz/2011/03/jsem-v-japonsku-je-mi-fajn.html Ten pán je skoro legenda českého internetu :-) A pak také překladatel filmů, např. Indiana Jonesů
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Alek 15. března 2011
  • jj, skoro jsem měl chuť ho linkovat na soc. sítích Respektu, ale bylo tam až moc „fu(c)kovin“ :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Alek 15. března 2011
  • Zrovna jsem si Starky pouštěl, vlastně poprvý pořádně. A je to moc pěkný video, lepší než mnohé ty trailery. Takže bych title s chutí udělal, ale Amaroun to vystih, to časování je vopruz. No uvidíme, když bude o víkendu chvilka času...
  • hmm, zajímavý, to by šlo. Přihodil bych určo filmového odborníka Eddarda/Rasberna. Chmura už jsme našli... Další recenzent je Macejko a dokonce na Sardenu, to jsem nevěděl.
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Alek 15. března 2011
  • No každá bude lepší, než tahl mrtvola :-) Zatím nevím, nejrealističtější asi je popřesouvat ty nej obrázky sem pod web, vytvořit nějaké malé galerie tady. Dřív jsem si myslel, jak to budu pravidelně aktualizovat, ale to prostě nezvládám, takže to bu…
    V diskuzi Galerie IF Komentář od Alek 15. března 2011
  • Moje chyba, chtěl jsem tu o tom napsat a zapomněl na to. Sorry. Galerie fungovala spolu s fórem a fórum jsem o víkendu kompletně odstřih, čímž tak nějak zůstala galerie bez uživatelských účtů. :-( Vzhledem k tomu, že je galerie stejně na hranici sv…
    V diskuzi Galerie IF Komentář od Alek 15. března 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.