Tyna

Uživatelské jméno
Tyna
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • No, byla v něm jistá malá míra slušnosti. Měl start do života ztížený, to unávám. Ale už nebaví poslouchat fňukaly, co se stali vrahy, protože jim v dětství spadla skleněnka do kanálu. U mě si to definitivně projel, když zabil ty dvě nevinné mlynářo…
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Tyna 2. září 2011
  • Souhlas. Aša je celkem fajn, Theona člověku musí být líto, ale celá ta rodina, potažmo komunita, je nechutná.
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Tyna 2. září 2011
  • samotná epilepsie by ho nezabila. Přijde mi, že má něco víc. Třeba DMO, která mu kromě epilepsie způsobuje i ty další příznaky. Ale souhlasím, že kdyby ho přestali trávit, mohl by se jeho stav zlepšit.
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 2. září 2011
  • Eddard výchovu svých dcer tak zásadním způsobem zanedbával) Neřekla bych, že ji zanedbával. Prostě byla úměrná tomu, co se od urozené dívky očekávalo. A Sansa v tom byla ta dobrá. Konec konců to Ned vysvětlil Arye, když se ho zeptala, zda by i ona m…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 2. září 2011
  • Taky si myslím. Diváci nejsou snad úplní pitomci. U GRRM je časté jméno Jeyne Nestraš :-)
  • Tyna, OMG, keď to berieš tak vážne, tak to nečítaj, sú to iba knihy :) Však já to nemyslím zle. Ano, jsou to knihy. Ani ti lidé nejsou skuteční. A my tu o nich debatujeme ve stylu "co by udělali, kdyby..., nebo jaké bylo jejich dětství" :-) To …
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 2. září 2011
  • Ježiš, Roberta Arryna by som osobne odpravila hneď, Go, Sansa, Go! :D Vážně? Zavraždila bys vlastního osmiletého bratrance za zločin, že se narodil nemocný a labilní matce?
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 1. září 2011
  • Je jiný než Jiný, ale nemrtví ze severu taky nejsou jiní, ne? jen mrtví, které Jiní vzkřísili
    V diskuzi Sandor Clegane Komentář od Tyna 1. září 2011
  • Hm, to už jsem zapomněla. Chlapi, co si za sex platí, nějak ztrácí na přitažlivosti. A to se mi nelíbil ani před tím.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 1. září 2011
  • Souhlasím, že pokud nebylo manželství konzumováno, lze ho za určitých podmínek zrušit. A Sansa je stále panna. S lannistery si zachvíli nebude muset Malíček dělat starosti. Myslím, že by se ten andílek mohl poučit. Ale jestli ta zákeřná malá mrcha…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 1. září 2011
  • No, mám dojem, že nejblíž k nějakým techtlím mechtlím se dostal, když políbil Sansu, případně, když Arye líčil své sexuální fantazie, jak Sansu znásilnil. Ale třeba se realizuje "za scénou", kdy nám to GRRM neukazuje.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 1. září 2011
  • Znám. Četla jsem Nádraží Perdido, Jizva, Město a Město a Un Lun Dun. Miluju podivná velkoměsta a bizarní totalitní režimy, takže u mě není, co řešit. A Un Lun Dun je perfektní knížka pro děti, kterou si s chutí přečtou i dospělí. Někomu vadí, ž…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Tyna 1. září 2011
  • No, alkoholici mívají v intimní oblasti často jisté potíže... :-) Ostatně zmiňují tam někdy Sandora s nějakou ženskou?
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 1. září 2011
  • Mám dojem, že to nějak vyplynulo z konverzace mezi Jamiem a matkou Jeyne po pádu Řekotočí, která mu řekla, že se nemusí ničeho bát (Robbova dědice), že své dceři dávala po celou dobu antikoncepci tak, jak jí poručil jeho otec. A taky už v době, kd…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Minbarové by mohli být třeba Reedové.
  • Freyové udělali ještě jednu chybu - Tywin proti jejich postupu nic neměl, ale i on musel brát ohledy na vlastní lidi. Západ sice po zkušenostech mlčel -ale souhlasil? Freyové by neměli šanci ani s živým Tywinem, jen by jim nehrozilo oficiální vraždě…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Jo a Theon/Smraďoch by byl Pakmařan :-)
  • Uplivovali, asi jako před Jamiem, který zavraždil krále, jehož přísahal chránit svým životem. Holt, když máte moc a peníze, opovržení časem vyšumí.
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Je to takový záporný sopiler :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • To je boží, dííík. Bertme to tak, že Sansa na Centauri Prime vyrazila na ples, kdy dámy přišly v mužském a pánové v ženském ošacení. Jak to bylo populární třeba za carevny Kateřiny Veliké.
  • Freyové prostě vsadili na špatného koně. Věřili, že Lannisterové budou určující silou Západozemí. A oni si přitom skočili po krku. Největší veličinu odpravil vlastní syn a zdrhnul. Královna se intrikařením přivedla před popravčí špalek, Kevan je mrt…
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Je pravda, že Drogo se projevil na takového divocha překvapivě citlivě. Nicméně u chlapa na jedno vášnivé použití si představuju, že už to bude v posteli už umět. Zaučování mě láká spíš u nějakých zajíčků, ne u dospělého drsňáka.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Spíš nechápu, že se ho tatík nezbavil už dávno, zvláště když má podezření, že... No, však on to Theonovi vysvětlil. Ramsey je sice magor, ale stále je to jediný syn, kterého má. Roose je velmi praktický člověk. On Domericovi vysvětlil, co je Ramsey …
    V diskuzi Robb Stark Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Teprve teď jsem si přečetla Brienne z úvodu a jsem úplně dojatá. Fňuk.
  • Hmmmm, v případě Zimy s velkým z by pro mne mohlo být obyvatelné i moje milované Dorne.
  • No, až se dozvíco se stalo strýci Kevanovi, třeba na něj bude možno uplatnit stejnou taktiku jako na Robba po "smrti" Rickona a Brana. "Ty můj chudáčku, já tě obejmu, když je ti tak smutno. Páni, to je vedro, radši si odložím..." :-) p.s. Myslela j…
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Babylon 5 je najlepší seriál všetkých čias Jé, to mě zahřálo u srdce. Babylon 5 JE nejlepší seriál pod (jakýmkoliv) sluncem! Možná už jen ze sentimentálních důvodů, ale JE!
  • na jednorázový úlet Khal Drogo No nevím, vzhledem k jeho popsaným postelovým "dovednostem" je to možná skvělý bojovník, ale zoufalý milenec. Ačkoliv, jak se říká, proti gustu... :-)
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Že jo :-) Stav v knize nehodnotím, to by nám rychle došli kandidáti.
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 31. srpna 2011
  • Tak, když už jsme se posunuli/y na tenčí led, třeba by se Renly s Lorasem nechali přemluvit k takovému ...ehm, experimentálnímu modlení ještě s nějakou slečnou. :-)
    V diskuzi Hlasování pro dámy Komentář od Tyna 31. srpna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.