sarven

Uživatelské jméno
sarven
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • 2 flanker: pravda je, že z písania, ktoré ma priamo neživí sa najviac pohnem raz za rok - na letnej dovolenke. keď ma tretí deň prestane baviť pláž, tak celkom rád píšem (aj keď výnimočne perom do zošita, čo mi už akosi nejde...)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od sarven 2. března 2011
  • pán much je fakt vážna vec. následne som videl kutlovú ázijskú Battle Royal, ale musím povedať, že oproti PM je to trochu odvar. napriek tomu, že je to prvoplánovo dosť drsné... vlastne hlavne preto... dík za templársky typ. také si rád prečítam.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od sarven 2. března 2011
  • pozerám, že len chvíľu som na prieskume v začarovanom lese, a tu na Zdi zatiaľ priviedli čerstvé princátka :) vitajte! a tom som zvedavý, čo sa udeje po seriáli, alek si už určite "žmolí ruky" (mne ruce) :)
    V diskuzi Dabing Komentář od sarven 2. března 2011
  • tiež sa prihováram, nechajme malaz malazanom. veď aj ja to koniec koncov čítam v období sucha. čo sa týka historky, kľudne by som jej veril. myslím, že sa dejú rôzné vtipné veci a častokrát môžu výrazne zmeniť výslednú knihu. ak niekto vás niečo p…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od sarven 2. března 2011
  • človeče, mne to príde dosť suché. a to mám za sebo tri alebo štyri malazy a mám rád sapérov aj bena. ale celkovo stále nechápem ten povyk okolo, príde mi to tak-tak stráviteľné... ale netvrdím, možno je chyba v mojom prímači... (nemyslím si :) )
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od sarven 1. března 2011
  • heh, navrhujem printscreen úspešneho riešiteľa :) alebo podobné jednoznačné riešenie :)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od sarven 28. února 2011
  • najlepšia je Lenka. z troch dôvodov: dovoLenka páLenka miLenka :)
  • mne to asi nešlape. je tam 5 sústredných kruhov ale v tej pomocke su len tri znamenia... heh... budem trápny, ale exaktnejšia rada, alebo návod by neboli? dakujem :)
    V diskuzi The Maester’s Path Komentář od sarven 28. února 2011
  • pripájam simultánnu ponuku: kto má chuť zahrať si v Bratislave?
  • veľmi podarené. uvidíme čo sa stane, keď pukne pozlátko ukážok (strih, hudba) a ukáže sa skutočná podoba. pevne verím, že budeme mať radosť.
    V diskuzi Železný trůn Komentář od sarven 28. února 2011
  • ako sme aktuálne na tom?
    V diskuzi Hra o trůny Komentář od sarven 28. února 2011
  • skusil som to stiahnut z toho torentu, ale ani to netuklo. netusite co za problem to moze byt? vyzera ze to tam je, ale nechce to tahat...
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od sarven 26. února 2011
  • super. ako prestížny kritik z kinemy a hlavný medializátor na slovensku očakávam niečo podobné každým dňom. neverím, že by ma v hbo prehliadli :)
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od sarven 25. února 2011
  • zopár hlavných bodov, komentárov by ma zaujímalo. ak tam niekto pôjdete, bol by som vďačný za pár postrehov. diky
  • joff mi príde absolútne presný, to Olorin vystihol. Eddard asi naozaj bol najmä prekvapený, osobne verím, že posledná myšlienka patrila aryi a sanse. teraz niečo ťažšie. predpokladajme, že zomrel Sandor. akože. čo bola jeho posledná myšlienka? Kde…
    V diskuzi Posledné myšlienky Komentář od sarven 23. února 2011
  • môžem vytvoriť vlastnú diskusiu? ako?
  • tak. preč so mnou
  • tie nadpisy. musí to bét maryšo?
  • ak som mal po prvom behind the scenes pochybnosti o celkovom obraze, že či bude pôsobiť dostatočne filmovo, tak táto ukážka ma upokojila. scény, farby, možno aj triky, všetko dohromady vytvára naozaj pekný obraz. teším sa preveľmi
  • na tunajšie odporúčanie som si vypýtal MZ od ježiška. čaká v knižnici, už je takmer na rade... som zvedavý
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 18. února 2011
  • ja som od neho čítal Tiganu. možno 10 rokov dozadu? a pamätám si už len toľko, že som od neho nič daľšie nehľadal... nebodaj sa zlepšil?
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 4. února 2011
  • mortensen chodil z mečom aj na kávu, keď trénoval a hral Aragorna. ano postprodukcia a dobrý choreograf dokážu veľa. vôla takisto. takže sme optimisti. som za :)
  • je to najlepšie zo "zvyšku aktuálneho sveta". znie to hrdo, nie je to zas až tak veľa, ale je čerstvé, nápadité a literárne ako máločo z dnešnej ponuky žánru
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 4. února 2011
  • r.i.p. ad arya naposledy. vyjadril som znepokojenie a nádej, že to bude fajn. to je všetko :)
  • herecky talentovanú. iste. bavíme sa teraz o akčných scénach, o šerme konkretne.
  • som rád, že ste optimisti. príklad s nadalom je skvelý. lebo nadal je bežný človek, s bežnou vôlou a schopnosťami :) iste je to vec tréningu, ale šerm je pre dievča asi trochu cudzí, ľavou rukou môže byť ešte drevenejší. budem šťastný ak to odstrán…
  • tá ľavorukosť postavy môže dosť ublížiť akčným scénam. no ale uvidíme...
  • dobrá správa!!!!! dakujem
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 1. února 2011
  • podľa mňa je to čitateľné, ale nič špeci. na záver dokonca sklamanie. chlapík sa snaží písať súčasne a drsne, akože žiadne ideály, ide o moc a o sex, ale je to také trochu nedomrlé.
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od sarven 1. února 2011
  • to bude dabované??? nechcem.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.