sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
2 flanker: pravda je, že z písania, ktoré ma priamo neživí sa najviac pohnem raz za rok - na letnej dovolenke. keď ma tretí deň prestane baviť pláž, tak celkom rád píšem (aj keď výnimočne perom do zošita, čo mi už akosi nejde...)
-
pán much je fakt vážna vec. následne som videl kutlovú ázijskú Battle Royal, ale musím povedať, že oproti PM je to trochu odvar. napriek tomu, že je to prvoplánovo dosť drsné... vlastne hlavne preto... dík za templársky typ. také si rád prečítam.
-
pozerám, že len chvíľu som na prieskume v začarovanom lese, a tu na Zdi zatiaľ priviedli čerstvé princátka :) vitajte! a tom som zvedavý, čo sa udeje po seriáli, alek si už určite "žmolí ruky" (mne ruce) :)
-
tiež sa prihováram, nechajme malaz malazanom. veď aj ja to koniec koncov čítam v období sucha. čo sa týka historky, kľudne by som jej veril. myslím, že sa dejú rôzné vtipné veci a častokrát môžu výrazne zmeniť výslednú knihu. ak niekto vás niečo p…
-
človeče, mne to príde dosť suché. a to mám za sebo tri alebo štyri malazy a mám rád sapérov aj bena. ale celkovo stále nechápem ten povyk okolo, príde mi to tak-tak stráviteľné... ale netvrdím, možno je chyba v mojom prímači... (nemyslím si :) )
-
heh, navrhujem printscreen úspešneho riešiteľa :) alebo podobné jednoznačné riešenie :)
-
najlepšia je Lenka. z troch dôvodov: dovoLenka páLenka miLenka :)
-
mne to asi nešlape. je tam 5 sústredných kruhov ale v tej pomocke su len tri znamenia... heh... budem trápny, ale exaktnejšia rada, alebo návod by neboli? dakujem :)
-
pripájam simultánnu ponuku: kto má chuť zahrať si v Bratislave?
-
veľmi podarené. uvidíme čo sa stane, keď pukne pozlátko ukážok (strih, hudba) a ukáže sa skutočná podoba. pevne verím, že budeme mať radosť.
-
ako sme aktuálne na tom?
-
skusil som to stiahnut z toho torentu, ale ani to netuklo. netusite co za problem to moze byt? vyzera ze to tam je, ale nechce to tahat...
-
super. ako prestížny kritik z kinemy a hlavný medializátor na slovensku očakávam niečo podobné každým dňom. neverím, že by ma v hbo prehliadli :)
-
zopár hlavných bodov, komentárov by ma zaujímalo. ak tam niekto pôjdete, bol by som vďačný za pár postrehov. diky
-
joff mi príde absolútne presný, to Olorin vystihol. Eddard asi naozaj bol najmä prekvapený, osobne verím, že posledná myšlienka patrila aryi a sanse. teraz niečo ťažšie. predpokladajme, že zomrel Sandor. akože. čo bola jeho posledná myšlienka? Kde…
-
môžem vytvoriť vlastnú diskusiu? ako?
-
tak. preč so mnou
-
tie nadpisy. musí to bét maryšo?
-
ak som mal po prvom behind the scenes pochybnosti o celkovom obraze, že či bude pôsobiť dostatočne filmovo, tak táto ukážka ma upokojila. scény, farby, možno aj triky, všetko dohromady vytvára naozaj pekný obraz. teším sa preveľmi
-
na tunajšie odporúčanie som si vypýtal MZ od ježiška. čaká v knižnici, už je takmer na rade... som zvedavý
-
ja som od neho čítal Tiganu. možno 10 rokov dozadu? a pamätám si už len toľko, že som od neho nič daľšie nehľadal... nebodaj sa zlepšil?
-
mortensen chodil z mečom aj na kávu, keď trénoval a hral Aragorna. ano postprodukcia a dobrý choreograf dokážu veľa. vôla takisto. takže sme optimisti. som za :)
-
je to najlepšie zo "zvyšku aktuálneho sveta". znie to hrdo, nie je to zas až tak veľa, ale je čerstvé, nápadité a literárne ako máločo z dnešnej ponuky žánru
-
r.i.p. ad arya naposledy. vyjadril som znepokojenie a nádej, že to bude fajn. to je všetko :)
-
herecky talentovanú. iste. bavíme sa teraz o akčných scénach, o šerme konkretne.
-
som rád, že ste optimisti. príklad s nadalom je skvelý. lebo nadal je bežný človek, s bežnou vôlou a schopnosťami :) iste je to vec tréningu, ale šerm je pre dievča asi trochu cudzí, ľavou rukou môže byť ešte drevenejší. budem šťastný ak to odstrán…
-
tá ľavorukosť postavy môže dosť ublížiť akčným scénam. no ale uvidíme...
-
dobrá správa!!!!! dakujem
-
podľa mňa je to čitateľné, ale nič špeci. na záver dokonca sklamanie. chlapík sa snaží písať súčasne a drsne, akože žiadne ideály, ide o moc a o sex, ale je to také trochu nedomrlé.
-
to bude dabované??? nechcem.