sarven
- Uživatelské jméno
- sarven
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
vyzerá trochu ako banderas so zmeneným kaderníkom...
-
do tej knihy asi pôjdem aj ja, kalendár skôr nie. určite nie hromadne, fakt sa mi to nevyplatí .)
-
preklad je Ďalší polrok. ale išiel by som do originulu aj s mojou biednou angličtinou. to určite.
-
otázka znie, koľko času potrebuje vydavateľstvo, aby to dalo na pulty. lebo myslím, že by veľmi stáli o to, aby to bolo na predvianočnom trhu. to sa možno ešte stále dá stihnuť, ale už je to otázka týždňov.
-
myslím, že Tanec nám dá veľmi slušnú indíciu na ktorej strane je pravda. Či z Danny bude orientálny despota so zábleskami svedomia, alebo osvietený absolutista typu Márie Terézie. alebo ktosi úplne iný
-
bran má k mágovi naozaj asi najbližšie.
-
heade, šupol som ti tam par twisted evil
-
rozhodne.
-
ja mam odkaz na lište firefoxu a občas tam nostalgicky zablúdim :)
-
heade, je tam ešte tvoj nedokončený jaimie, a v hostiene má ďalších 7 kapitol...
-
brienne nie, jej kapitoly boli pre mňa utrpením. ceresei je zaujimavá, myslím, že preštudovaním jej kapitol sa podľa mňa nájdu dôležité hinty, to nechám niekomu vnímavejšiemu :) takže si beriem zmes z Dorne, to môže byť silný, ale lahodný mok
-
arya III. dopísaná, tým pádom je úplne celá až do konca hostiny. kto je Ďalší?
-
hostina. všetko čo bolo napísané, musí byť upratané, aby mohlo prísť nové.
-
heade, keď ja mam taky čudný pocit, že martin o nás vie, a čaká na nás. kým nezosumarizujeme tanec nebude. tak nejak to cítim v kostiach. inými slovami: PROSÍM ŤA, MAKEJ, MAKEJ!!! :)
-
no minimálne tam vešiam tie anotácie :) alebo ich mám dávať niekam inam?
-
dve aryie napísané. tretia zajtra.
-
blbnu tie odkazy. nieco zahaprovalo? chcel som pozriet kde som skoncil s Aryou
-
George "Bajaja" Martin? :) jon a tyrion pochopitelne iba v tom pripade, ak je quentyn out. co je asi menej pravdepodobne a preto možné :)
-
myslím, že pasáž keď Danny prechádzala tým zvláštnym domom plným vízií sa mi čítala si najhoršie zo všetkých jej kapitol. na druhú stranu aspoň človek môže objavovať stále nové veci, na túto dôležitú viziu som akosi zabudol. opravte ma, ale pri …
-
tak pozor, ak to čaká na mňa, tak si pripravte vreckovky! dávam aryi deň maximálne dva! idem na to!
-
ako si vlastne stojíme s anotáciami kapitol? možno mistr Martin čaká na nás? musím pozrieť čo robí Arya, holka nezbedná.
-
no kúzla sú asi spôsob akým si jeho schopnosti vysvetľovali ľudia. tak ako si o Varysovi mysleli, že má oči všade. freyovci sú evidentne verní svojej filozofii, to je pravda. čo som si ja z toho zobral bolo, že treba začať zvažovať veľajšiu líniu …
-
tak začnime očividným: mannyard plumm je/bol Krvovrán. btw, vyzerá byť charakter podobný kríženemu Tyrionovi s Varysom. Ideálny prvý minister povedal by som. teda ak je lojálny.
-
dočítané. a mám trochu pocit neukončenosti. ale pekná story. ideme na spoilery? :)
-
61. strana. a zatiaľ si vravím: hm, hm... páči sa mi to :)
-
s mojou angličtinou som na strane 12 a ešte tuším o čo ide. trmácam sa Ďalej, preklad uvítam veľmi :) následne aj spoiler. vlákno.
-
na fotke vyzerá o desať rokov staršie ako vo videu.
-
no pre mňa naozaj zmysel nemá, takže ak, tak si objednam sám.
-
MAca, to na čo sa pýtaš je naozaj jedno z verejných tajomstiev a častých zdrojov diskusií. Ja osobne si myslím, že nám pobehuje po knihe jeden Drak okrem Danny určite a je to buď Jon, alebo Tyrion. Že by to boli obaja je tiež možné, ale príde mi…
-
varys to bol určite, illyrio na 80-90%