Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • A na SpoilerTV taky :)
  • nevada je ďábel, ja som kažú knihu okrem tanca čítal 3-4 krát, ale pamätám si omnoho menej. :( :o)) btw: Pozdrž to, říkáš ty a já odpovídám uspiš to. Dokonce ani ti nejšikovnější žongléři nedokáží udržet ve vzduchu stovku koulí navěky.“ táto veta eš…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 27. ledna 2012
  • Hlavně tam bylo příliš moc Greyjoyů.
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Nevada 27. ledna 2012
  • 1. Bouře mečů, 2. Hra o trůny, 3. Střet králů, 4. Hostina pro vrány Tanec s draky jsem zatím nečetla.
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Nevada 27. ledna 2012
  • Hru o trůny dvakrát. Střet králů, Bouři mečů a Hostinu pro vrány jednou.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • Pochybuji, že Tywin věděl o mileneckém poměru svých dětí. Pokud jo, dal by jim tak za vyučenou, že by se od sebe drželi na lígy daleko. Tywin zrovna nevypadá na všeodpouštějícího tatíčka. No vypadá to, že za válku může Malíček, který vířil vody plán…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • flanker: Tak Přemysl se aspoň moh vymlouvat na vzdálený příbuzenství, ale co dělal Jindra, to je byla fakt tragikomedie :D Divorced - beheaded - died - divorced - beheaded - survived... A co třeba taková Eleonora Akvitánská, která si prosadila rozvo…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • :o)))
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • Je fakt, že Tywin poslal vojáky do Říčních krajin hodně rychle. Jakoby je měl už předem připravené.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • WoW = Winds of Winter, šestý díl ságy.
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • Tak mám výhodu, že jsem ji celou četla teprve před necelými dvěma roky (začala jsem předloni v dubnu) a první díl jsem si přečetla ještě jednou loni před seriálem :) Ale obecně co mě hodně baví a zajímá, to si dobře pamatuju velmi dlouho.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • navrhoval to už i Varys (Illyriovi). Já myslím, že mu nic nenavrhoval. Pouze se mu situace zdála z pohledu míru neudržitelná. Ano, zdála. A proto navrhoval válku uspíšit: ... Nejvíc ze všech mi přesto za nocí nedává spát lord Stark. Má toho bastar…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • Asi tak. Lannisterové by se se Starky střetli tak jako tak. Vždyť je k tomu postrkoval nejen Malíček, ale navrhoval to už i Varys (Illyriovi). Catelynino zajetí Tyriona to jen rozpoutalo dřív. A ani to není jisté. Ned krátce poté konfrontoval Cersei…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 26. ledna 2012
  • Montezuma: Jo, tak si to pamatuju taky.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 25. ledna 2012
  • Ne. Podle proroctví mají přece Jaime a Cersei zemřít spolu. Spíš bych řekl že v návalu vzteku zabije Cersei a pak někdo zabije jeho. To bylo proroctví? Já myslela, že to jen "prohlašovala" Cersei.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 25. ledna 2012
  • Tak zase tolik toho nepohnojila. A tipuju, že propuštění Jaimeho, které je jí často vyčítáno, se v budoucnu Starkům ještě vyplatí.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 25. ledna 2012
  • hmm, já spíš začínám bejt nervozní s postupem psaní. Říkal, že v lednu se na to vrhne a zatím žádný info :-( Naivo :))
    V diskuzi GRRM řekl... Komentář od Nevada 25. ledna 2012
  • V Bouři mi už Catelyn lezla na nervy taky. Ne že bych ji začala nesnášet, ale její postava mě otravovala. Kapitoly jako takové tak 50:50.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 25. ledna 2012
  • Mně se kapitoly Catelyn zprotivily až později, v první knize se mi naopak dost líbily.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 24. ledna 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 24. ledna 2012
  • Ta SW trilogie se jmenuje Dědic impéria, Temná síla na vzestupu a Poslední povel. Loni vyšla v reedici. Odehrává se to tuším 5 let po Návratu Jediho a zároveň je to asi to nejlepší, co v nefilmovém SW univerzu vzniklo. Zahn napsal ještě jednu SW tri…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 24. ledna 2012
  • Při procházení historie klubu na Lapu jsem objevila další obrázky figurek. Možná jsou některé v těch odkazech v článku, moc podrobně jsem je neprocházela.
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Navíc jsou knihy v brožovaném vydání i různě vysoké, byť o pár milimetrů :( Ale i tak bych chtěla, aby vyšly obě verze - brožovaná rozdělená a v pevné vazbě v jednom dílu. Jednak by tím pádem ta první část brož. mohla vyjít trochu dřív a hlavně se…
  • Já bych zvolila Bouři mečů. Problém s rozlišováním některých dějů mám mezi Bouří a Hostinou.
    V diskuzi Kniha roku 2011 Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Já se přiznám, že nemám ráda ani Nadala, a přímo nesnáším Djokoviče. Naopak Federerovi fandím, je to můj nejoblíbenější hráč. On a Justine Heninová mě přitáhli zpátky k tenisu, který jsem přestala podrobněji sledovat poté, co skončili moji velcí obl…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • To nebudu já, ale kamarád. Asi bude mít přednášku o seriálech obecně na Trpasliconu. Pochopitelně Hru nemůže (nesmí!) vynechat.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • O to se postará už v příštím zápase Nadal. Ale jinak mi tohle chování na Berdychovi taky vadí. Nedokážu mu proto upřímně fandit.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Stannis to zjistil sám, to on nakopl Arryna k pátrání. Varys to věděl, potvrdil to Nedovi během jeho pátrání. Neměl zájem na tom, aby se to rozkřiklo, protože chtěl v říši klid. Proto o tom nikomu neřekl. Malíček to věděl taky - aktivně pomáhal Ned…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Jona Arryna to napadlo až poté, co ho na to upozornil Stannis. Ale jako pobočník měl mnoho jiných starostí k řešení, než sledovat milostný život královny. Jaime není zvrácená krutá postava jako Gregor Clegane nebo Kumpáni, ale je to nemilosrdný a ne…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 22. ledna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.