Nevada

Uživatelské jméno
Nevada
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Spíš mě hodně zaráží že nikdo z lordů se nepozastavuje nad tím že Jofrey používá půlenou zástavu jelen/lev , správně by měl používat jen jelena, jak je to běžné u drtivé většiny ostatních králů a lordů. Tak zase všichni věděli, že Robert jako otec n…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Já si myslím, že to věděl a radši se tvářil, že nic nevidí. Myslím tím vztah Jaimeho a Cersei. To o dětech těžko říct, možná ne. Ale zase nebyl idiot a pohled na Joffa mu musel být dost jasný. A když to věděli 'Varys, Malíček a tuším i Barristan, t…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Fakt? Ja by som povedal, že boydov tajný plán. Ale je to tak strihnuté, že pokojne mohlo ísť aj o dohodu Jenže proč by si ho Raylan jinak předvolával do Lexingtonu, před kupu svědků přímo z maršálského úřadu, kvůli takové "prkotině" jako je ukradená…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • heavy_head: souhlas zabiju Neda Starka a když budu muset, zabiju i Roberta V té době byl bohužel tak zmanipulovaný že kdyby na ně přišel starej Tywin, zabil by Jaime i jeho. Tywin to imho věděl, i když to Martin nikdy nenapsal.
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 22. ledna 2012
  • Kterou část ze seriálu Hra o trůny byste vybrali jako vzorovou ukázku při přednášce? Souvislý úsek cca 5 minut. Nejlépe z prvního dílu, ale bez spoilerů.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Nevada 21. ledna 2012
  • Nevada: Kdyby ti nekdo deti ohrozoval na zivote, co udelas? Kdyby tebe nekdo ohrozoval na zivote, budes se branit? Nebo se nechas proste zabit, protoze ti to prijde spravny? Bran mel holt opravdu jen neskutecnou smulu. Byl ve spatnej moment na spatn…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 21. ledna 2012
  • Jj, Justified začal slibně. Na nového záporáka se těším od chvíle, co jsem ho viděla v ukázkách (poručík "Buck" Compton z Bratrstva neohrožených). A ten zabiják se sekáčkem byl taky dobrý. Hlavně mě dostal závěr. Když Boyd kráčí podél řady, ve které…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 21. ledna 2012
  • Tyrion se choval dobře třeba i k Jonovi. Nemusel, byl to jen další z bastardů, kterých běhá po Západozemí hafl. Taky byl ochotný pomoc Noční hlídce - že pro ně nemohl udělat nějak moc, je věc druhá. Tyriona mám docela ráda, ale pořád je to taky Lann…
    V diskuzi Kdy to mistr přehnal Komentář od Nevada 21. ledna 2012
  • Ale dobře by zabodoval. Těch díků, které by nejdřív sklidil, než by to lidem došlo. A pak by se titulky.com pod náporem rozzlobených fandů zhroutily :o))
  • No konečně! Whitechapel S03E01 - 30-Jan-2012
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • Nevada: Tak to potřebuju asi hodně hodně hodně proplesknout protože pak to končí tak jak píšou novinky (já vím že většinou plácaj blbosti ale tohle je bohužel pravda): 20% dětí v británii si myslí že Adolf Hitler byl německý fotbalový trenér a SS že…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • No a? Od historického filmu vážně nečekám lekci dějepisu (a jestli někdo jo, potřeboval by proplesknout). Ani od takového, který vychází ze skutečnosti.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • Jo malíček je taky úžasnej. Marišiel: Sansa? I tys kvůli ní ztratil rozum? kolik dalších? !!! Hele neudělejme z toho další z mnoha diskuzí na téma
  • Žádný vtip. Gladiátora jsem docenila až časem, po opakovaném zhlédnutí. Naopak Statečné srdce u mě při každém dalším sledování klesalo na zajímavosti. Království nebeské se mi líbilo hodně, hlavně režisérská verze. Nevadí mi určitý posuny událostí…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • To souhlasím. I to Království nebeské se mi líbilo víc než Statečné srdce. Ač mám Mela Gibsona docela ráda, tak ta jeho záliba v likvidování Angličanů mi moc nejede.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • A Gladiátor nic? Ne že bych ho považovala na nejlepší film všech dob, ale nad Statečným srdcem ční o kus výš.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • Za dvě. Byla jsem tenkrát děsně nervózní a zadrhávala se. Ale otázka jako taková víc než dobrá :)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • Sci-fi literatura je součást maturit? NTV :) Já si u maturity vytáhla otázku č.1 - počátky písemnictví :o))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Nevada 19. ledna 2012
  • 'Game Of Thrones' Season Two Preview: It Gets 'Bigger' On Golden Globes red carpet, David Benioff promises, 'A lot of bloodshed' and 'more romance.'
  • Azor Ahai žádný nebude. Proroctví se nenaplní, ale protože na něj všichni budou čekat a nic nedělat, tak umřou.
  • Tak Armitageovi je čtyřicet. To by šlo. Tedy nešlo, ale jako šlo - aspoň u toho mladšího zmetka.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • A teď přemýšlím - jak staří jsou Victarion a Euron? (Ale hned se musím pokárat - fuj, to jsou hrozné představy.)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • Víceméně stejně jako u Purefoye - Mance nebo Půlruký - i když by na něj měl být starší. Ale s tím si autoři v seriálu hlavu nedělají, takže... A možná snad Oberyn, ale viz Půlruký.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • Což mi připomíná, že už jsem nejednou uvažovala do jaké role v Písni napasovat Richarda Armitage.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • Sherlock - Zatím jsem neviděla třetí díl, ale druhá série mě letos až tak nebere. Možná jsem měla přehnaná očekávání. A připomínám, že dnes odstartovala třetí série Justified. Titulky by mohly být snad už dokonce dnes.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Nevada 18. ledna 2012
  • Jsem se zařekla, že do Chorvatska už nejedu. Ale tohle by byla jiná píseň ;) Ale brala bych v tom videu víc scén s herci :) takhle to pomalu vypadá jak z cestopisu "Poznáváme Chorvatsko" :) Tak aspoň že je tam Benioff 0:o)
  • Tak promiň :o)))
    V diskuzi Hobit Komentář od Nevada 17. ledna 2012
  • (O čem píše sarven netuším.)
  • ups, to jsme nečetli - možná bys to měla dát do spoileru :-D Četli už i dřív. Zmiňovala jsem to tady tuším víckrát :oP daj mu šancu ešte niekedy... Dám, s Hobitem. Ale obávám se, že Pán prstenů je pro mě mrtvá záležitost. Přečetla jsem Společenstvo …
    V diskuzi Hobit Komentář od Nevada 17. ledna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.