Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Upoutávka HBO na opakování první série. Moc povedená.
-
Pána prstenů jsem (nedo)četla. Tolkien nebude můj kůň.
-
Jů, Tyrion přicházející s Bronnem a těmi jeho divochy. Že by scéna z králova turnaje? :)
-
Bože, já si to snad budu muset přečíst, abych věděla o čem (přesně) se to bavíte. Ale co, proč ne... po Válkách růži další knížka na cesty a do čekáren. Stačí Hobit nebo jsou i nějaké další knížky k tomuto příběhu?
-
Né, Greyjoye musí Martin všechny vyhubit!
-
Ano, díky.
-
Jop, jen v USA v neděli (takže nás v noci z neděle na pondělí) a na české HBO v pondělí večer.
-
Nejde mi listovat seznamem diskuzí vpravo nahoře, když jsem v některé z nich. Musím se vrátit na hlavní stránku a pak teprve listovat. Dřív to šlo.
-
Tyrionovi fandím, ale... V seriálech to asi bude opravdu Homeland, což je škoda, protože k dokonalosti mu přece jen kus chybí. Jsem zvědavá i na kategorii hereček, kde jsou podle mě největší favoritky Julianna Marguiles a Claire Danes.
-
Něco takového předpokládám přijde až ho Qyburn vypustí ze své "laboratoře" ;o)
-
(A doufám, že nikdo teď nevyrukuje s tou pitomou připomínkou, že dire wolf skutečně existoval.)
-
Checht. Líbí se mi jak spousta lidí často zpochybňuje věci typu několikaletá zima a 8000 let historie bez dalšího vývoje, ale vůbec jim nevadí draci, zlovlci, magie a nemrtví :) A když jsme u toho, tak ta historie 8000 let stará přežívá jen v pověs…
-
Je to tak. I když se zdálo, že k ní chová určité drobné sympatie. Ale asi jen rozeznal nadějný materiál :)
-
Ad Syrio - je to jedna z nejčastějších teorií, probírala se nejednou už i tady :) Ad Stannis - je jedno proč se přidal ke vzpouře. Důležité je, že se přidal. A proto se teď sám považuje za krále Západozemí (oprávněně).
-
Milan: Stannis určitě nepovažuje Daenerys za právoplatnou královnu. Přidal se ke vzpouře proti jejímu otci. Po jeho svržení pro něj všichni Targaryeni přestali být (jeho) vládnoucím rodem. Pokud by ji považoval za královnu, tak by se sám neprohlásil…
-
Syrio měl víc cti a rytířskosti než většina rytířů Západozemí. Zvolil boj, aby dal Arye šanci uniknout. Aspoň tak to vidím já. Jestli je mrtvý, nebo skončil přemožený ve vězení, kde se proměnil v Jaqena nebo tam trčí doteď, to ví jen Martin a my se…
-
Mně jo :)
-
No, tak snad to nedají Tarantinovi nebo Rodriguezovi :o) Sice to sem nepatří, ale jak já tajně doufala, že by Fincher mohl dělat poslední dvoudíl Pottera! Nebo aspoň znovu Cuarón.
-
Třeba na tu epizodu získají zase nějaké větší jméno z filmového světa. Hra si získala slušné jméno, takže nereálné to není. *zasnila se o Fincherovi* ;o))
-
O takové stránce nevím, ale z anglických minisérií si dovolím doporučit Whitechapel a Jekyll, pokud bys neznal.
-
Nevada: Tady jí někdo nesnáší :) Šae nebo Chaplinovou? :) První mě v knížce moc nebavila a v seriálu mi připadla až moc ofrklá a sympatie si taky nezískala (ale o nenávisti nemůže být řeč), druhá mi nevadí jako herečka, jen mi nepasuje na roli Jeyne…
-
Ne, pořád vypadá spíš jako Tyrionova štětka.
-
no nevím, ale mám pocit, že na HBO u nás ty díly dávaly prakticky hned po premiéře v USA ne?? tak samo jako Impérium - Mafie v Atlantic city z dílny HBO O den později - v pondělí večer.
-
No je to taková kravinka, tak nevim jestli jí má smysl zdůrazňovat Mně osobně tyhle počitadla vždycky přijdou zbytečná. Počítat snad umí (skoro) každý a co je zrovna za den taky není problém zjistit :) A my nemáme predplatené HBO :( Jój... :D Ale n…
-
V šedém sloupci vpravo pod seznamem knih a infem Hra o trůny na HBO.
-
A nejspíš to mají silně pod palcem D+D.
-
Protože Frey ve službách Lannisterů by pro diváky mohl být notně matoucí.
-
Když se tam nedá třídit, je to na nic. Ale kupodivu Star Wars mají lepší hodnocení než katolická Narnia. LOTR má 60/100, Piráti z Karibiku 48/100, Sherlock 47/100. Zatímco Saved! (což je taková kritika křesťanských církví) má 30/100. Takže nezáleží,…
-
A co na to Alton Lannister? :o) Už se ví něco o tom, kdo to vlastně odskákal?
-
To spíš :o))