Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
http://www.icefire.cz/hra-o-truny-upoutavky - první dvě videa
-
K novým funkcím, jak vidíte už tady, používám citaci. Je to takový jednoduchý způsob, jde takto citovat jen jeden příspěvek, a to pomocí tlačítka pod příspěvkem. Další novinkou je zobrazování stránkovače i nad komentáři. A to je asi vše, další fun…
-
FB moc aktivně nepoužívám a přesto mi začíná silně lézt na nervy. Píseň je teď už posledním důvodem proč tam mám účet.
-
Já už to vidím, ale včera mi to taky nefungovalo.
-
Stretne Dzurinda čarovnú babičku a tá sa ho pýta: -Tak čo, Miki, čím by si chcel byť po marcových voľbách? -Ministrom! Babka šibne čarovným prútikom a z Mikiho je bonsaj …
-
Proto tam píšu u Talpressu. Ve větších knihkupectvích se dá bez problémů sehnat celou dobu až do dneška.
-
Nesnáším 3D filmy, včetně Avatara. Proč, proč, proč musím být v 3D i Hobit?! :o( Animáky rozhodně nejsou filmy jen pro děti. V dnešní době už se valná většina z nich natáčí tak, aby si na své přišli i dospělí. A Auta 2 jsou děs.
-
Druhý díl byl u Talpressu vyprodaný během necelých 14 dní :)
-
J. Edgar, Sherlock Holmes: A Game of Shadows, The Flowers of War, Tinker Tailor Soldier Spy, Mission Impossible: Ghost Protocol, War Horse (ne zrovna v tomto pořadí)
-
Arutha2321: Hodně chválí http://www.csfd.cz/film/247507-how-not-to-live-your-life/ a http://www.csfd.cz/film/269768-misfits/ Dál třeba ze starších http://www.csfd.cz/film/180634-kancl/, http://www.csfd.cz/film/109248-mladi-v-parte/, http://www.csfd.…
-
Ivusha: Tak i tak. Ale poslední dobou převažuje to špatné použití.
-
Ale nejčastěji to teď slyším/čtu z Čech.
-
Jo, právě proto, že si spousta lidí myslí, že to je nebo.
-
Jj, bo jako nebo je obecně oblíbený omyl.
-
cr8g: První jsem neviděla a ani mě moc neláká. Druhé i třetí v kině, Kapitána si navíc určitě zopakuju jak vyjde na DVD. Navíc se neskutečně těším na Avengers. Trailer vypadá úžasně. A k tomu jsem znovu vytahala DVD s anime filmy, protože je někdo …
-
Já taky uvízla u seriálů. Ale v sobotu jsem si dala komiksový maraton Iron Man 1+2 a Thor. Dnes mi přišlo DVD s X-Men: First Class a neodolala jsem. A jak obvykle nekoukám na bonusy, tak vystřižené scény jsem si tady užila. Vážně škoda, že některé …
-
Mně se líbí to homosexuální pnutí mezi Sherlockem a Watsonem. Komu ještě? :-) Hlásím se. V podstatě souhlasím se vším co píšeš o té minisérii. Moc se těším na pokračování.
-
Víte jaké jsou dvě nejútlejší knihy světa? Cikánský zákoník práce a somálská kuchařka.
-
nvm Tohle mě vytáčí ještě víc než hrubky! ;o)
-
Dotykový mobil se ke mně nesmí přiblížit :o)) Bluetooth nemám pro změnu v notebooku. Já jsem tak trochu technický antitalent. Ale já ten kabel, neřáda jednoho, dřív nebo později najdu. Nebo koupím druhý. Stejně mám v mobilu pár fotek, které si chci…
-
U mě je problém ještě primitivnější - někam jsem při malování založila kabel od PC do mobilu :o)))
-
Nevím jestli to tady už někde nebylo - plakáty se znaky rodů. Ten mini rodu Starků bych chtěla jako tapetu na mobil :)
-
Dík :o))
-
LOL! Posunu dál, dík :)
-
Slabší povahy neklikat. Jeden černohumorně rasistický.
-
http://fancity.festivalfantazie.cz/
-
Jj, rozpustit na jazyku je mnohem lepší než "chroupat" :)
-
Převzala roli svého otce a jako pravý Stark potrestala dezertéra. Zákon je zákon ;o)
-
Ujídám tady čokoládu z Marks & Spencer s 72% podílem madagaskarského kakaa. Bašta.
-
A protože na šel západ opět hloupě, tak Talibán znovu získává na síle a ovládá čím dál větší území (v současnosti už zřejmě větší než spojenci). Až se Američani stáhnou úplně, tak to tam fanatici zase převálcují a kruh se uzavře.