Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Miss Utahraptor: Dalšího sázejícího nepotřebuji - nechci zlepšovat svoji finanční situaci, protože peníze kazí charakter :)
-
Já tipuji Joffa - libuje si v násilí, ale vždycky ho za něj dělá někdo jiný. Takže "huba plná keců, ale skutek utek".
-
A můžu si vsadit na prvního poraženého?
-
LoKiCZ: Já jsem taky čekala, že ho alespoň malinko přitůpnou a nic :)
-
Tak se mi zdá, že někdo bude mít za chvíli s Armitagem malinko problém :D:D:D
-
Abych doplnila zlopsí (zlofení) ansámbl, mohu nabídnout ještě jeden exemplář zlofeny černé. Je podobná "Chinděláčovi", akorát jednou tak veliká, chlupatější a huňatější. Opět Krisí chov, původem ze sekáče.
-
Já jsem pro Podrika, je to sympaťák, hodný sympaťák. Původ nemá, ale co z původu zbylo Sanse...
-
Já se ujmu klapky a mohu spolupracovat na kostýmech
-
Zlokocour? :-) Spíš Čičmunda :)
-
Jarla: Co Labyrint? Elasťáky Davida Bowieho jsou legendární :)
-
Jarla: Jojo, zlofena...ale zlopes zní líp (u mě je všechno pes a kocour) :)
-
Jarla: Tak Míša říkala, že souhlasí a svačinky budou velké plus. Ale musíme dát pozor, aby se z ní nestal vlkodav (váží asi tak o 50kg víc) :)
-
Teď jsem zmerčila Krisina zlopsa na fotce a je nutné ho angažovat jako Chundeláče :-D ten pes to v sobě má :-D Zeptám se a dám vědět, co Míša na to...
-
Montezuma3: Máš můj obdiv - já nedokoukala ani to, co jsem posílala :D
-
flanker.27: Měla, ale ty "normální" mě tolik nebaví (naštěstí jsou už často vyřešeny).
-
flanker.27: To nevím, to jsem nezkoumala, to je totiž moc "normální" otázka :D Ale nemyslím si, že by Češi v tomhle nějak vynikali...
-
flanker.27: Já to právě (v rámci studia) maličko zkoumala a je to trochu bizár :D Zjistila jsem, že nejstarší pornoherec na světě, je právě Japonec (naštěstí jsem viděla pouze jeho civilní fotku, protože jeho manželka netuším čím se živí...a pak jse…
-
Můžu si střihnout ještě mrtvého č. 256? To jsem taky vždycky chtěla hrát :D
-
Nevada: Já věřím, že to není špatné, ale už jen ta věta, že používají holčičky k čemusi, ve mně probouzí sociálního patologa (draka)
-
"Italská policie používá holčičky na boj proti zločinu" To zní fakt strašně :D:D:D
-
Tady si každý vybere :D
-
Jarla: Doporučuji videoklipy Japonských dívčích skupin...
-
Jarla: To já taky, ale chtěla bych se maskovat jako ta černá potvora ze seriálu :)
-
Elanne: To by nám všem spadla čelist :D
-
Myslela jsem Bílé chodce (v seriálu taková ta čená příšera s modrýma očima) :)
-
Montezuma3: Seleně Gomez je 10 teďka ne? A od této scény miluju Abigail Breslin :D
-
Jarla: Já neřídím, takže si užívám té radosti, když si řidič auta (autobusu) pustí rádio s hodinkou písní bratří Nedvědů :D
-
Jarla: Pak je to tedy smůla :)
-
Jarla: Já taky rádio neposlouchám (toto není žádná póza, to je fakt), ale v obchodech, čekárnách u lékaře případně v motorových vozidlech se tomu prostě člověk nevyhne. Jo a ještě v posilovně na loděnici si pouštíme rádio, abychom nemysleli tolik na…
-
Jarla: Já si myslela spíš na Tyriona :D Já jsem vždycky chtěla hrát ve fantasy filmu nějakýho skřeta, ogra nebo jinou zrůdičku, abych se musela naplácat nejrůznějším blivajzem. Takže tady mě lákají Jiní :)