Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Ned plní sliby, ovšem jako ekolog, dokud neuvidí, jak kriticky ohrožený živočich požírá kriticky ohroženou rostlinku :-D Tam není vše ztraceno - zvířátko může při vyměšování vyloučit semínka rostlinky a happy-end je na světě :)
  • Bieber je chlapec, který je strašně podobný mému kamarádovi (chudák Dýně se furt vzteká, že si z něj děláme legraci), pěje "písně" a když jsem v rádiu poprvé slyšela jeho dílo, myslela jsem si, že to pělo děvče.
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Krisa 20. dubna 2012
  • Víte, co by mne zajímalo...jak by vypadal fantasy seriál natočený podle většinového vkusu třeba místního osazenstva. Bylo by tam sto hlavních herců a všichni by byli oblečení, díl by měl tři hodiny a rozpočet dvěstě mega, z čehož sto by bylo použi…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 20. dubna 2012
  • To věčné opakování "slib mi to" v Eddardových kapitolách spíš vypadá, jako by ten slib nesplnil. Ned ale přece všechny sliby plní (a hlavně o Vánocích)! :)
  • A hlavně nezapomínat na Justina Biebera, Hannah Montana a Selenu Gomez!!!
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Krisa 20. dubna 2012
  • Miss Utahraptor: Důležité je, jestli "naši vyhráli" :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Tyna: Ale tenhle spoiler jsi mohla označit :/! Teď o víkendu jsme se s prababičkou dívaly na dvoudílný film o Titanicu a když před koncem druhého dílu někam odešla, tak jsem jí po jejím návratu řekla, že se potopil... A ona prej věděla jak ten film…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Tyna: Jo to jsem taky zaregistrovala, ale nejsem si jistá, jestli to nebyl jen vtípek :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Souhlasím s Alekem - navíc by seriál natočený podle našeho (všech tady) vkusu nikdy nevznikl, protože bychom se nikdy neshodli (např. ve výběrech herců, protože "má představa je dokonalá a kdo si to představoval jinak je trumpeta") a mohlo by dojít …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • paul-cz: Chápu tvoji radost, já jsem paměťový tragéd :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Anvil: Medicína to je jiná. Já zas nemám tak děsivé objemy učení zpaměti, takže jsem schopná si toho zapamatovat dost průběžně... Ikdyž třeba taková somatologie či trestní právo mi daly zabrat :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Alek: Jo tak. Já přemýšlím, že se tam asi nechám - sleduji vícero seriálů, které na edně překládají a píšíí o nich novinky :)
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Nejsem tvůj syn, jsem tvoje babička? :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Alek: Posty dané stránky či člověka se dají skrýt, takže je nemusíš vidět.
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • barbarossa: OK, tak to se omlouvám - zaskočilo mne, kolik lidí nadávalo tvůrcům soutěže, že musí mít FB. Oni to tam zdůvodňovali, že je to kvůli tomu, aby 1 člověk nesoutěžil z více mailů. Nevada: Maily z FB se dají zrušit - vůbec nic mi nechodí.
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Nechápu tohle stěžování si, že člověk musí mít FB - to je takový problém založit si email, který nikdy nebudu používat a z toho si založit FB, který taky nikdy nebudu používat a pak to všechno smazat? Je to asi na 2 minuty...
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Miss Utahraptor: Tak to já měla 1. předtermín už včera a musím říci, že přinutit se do toho aspoň dívat, bylo peklo!!!
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • A sakra, to se teda máme na co těšit (v obou případech) :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Miss Utahraptor: Jenže na zkouškové je fajn skoro každý seriál :))) Záleží jak to bereš. Třeba u Hry bych nemohla ani předstírat, že se učím. U Tudorovců jsem se celkem úspěšně zvládala i doopravdy učit. :) No jo, já už to učení v poslední době ani …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Miss Utahraptor: Jenže na zkouškové je fajn skoro každý seriál :)))
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • I když Jon dováděl "pod pláštěm" nebo jak to tam bylo :) Jo, pod pláštěm, vždyť by jinak chudáčci omrzli. Jenom v té jeskyni (či co to bylo) plášť neměli.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Ono zas na druhou stranu, když se podíváte na americké filmové a televizní ratingy, tak se není ani mmo čemu divit...:)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Tady to už začíná vypadat, jako v topicu Sansy :))). Jedněm vadí, že seriál nejde přesně podle knihy a druzí berou seriál jako doplněk (oddělí seriál a knihu), takže by se Sansa měla asi opravdu začít třást :D Jsou tu i tací, kdo berou jako bernou …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Jarla: Jo tak, já myslela, žes nemyslela fyzický popis postav, ale děj.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Na téma ne/naznačování poměru Stannis - Mel tu bylo řečeno mnohé, ale zatím se objevilo celých 0 důkazních prostředků :) Protože žádné důkazní prostředky pro (ale ani proti) neexistují. Jde o pocity a dojmy, které daný text v daném jedinci vyvolá.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Jarla: V čem se nechala JKR ovlivnit filmy? Já jsem se rozhodla, že si HP přečtu znovu (už jsem viděla všechny filmy a hledám nesrovnalosti mezi filmem a knihou), tak abych si toho všimla.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • Tady to už začíná vypadat, jako v topicu Sansy :))). Jedněm vadí, že seriál nejde přesně podle knihy a druzí berou seriál jako doplněk (oddělí seriál a knihu), takže by se Sansa měla asi opravdu začít třást :D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 19. dubna 2012
  • K výšce Brienne: Měřím 163cm a jeden můj bývalý "velmi dobrý kamarád" měřil přes 195cm a když jsme stáli poblíž, vypadali jsme přesně jako Brienne a Catelyn :)
  • Jarla: To měl být vtip... Dneska se mi tady nepovedl už 2., asi bych se nad sebou měla fakt zamyslet :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Krisa 18. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.