Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ned plní sliby, ovšem jako ekolog, dokud neuvidí, jak kriticky ohrožený živočich požírá kriticky ohroženou rostlinku :-D Tam není vše ztraceno - zvířátko může při vyměšování vyloučit semínka rostlinky a happy-end je na světě :)
-
Bieber je chlapec, který je strašně podobný mému kamarádovi (chudák Dýně se furt vzteká, že si z něj děláme legraci), pěje "písně" a když jsem v rádiu poprvé slyšela jeho dílo, myslela jsem si, že to pělo děvče.
-
Víte, co by mne zajímalo...jak by vypadal fantasy seriál natočený podle většinového vkusu třeba místního osazenstva. Bylo by tam sto hlavních herců a všichni by byli oblečení, díl by měl tři hodiny a rozpočet dvěstě mega, z čehož sto by bylo použi…
-
To věčné opakování "slib mi to" v Eddardových kapitolách spíš vypadá, jako by ten slib nesplnil. Ned ale přece všechny sliby plní (a hlavně o Vánocích)! :)
-
A hlavně nezapomínat na Justina Biebera, Hannah Montana a Selenu Gomez!!!
-
Miss Utahraptor: Důležité je, jestli "naši vyhráli" :)
-
Tyna: Ale tenhle spoiler jsi mohla označit :/! Teď o víkendu jsme se s prababičkou dívaly na dvoudílný film o Titanicu a když před koncem druhého dílu někam odešla, tak jsem jí po jejím návratu řekla, že se potopil... A ona prej věděla jak ten film…
-
-
Tyna: Jo to jsem taky zaregistrovala, ale nejsem si jistá, jestli to nebyl jen vtípek :)
-
Souhlasím s Alekem - navíc by seriál natočený podle našeho (všech tady) vkusu nikdy nevznikl, protože bychom se nikdy neshodli (např. ve výběrech herců, protože "má představa je dokonalá a kdo si to představoval jinak je trumpeta") a mohlo by dojít …
-
paul-cz: Chápu tvoji radost, já jsem paměťový tragéd :)
-
Anvil: Medicína to je jiná. Já zas nemám tak děsivé objemy učení zpaměti, takže jsem schopná si toho zapamatovat dost průběžně... Ikdyž třeba taková somatologie či trestní právo mi daly zabrat :)
-
Alek: Jo tak. Já přemýšlím, že se tam asi nechám - sleduji vícero seriálů, které na edně překládají a píšíí o nich novinky :)
-
Nejsem tvůj syn, jsem tvoje babička? :)
-
Alek: Posty dané stránky či člověka se dají skrýt, takže je nemusíš vidět.
-
barbarossa: OK, tak to se omlouvám - zaskočilo mne, kolik lidí nadávalo tvůrcům soutěže, že musí mít FB. Oni to tam zdůvodňovali, že je to kvůli tomu, aby 1 člověk nesoutěžil z více mailů. Nevada: Maily z FB se dají zrušit - vůbec nic mi nechodí.
-
Nechápu tohle stěžování si, že člověk musí mít FB - to je takový problém založit si email, který nikdy nebudu používat a z toho si založit FB, který taky nikdy nebudu používat a pak to všechno smazat? Je to asi na 2 minuty...
-
Miss Utahraptor: Tak to já měla 1. předtermín už včera a musím říci, že přinutit se do toho aspoň dívat, bylo peklo!!!
-
A sakra, to se teda máme na co těšit (v obou případech) :)
-
Miss Utahraptor: Jenže na zkouškové je fajn skoro každý seriál :))) Záleží jak to bereš. Třeba u Hry bych nemohla ani předstírat, že se učím. U Tudorovců jsem se celkem úspěšně zvládala i doopravdy učit. :) No jo, já už to učení v poslední době ani …
-
Miss Utahraptor: Jenže na zkouškové je fajn skoro každý seriál :)))
-
I když Jon dováděl "pod pláštěm" nebo jak to tam bylo :) Jo, pod pláštěm, vždyť by jinak chudáčci omrzli. Jenom v té jeskyni (či co to bylo) plášť neměli.
-
Ono zas na druhou stranu, když se podíváte na americké filmové a televizní ratingy, tak se není ani mmo čemu divit...:)
-
Tady to už začíná vypadat, jako v topicu Sansy :))). Jedněm vadí, že seriál nejde přesně podle knihy a druzí berou seriál jako doplněk (oddělí seriál a knihu), takže by se Sansa měla asi opravdu začít třást :D Jsou tu i tací, kdo berou jako bernou …
-
Jarla: Jo tak, já myslela, žes nemyslela fyzický popis postav, ale děj.
-
Na téma ne/naznačování poměru Stannis - Mel tu bylo řečeno mnohé, ale zatím se objevilo celých 0 důkazních prostředků :) Protože žádné důkazní prostředky pro (ale ani proti) neexistují. Jde o pocity a dojmy, které daný text v daném jedinci vyvolá.
-
Jarla: V čem se nechala JKR ovlivnit filmy? Já jsem se rozhodla, že si HP přečtu znovu (už jsem viděla všechny filmy a hledám nesrovnalosti mezi filmem a knihou), tak abych si toho všimla.
-
Tady to už začíná vypadat, jako v topicu Sansy :))). Jedněm vadí, že seriál nejde přesně podle knihy a druzí berou seriál jako doplněk (oddělí seriál a knihu), takže by se Sansa měla asi opravdu začít třást :D
-
K výšce Brienne: Měřím 163cm a jeden můj bývalý "velmi dobrý kamarád" měřil přes 195cm a když jsme stáli poblíž, vypadali jsme přesně jako Brienne a Catelyn :)
-
Jarla: To měl být vtip... Dneska se mi tady nepovedl už 2., asi bych se nad sebou měla fakt zamyslet :)