Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Arutha2321: JO, to je ono, dík :D To byla tak boží hra, tu jsme se s bratrem něco nahráli :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Nevíte někdo, jak se jmenovala strašně stará hra, ve který se mohlo hrát za 3 postavičky (trpaslík, blonďatý pán nebo červená kráska), dalo se jezdit na takových divných potvorách (měly zobák a ocas jako štír, kterým útočily a přitom se točily - byl…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 22. března 2012
  • speedy: To byl spíš jen žert (miluju trapnovtipy), jako že jestli ti vadí masová popularita, tak ti z toho důvodu musí vadit strašná spousta věcí...třeba rohlíky jsou taky dost populární
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 22. března 2012
  • speedy: Jestli ti vadí masová popularita, tak to musíš mít celkem náročný život :D
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Mě by trochu zajímalo, co všechno Sansa udělala, že je tak silná a využívá svoje zbraně...
    V diskuzi Sansa Stark Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Krisa: Nepleteš si náhodou Willase s Lorasem? :) Jo, jsem idiot! Já nejsem schopná si zapamatovat jména (ani spolužáků a to nás není ani 30). Prostě tragéd. Každopádně bych dala +2 oběma
  • Willas Tyrel +2 (12) - jsem idiot, ale bratři Tyrrelové mi jsou sympatičtí Roslin Tully +1 (16) - Zdá se mi, že po Walderovi (nejstarším) toho snad moc nepodědila Dagmer Rozseklý -2 (12) - u posledních dvou mi zbyla mínuska, tak asi radši Jeyne než …
  • AshaG: Kajak :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Chudák Oona Chaplin tam má fotku z nějakýho tahu :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Eh... mám dost smíšené pocity z toho, že představitelka Brienne je nominována mezi nejvíc sexy herečky. Vždyť jich tam není víc než 15 :)))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Ještě jste zapomněli na vzdušné kytaristování. Tam je nejlepší nějaká Češka. To je mistrovství světa ve hře na imaginární kytaru - loni jsem viděla reportáž z MČR a bylo to fakt boží :)))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 22. března 2012
  • AshaG: My neveslujeme!!! :D Klasika :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • pletenie si je výborný šport. Nasťa je dvojnásobná šampioónka - v pletení svetrov aj v pletení si šachu s dámou. ešte že Nasťu si nikto nespletie :) A Gábi Drechsler je mistryně světa v žehlení
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 22. března 2012
  • AshaG: Já chodím na loděniční :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • V žebříčku mi chybí Derek Wills (Jack Davenport, Smash) a Gannicus (Dustin Clare, Spartacus: GOA, Vengeance)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Ne, ne, teď jsem tak tragická, že cvičím zásadně bez svědků :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • AshaG: V tomto případě se ani nesnažím popírat či schovávat závist :D
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • heavy_head: Myslíš Jiří :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Tady někdo snídal vtipnou kaši :)
  • to jsem tady nečekala - Krisa, flanker.27, Ugla... tolik cvičících kolegů... to bychom už pomalu mohli založit klub železných mužů (a žen) :) Snad radši ani ne - včera jsem po půl roce nemocí zkusila dělat shyby a bylo to peklo :D
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. března 2012
  • Amanita: To bylo tak drastický a nechutný, že jsem toradši ani nepsala :D
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od Krisa 21. března 2012
  • Amanita: Já si nejvíce přeji, aby do Králova přístaviště přijela švarná bojovnice Krisice, uťala Cersei tu její zlatou hlavinku, popila s Tyrionem a nakopala Varyse (aby už konečně kápnul božskou). Poté odjela za Sansou/Alayne a pomohla jí zbavit se…
    V diskuzi Dôležité detaily Komentář od Krisa 21. března 2012
  • neukončíme to?. nechajme si sily na master edition po tanci... Já nemám chuťdávát většině posledních postav nějaké body (musela bych dávat pluska jedincům, kterým bych chtěla dávat mínuska, páč na ně nic jinýho nezbylo)
  • Přesně - podle mě, by se to mělo přejít důstojně s "myšlenkou o blbcích" a ne se tvrdě urážet a žalovat...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 21. března 2012
  • Já moc nechápu takový ten přehnaný patriotismus. Je to příšerný, není to vtipný, ale že by mi to rvalo žíly (kdyby použili hymnu ČR, páč nejsem Slovenka), to se říci nedá...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 20. března 2012
  • Montezuma3: Já někde četla, že Slováci už přemýšlí o trestním oznámení za hanobení státního symbolu (nebo tak nějak)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 20. března 2012
  • Amaroun: Já jsem pochopila, že ty TV mají od Kapitolu, aby mohli=museli sledovat jejich propagandu (jinak se na TV nedívají).
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 20. března 2012
  • Montezuma3: Tak to je nářez! "VŠO nemá žádný háček" a co ten u Š?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 20. března 2012
  • Lidi se nemění :D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 20. března 2012
  • Já se na obě Sněhurky těším - mám ráda pohádky a nečekám od toho nějaké zázraky, ale pitomosti, které mě budou bavit a nebudu u nich muset přemýšlet (typ romantických komedií, akčních ptákovin a podobně)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 20. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.